Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj mam Cod'a i musze przyznac, ze multi rzadzi :D Na piwerszych 6 meczykow ( deathmatch - nie pamietam jak sie to dokladnie nazywa w cod) 3 x z rzedu na 1 miejscu i 5 na podium :( Czy od 12 lvl mozna dolaczac do klanow ??

Do klanu mozesz dolaczyc nawet na pierwszym levelu tylko musisz byc dobry :P

Odnośnik do komentarza

Na poczatku weekendu mialem lvl 4, planowalem ze pod koniec bedzie to 10, a tu d.pa zagralem moze ze 4 mecze i jestem tylko na lvl5 omg nie idzie nic znalesc na dm i tdm, a do innych sie podpiac jeszcze nie moge no nie prosze panstwa chyba trzeba sie zgadac i zrobic Call of duty z d.py ludziom z activision :(

Odnośnik do komentarza

U mnie na razie ok i nie radze wybierać dwóch pierwszych trybów, bo czeka się w nich chyba najdłużej :( .

 

A co do singla jest stanowczo za krótki, i na pewno trójka była dłuższa.

Grafika wymiata, najładniejsza gra w jaką grałem, aż czasem wydawało mi się jakbym oglądał jakiś wojenny film :D

 

Tylko szkoda, że multi na PS3 jest tak zmarnowany przy czym gra dużo traci na jakości :ali_g:

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza

Dzis skonczylem singla, usiadlem rano okolo 8 i po 16 bylo juz po grze, ale za to jakiej grze ! Doslowny opad szczeny i sieczka w glowie, kto nie gral w singla powinien koniecznie zagrac bo wrazenia sa nieziemskie i gra na pewno pozostanie w glowce na dlugi, dlugi czas. Slabych momentow nei zauwazylem, dla mnie wszystko dopracowane na maksa, a za misje "snajperska" w Czarnobylu dla tworcow leci moj osobisty Oscar. Co za klimat !

 

W czasie grania siedzial u mnie kumpel i caly czas narzekal ze bez myszki i klawiatury gra sie do dupy itp. kwiatki. Ale to co widzial po prostu go zmiotlo z powierzchni ziemi, spuscil łeb i poszedl pochlastac sie do domu he he.

Odnośnik do komentarza
Dzis skonczylem singla, usiadlem rano okolo 8 i po 16 bylo juz po grze, ale za to jakiej grze ! Doslowny opad szczeny i sieczka w glowie, kto nie gral w singla powinien koniecznie zagrac bo wrazenia sa nieziemskie i gra na pewno pozostanie w glowce na dlugi, dlugi czas. Slabych momentow nei zauwazylem, dla mnie wszystko dopracowane na maksa, a za misje "snajperska" w Czarnobylu dla tworcow leci moj osobisty Oscar. Co za klimat !

 

W czasie grania siedzial u mnie kumpel i caly czas narzekal ze bez myszki i klawiatury gra sie do dupy itp. kwiatki. Ale to co widzial po prostu go zmiotlo z powierzchni ziemi, spuscil łeb i poszedl pochlastac sie do domu he he.

Jesli chodzi o misje w czarnobylu zgadzam sie KLIMAT...poprostu KLIMAT wiecej nie mowie.KLIMAT i koniec:)

Odnośnik do komentarza

To masz chyba problem ale po jakimś czasie powinno Ci dalej zaliczać...

 

Wczoraj pograłem i nawet szybko się ostatnio dostaje do gry, najlepiej wybierać tryb: search and destroy!

Dostaję się na nim aż 50pkt za jeden kills i nie ma żadnych problemów z graniem na nim. :(

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza
To masz chyba problem ale po jakimś czasie powinno Ci dalej zaliczać...

 

Wczoraj pograłem i nawet szybko się ostatnio dostaje do gry, najlepiej wybierać tryb: search and destroy!

Dostaję się na nim aż 50pkt za jeden kills i nie ma żadnych problemów z graniem na nim. :(

Ja wczoraj chcialem pograc w tym trybie i 11(!!) razy pod rzad host niby skonczyl gre.Cos mi sie w to nie chce wierzyc zebym mial takiego pechac a oczywiscie remis liczy sie jako przegrana w statystyce(tak jak by nie mogli zrobic dodatkowej rubryki)

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Wersja US - bezproblemowo, no prawie.

 

Ps. raz mialem dziwna sytuacje - biegalem z G36c, noi dostalem killa, respawn, patrze na bron - M16 z red dotem i kamuflazem :( . Az do nastepnego respawnu z nim ganialem, moglem normalnie strzelac itd.

Dziwna sprawa, tym bardziej ze nawet red dota do M16 nie odkrylem.

Odnośnik do komentarza
Europa zawsze dostaje w dupę i to jest smutne!!

Coś w tym jest bo mam COD 4 US prawie od premiery i dosłownie raz trafił mi sie dzień (w zeszłym tyg.) że nic nie działało, a tak to moment i pykam no i najważniejsze ZERO lagów mimo, że na pasku od jakiegoś czasu ( na poczatku tak nie miałem) mam niby słabe połączenie bo jest na żółto lub czerwono ale ch z tym ważne, że hula mistrzowsko:)

 

Ostatnio przerzuciłem się z AK- 47 na nowa broń i morduje straszliwie :(

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Chwila no ale jak to dziala. Wersje US i EU graja na tych samych serwerach tak? Na US graja ludzie na europejskich. Tak wiec jak to dziala ze wersja EU sie wali, przeciez to sa te same serwery.

 

Te same serwery ale wersja US w przeciwieństwie do EU doczekała się update do wersji 1.1.4 i co tam dalej.Nie jest to pełnoprawny patch ale widocznie coś jednak poprawia w połączeniach

Odnośnik do komentarza
Gość konstant
Chwila no ale jak to dziala. Wersje US i EU graja na tych samych serwerach tak? Na US graja ludzie na europejskich. Tak wiec jak to dziala ze wersja EU sie wali, przeciez to sa te same serwery.

 

 

Wersja US jest nowsza, wyszedl patch, widocznie wina lezy w samej grze a nie w serwerach.

 

shit spoznilem sie.

/ wersja 1.1.475

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.