Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a jak coś dziwnego zauwazyłem. Otóz ostatnie kilka lat miałem net z firmy XXX - niewazne i wczoraj dopiero zmieniłem usługę na Chello z UPC. I tak np. wczesniej wyszukiwanie jakichkolwiek serwerów trwało naprawdę sporo czsau- czasem do kilkudziesięciu minut tak teraz trwa to dosłownie kilka- koilkanaście sekund. Czuję się jakby jakiegoś patcha mi ściagnęło. Doprawdy poprawa jest az nadto zauważalna.

 

Swoją droga zaminił mi się dzięki temu Nat Type z 3 na 2. Może w tym tkwi sęk?

Odnośnik do komentarza

Niedawno ukończyłem gre na veteranie i jest napewno łatwiej niż w poprzedniej części i dużo krucej mi to zajeło niż w trójce. Nieraz są takie głupie momenty gdzie wybiegają w nieskończonośc, ale jak się dobiegnie do jakiegoś miejsca to nagle wyskakuje "czekpoint" i przestają wychodzić. No i szkoda, że na PS3 nie ma achievementsów, przydały by się... :P

 

Swoją droga zaminił mi się dzięki temu Nat Type z 3 na 2. Może w tym tkwi sęk?

 

Type 2 jest akurat najlepszy, ale radze odblokować tyle portów co ja czyli od 1 do 30.000, i dzięki temu nie mam (prawie :D ) żadnych problemów z graniem online na PS3.

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza

Nie żebym się chwalił bo są ode mnie na pewno lepsi ale ja ogólnie WYMIATAŁEM w CoD 4. Teraz kiedy idę z kałachem, celuje idealnie w główkę, strzelam i nic! Tak jakby pociski nie sięgały łepetynki skazańca który jak można się domyśleć zdejmuje mnie M4 po 2 sekundach od usłyszenia strzału. D3v3loping po woli się chyba wypala, pora zając się hodowlą świnek morskich i grą w warcaby w parku. blee

Odnośnik do komentarza
A ja od 3 dni chodzę skrzywiony. Postanowiłem wejść w prestige mode. I co? byle leszcz może mi skopać dupe ;). Te bronie takie jakby chciały zabić a nie mogły. Ahh i zowu 3 tyg grania do 55 levelu. Pamiętajcie dzieci dobra wujka rada, nie wchodźcie w prestige bo ch*j opada! buhehehe.

pozdro

 

Właśnie że wchodźcie. Prestige mode z tego co mi wiadomo można włączyć tylko 10 razy , po każdym dostajemy nowe odznaki bojowe :lol:

Odnośnik do komentarza
I tak każdy z tym biega wiec mając 5 gwiazdek będziesz bardziej oryginalny ;) Sam zatrzymałem się na 4 czy tam 5 prestiżu i mało co gram w coda.

Ja gram juz praktycznie tylko klanowki, czasem tylko wejde na pare meczy. Ta gra sie robi bardzo nuuuudna po dluzszym czasie ze wzgledu na mala ilosc map i latwosc opanowania gry.

Odnośnik do komentarza
I tak każdy z tym biega wiec mając 5 gwiazdek będziesz bardziej oryginalny :P Sam zatrzymałem się na 4 czy tam 5 prestiżu i mało co gram w coda.

Ja gram juz praktycznie tylko klanowki, czasem tylko wejde na pare meczy. Ta gra sie robi bardzo nuuuudna po dluzszym czasie ze wzgledu na mala ilosc map i latwosc opanowania gry.

 

 

Zgadzam sie w 100 procentach.Szkoda,ze nie kreca mnie klimaty Unrealowskie,musze czekac na Battlefielda czy innego gnoma,

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie... w recenzji w PSX było napisane ze miedzyinnymi jest perk jako dodatkowa "rączka" aby zwiekszyc celnosc... teraz zauwazyłem to na filmiki z wersji na PC.. mozna wiedziec gdzie tą roączke mozna zdobyc bo ja juz gram dosc długo ale nic takiego nie widziałem.... :P

 

Perk 3 -> Steady Aim (dostepny od sasmego poczatku ^_^ )

Perk'i

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie... w recenzji w PSX było napisane ze miedzyinnymi jest perk jako dodatkowa "rączka" aby zwiekszyc celnosc... teraz zauwazyłem to na filmiki z wersji na PC.. mozna wiedziec gdzie tą roączke mozna zdobyc bo ja juz gram dosc długo ale nic takiego nie widziałem.... :P

Chodzi ci pewnie o grip. Tylko shotguny i LMG moga miec gripa, odkrywasz go po zabiciu chyba 100 (nie jestem pewien) przeciwnikow z danej broni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...