Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś nie grał HQ? Na Headquarters wiele szybciej XP zdobywa. Średnio 600/900 XP na mecz!

HQ na mapie znajdował się jeden neutralny punkt, obie drużyny walczą o jego przejęcie.

 

Nie 600-900 XP tylko zazwyczaj do 450. Poza tym nawet na prestige mode (w moim wypadku 6 lvl) maksymalnie za mecz dostaję... 50 XP.

Niestety

Odnośnik do komentarza
Ktoś nie grał HQ? Na Headquarters wiele szybciej XP zdobywa. Średnio 600/900 XP na mecz!

HQ na mapie znajdował się jeden neutralny punkt, obie drużyny walczą o jego przejęcie.

 

Nie 600-900 XP tylko zazwyczaj do 450. Poza tym nawet na prestige mode (w moim wypadku 6 lvl) maksymalnie za mecz dostaję... 50 XP.

Niestety

 

 

Wlasnie jestem po 3 meczach HQ ( po prestige mode) i troche mniej sie dostaje, ale nie po 50 ;p Średnio jest to okolo 300 - 500

Odnośnik do komentarza
Czytam tak, czytam i śmiać Mi się chce ^_^

 

Widać że część z was dobrze nie pograła a już marudzi że niby za łatwo jest...

 

Jakby co, może na siebie trafimy z naszym kl. GROM...

Wierz mi ze pare osob z tego forum gralo dlugo, pewnie dluzej od ciebie.

Multi jest zalosnie latwe w porownaniu do UT czy Resa. CoD jest n00b friendly i tyle.

Z tego co wiem to macie klan na CG wiec POL czeka na wyzwanie :P

Odnośnik do komentarza

prestiż i tym podobne nabija się tylko w multi.Po walkach dostejsz exp(jak w rpg :) ) i awansujesz na wyższe levele,odrywasz nowe bronie,umiejętności,tryby,dodatki ,zadania do wykonanie itp. Bodajże po osiągnięciu 55 lv masz możliwość albo zostania na tym levelu albo nabijania znowu od 1 lv z tym,że koło Twojego nicku pojawia się stosowny medal(jest ich kilka,zależnie od tego ile razy dobiłeś postać do 55lv)-to jest ten prestige mode :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wersje NTSC to nie tak jest do końca jak mówi Ficuś. Jeśli odpalisz grę na koncie US (nie wiem czy na Eu też tak jest) to automatycznie zacznie ściągać Ci się patch. Gdy zainstalujesz patcha wtedy nie masz już możliwości grania z graczami z Europy zostają Ci same głupie hamburgery. Grać z pozostałymi będziesz mógł dopiero kiedy wyjdzie patch dla EU. Tak to chu.jowo wygląda niestety. Serwery stają się podzielne wtedy z jednego powodu gra z patchem (USA) nie jest kompatybilna grą bez niego (EU). Jak chcesz być na bieżąco i wiesz oco kaman troche w angielskim to polecam forum Infinit Ward.

 

 

http://www.infinityward.com/community/foru....php?board=30.0

 

A co do Prestige jest ich dokładnie 10:

 

prestigeranklb5.png

 

Pozdro

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

A to ciekawe, bo ja mam Cod4 NTSC, zalogowalem sie wczoraj z konta EU i automatycznie patcha sciagnal.

Do tej pory jakos nie gralem w CoD4 online, bo zaraz jak kupilem (premiera USA) to nie chcial sie laczyc z serwerami, wiec sie wkurzylem. A do tego, za bardzo zbieram w pupe, a nie mam czasu tyle cwiczyc co nastolatki czy studenci z lepszym refleksem i mnostwem wolnego czasu :)

Odnośnik do komentarza
A to ciekawe, bo ja mam Cod4 NTSC, zalogowalem sie wczoraj z konta EU i automatycznie patcha sciagnal.

Do tej pory jakos nie gralem w CoD4 online, bo zaraz jak kupilem (premiera USA) to nie chcial sie laczyc z serwerami, wiec sie wkurzylem. A do tego, za bardzo zbieram w pupe, a nie mam czasu tyle cwiczyc co nastolatki czy studenci z lepszym refleksem i mnostwem wolnego czasu ;)

 

 

Pisałem wyraźnie:

 

"...Jeśli odpalisz grę na koncie US (nie wiem czy na Eu też tak jest) to automatycznie zacznie ściągać Ci się patch..."

 

A co do refleksu: Studentem nie jestem to raz, dwa nastolatkiem już też nie, trzy wolnego czasu też zbyt dużo nie posiadam. Ale cisnę kiedy się da :)

 

 

"Dziwne bylem na koncie polskim i mi sciagnelo patcha tzn ze aby zagrac na necie z eu musze czekac na wyjscie patcha? Czy skasowac gre i jeszcze raz zainstalowac i wtedy nie sciagac patcha (chyba nie da rady odpalic gry bez sciagania patcha), tylko ze savy chyba mi sie skasuja"

 

 

Skoro ściąga Ci patcha nawet na PL koncie to niestety musisz czekać na wyjście Patcha dla EU. Patch ściąga się automatycznie, więc nia ma opcji że go sobie nie ściągniesz bo niechcesz. Ale spoko Patch już wychodzi z dobry miesiąc albo lepiej więc nie bawem powinien się ukazać w EU. Według oficjalnego info IW ma to nastąpić jeszcze w tym miesiącu ale szczerze w to wątpie, po tym co IW odpe.rdala z Multi w CoD4. A na pocieszenie powiem Ci tak graj narazie z hamburgerami i trenuj na nich w porównaniu do Graczy z EU są naprawdę słabi :)

 

Pozdro

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Patch się ściąga niezależnie jak jesteś zalogowany-wystarczy ,ze masz wersję NTSC CoD4.Faktycznie z graczami z EU nie da się połączyc do prywatnych meczy ale z drugiej strony o wiele szybciej wyszukuje meczy po tym patchu i ogólnie naprawdę jest mało problemów.

Oby patch dla EU skończył z tą regionalizacją :)

Odnośnik do komentarza
A co do refleksu: Studentem nie jestem to raz, dwa nastolatkiem już też nie, trzy wolnego czasu też zbyt dużo nie posiadam. Ale cisnę kiedy się da :)

:) Czyli trzeba znalezc czas i cwiczyc cwiczyc cwiczyc ? ;) Ja mam dopiero 3h na liczniku w multi...i tak z reguly konczylem meczyki w srodku stawki (czasem bylem nawet 2-gi czy 3-ci).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
No raczej że COD4 jest w multi łatwiejsze od Resistance.W Resistance mam wygrane 10 meczy przez okres 3 miechów,a w COD4 ponad 100 w miecha,tam jest akcja tak intesnywna że szok

Tylko, że w Resa ludzie grają już tyle czasu, że jest bardzo dużo mega wymiataczy, natomiast w COD4 jest ich stosunkowo na razie mniej bo gra jest krócej na rynku...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...