Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

A gra nie pyta czy chcesz zostawić sobie broń?

nie pyta masz tylko komunikat że kasują ci sie perki, challenge, bronie czyli w sumie wszystko i albo włączasz albo nie.Ja zrezygnowałem ale pograłem troche i jakoś tak dziwnie mi sie gra jak ten paseczek sie nie nabija i mam dylemat czy nie włączyć

Odnośnik do komentarza

jak go włączysz to juz go nie wyłączysz jedziesz od nowa 55 lvl z innym znaczkiem jak już dojedziesz kolejny raz do 55 lvl znowu bedziesz miał inny znaczek(jeśli wyrazisz zgode jak wcześniej) i tak dziesięć razy.Kilka stron wcześniej ktoś podał właśnie te znaczki jakie widnieją przy twoim ID jak włączysz PM

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Czy ktoś z was się orientuje czy jak kupie w USA Call Of Duty4 ro będzie działał online na europejskiej wersji konsoli? I czy gra jest trudna w singlu? Czy da rade ją łatwo przejść?

Czy opłaca się wogle inwestować w tą gre?

Halo ps3 nie ma blokady regionalnej na gry! w singlu masz 4 poziomy, najlzejszy jest po prostu smiesznie latwy. Gra ma swietny singiel ale krotki, wiec jak nie bedziesz gral w cod online to przemysl dobrze ten zakup

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Czy ktoś z was się orientuje czy jak kupie w USA Call Of Duty4 ro będzie działał online na europejskiej wersji konsoli? I czy gra jest trudna w singlu? Czy da rade ją łatwo przejść?

Czy opłaca się wogle inwestować w tą gre?

 

Wszystko będzie działać tak jak powinno (net itd.).

A ja mam pytanie! Doszedłem do 55 levelu odblokowałem już wszystko ale jeszcze nie pojawił mnie się prestige mode. Kiedy będę mógł go odblokować? Teoretycznie kiedy zaliczę level 55 ale nie mam już paska od XP.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chyba nie brał tej gry jeśli nie maiłbym konsoli podpiętej do neta-fakt faktem singiel jest niewiarygodny i można sobie wydłużyć grę zaczynając od razu na hardened(ja tak zrobiłem ale w misji w Prypieciu przestawiłem na normal-za nerwowy jestem :) ) i te z 6-7 godzin będzie przypominało jeden z najlepszych filmów akcji.Ale podstawą tej gry jest multi-nie bez powodu singla zaliczyłem dopiero po miesiącu od kupna,jak się już zacznie grać multi to się gra i gra(szkoda ,że aktualnie CoD4 pożyczony ale przynajmniej w zamian kumpel pożyczył mi Uncharted :P ).CoD4 jeszcze jest trochę za drogi by wydawać kasę na 6 godzin zabawy-no chyba ,że gotówka to nie problem ,w takim razie bierz bo to scisła 5 najlepszych szpili na ps3(u mnie nawet jest na 1 miejscu)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Czy ktoś z was się orientuje czy jak kupie w USA Call Of Duty4 ro będzie działał online na europejskiej wersji konsoli? I czy gra jest trudna w singlu? Czy da rade ją łatwo przejść?

Czy opłaca się wogle inwestować w tą gre?

 

Wszystko będzie działać tak jak powinno (net itd.).

A ja mam pytanie! Doszedłem do 55 levelu odblokowałem już wszystko ale jeszcze nie pojawił mnie się prestige mode. Kiedy będę mógł go odblokować? Teoretycznie kiedy zaliczę level 55 ale nie mam już paska od XP.

jest, jest tylko w tej ramce gdzie masz wszystkie swoje statystyki(musisz wejść w Barraks) a nie tak jak wcześniej musisz go po prostu nabić do końca i ci sie odblokuje Prestige Mode

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Choc jestem zwolennikiem singleplayer to multi w callofduty4 to mistrz, wciaga niesamowicie choc juz po prawei misiacu intensywnego grania mam dosyc :P ale bez neta gra odpada:P

 

 

Chłopie ja do CoD4 nie rozumiałem co ludzie widzą w multi ,bo ja multi odbierałem/grałem całe życie na zasadzie piwska+psx(później ps2) + iss/pes

Jak widziałem brata mojej laski grającego nocami w CS i Tibie to mi się śmiać chciało.

 

Giera przekozacka,mój nr 1 na ps3 mimo że dziś zaliczyłem Uncharted

Odnośnik do komentarza
Zna ktoś rozwiązanie mojego problemu?Jest on następujący.Mam pierwszy stopień prestiżu,ale od 2 dni zaciął mi się on i jestem już ponad 200 na minusie,jednoczesnie nei moge wejść online,gdyż wyskakuje mi erorr 33.Można to jakoś przeskoczyć?

 

Albo się naprawi samo (szwagier tak miał z tym, że bez błędu 33 i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy), albo niestety czeka cię kasacja ustawień/sejwów z poziomu konsoli.

 

Na Twoim miejscu poczekał bym jeszcze trochę, nie takie jaja call wyprawiał hehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...