Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd wiadomo że patch pozwoli na gre różnym regionom?

 

Powiedzmy, że wersja US to v1.10 (z patchem), zaś EU to v1.00. Z tego prosta rozkmina gry z tych 2 regionów nie są ze sobą kompatybilne co nie pozwala nam grać z hamburgerami. Po patchu EU do v1.10 będzie git, tylko ja już zaczynam wątpić, że takowy się ukaże po tym jak IW wciska nam farmazony.

 

http://www.infinityward.com/community/foru....php?board=30.0

 

Tu masz forum IW gdzie niejaki pracownik IW: "fourzerotwo" od premiery "raczy nas" na tym forum swoim słodkim pierdzeniem od parunastu tygodni kiedy to niewyjdzie patch ;) Ostatnie oficjalne info: Patch pojawi się pod koniec stycznia co było spowodowane przerwą Świąteczną ;) Który dziś mamy 30 ?? :P

Odnośnik do komentarza

Idiotyzm z tym patchem ;) ja na szczęście mam wersje NTSC i jedyny problem to taki,że większość moich znajomych ma wersje Pal,bo tak to multi działa mi pięknie.

 

I tak wspomnicie moje słowa ,że największe cyrki z multi to są dopiero przed nami===>premiera Home-idę o zakład,że Sony nie poradzi sobie z tym na czas i będzie milion patchy i 20stron tematu z problemami ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie co jest znowu grane z tymi zaproszeniami do gry,wczoraj miałem wolny wieczór chciałem pograć z Jakim PL wysyłam zaproszenie,czekam ze 2 min.i dupa,za chwile odtrzymuje zaproszenie,przyjmuje i znowu dupa,bład coś tam... i tak w kółko !!! Jest jakaś rada na to czy znowu jakiś patch,wkur... mnie to,na x360 tego problemu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Panowie co jest znowu grane z tymi zaproszeniami do gry,wczoraj miałem wolny wieczór chciałem pograć z Jakim PL wysyłam zaproszenie,czekam ze 2 min.i dupa,za chwile odtrzymuje zaproszenie,przyjmuje i znowu dupa,bład coś tam... i tak w kółko !!! Jest jakaś rada na to czy znowu jakiś patch,wkur... mnie to,na x360 tego problemu nie mam.

 

 

Pewnie JakimPL gral w tym czasie, jak mu wyslales zzaporoszenie, a jak je juz zobaczyl, to anulowal i wyslal Tobie. JakimPL wlaczyl sie do gry, gdzi ebyl juz komplet graczy i wtedy ty chciales sie podlaczyc, a ze nie moze byc na planszy +1 zawodnika ( spectacor'a nie licze) to ci wyskoczylo okienko, ze server is full... innego wytlumaczenia nie mam, jedynie rade: dajac zaproszenia, daj czas osobie na podlaczenie sie do ciebie :D Moze wtedy unikniesz takich sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Od wczoraj gram w sieci i w związku z tym mam pytanie. Jak to jest że zawsze zostaje automatycznie dołączony do jakiejś gry, a nie moge tego zrobić samodzielnie. We wszystkie tytuły w jakie gram po sieci jest tak że jak jestem w lobby to widzę całą liste gier jakie się odbywają lub właśnie mają się zacząć i mogę się dołączyć tam gdzie chcę(oczywiście jeżeli jest wolne miejsce). Tutaj natomias konsola automatycznie wrzuca mnie tam gdzie jej się podoba bez możliwości ręcznego wyboru.

Odnośnik do komentarza

Kurdeee, juz mnie powoli denerwuje ten cod:/ Raz mam full kresek na jakości łącza i nigdy nie spada mi opniżej trzech a raz jak wchodze na mecz to tylko pierwszy koleś na liście ma pełny zasięg że tak powiem a resza grupy ma po jednym:/ I spróbuj kogos ustrzelić w tym momencie. Koleś ładnie wszystkich kosi a ty musisz działać z wyprzedzeniem i władowac cały magazynek aby coś kolesia ruszyło. Wiecie od czego to zalezy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...