Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strasznie lamerskie pytanie - Android czy Symbian? Do wczoraj miałem mojego ukochanego k800i, który mi całkowicie wystarczał, no ale już nie dało się go uratować. Teraz muszę jakby wejsć w erę systemów operacyjnych w telefonach. Pomożecie? Mniej więcej co można zrobić na tym systemie a co na tamtym. Emulacja jakichś starszych konsolek byłaby mile widziana :)

Odnośnik do komentarza

Przedłużenie umowy w MixPlusie (doładowania po 30 zl)

SE X8 (dopłata 249 zl) (nie miałem wczesniej nic dotykowego więc powiedzcie czy warto dla tego telefonu się "naumieć")

 

SE X10 MINI PRO (dopłata 299 zl) (z racji tego, że nie miałem nic dotykowego ta klawa mnie korci, tylko nie wiem czy nie mam za dużych palców by to normalnie obsugiwać, jaki pożytek jest z takiej klawiatury?)

 

SE W715 (dopłata 329 zł) (troszkę wydaje mi się podobny do mojego k800i, bez jakichs cudawianek)

 

 

Nokia X3 dopłata 29 zł) (jeśli nic z powyższych mnie nie przekona to wezme ten, lubie słuchać muzyki, no ale czy można w nim "wywołać" jakies dodatkowe funcje przez zabawę z oprogramowaniem?)

 

Proszę Was bardzo o jakis odzew, za bardzo się nie znam i nie zmieniam telefonu co pół roku)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, kumpel chce kupić jakiś telefon do 1000 - 1200 PLN i ma być na Androidzie. Ostatnio nie jestem na czasie w tej kwestii, dlatego radze się was. Co proponujecie?

 

EDIT. Ważne! telefon może być w jakimś mixie. Miesięczny abonament może wynosić 50 PLN. Ważna informacja, o tyle, że przy 1200 PLN i 50 PLN abonamentu można skleić dobry telefon.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Chłopaki, kumpel chce kupić jakiś telefon do 1000 - 1200 PLN i ma być na Androidzie. Ostatnio nie jestem na czasie w tej kwestii, dlatego radze się was. Co proponujecie?

 

EDIT. Ważne! telefon może być w jakimś mixie. Miesięczny abonament może wynosić 50 PLN. Ważna informacja, o tyle, że przy 1200 PLN i 50 PLN abonamentu można skleić dobry telefon.

galaxy s lub htc

Odnośnik do komentarza

Galaxy S za 1200? Ciężko będzie...

 

Polecałbym raczej HTC HD2, przede wszystkim na możliwość wyboru systemu (można spokojnie zmieścić się w kwocie do 1200).

Ew. Motorola Milestone, całkiem przyjemny smartfon, aktualnie dość tanio można go dostać (nowego), na plus: sprzętowa klawiatura + dość dobra wydajność.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

X8 działa szybko, ale wykonanie jest tragiczne. Nie widziałem chyba telefonu z bardziej trzeszczącą tylną klapką. Denerwuje mnie brak możliwości wyłączenia czujnika światła.

 

No ale ogólnie telefonik na plus. Bateria na 2 dni, ale to chyba standard na Androidzie (?).

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

HTC Wildfire vs. SE X8 vs. Nokia C6. GO!!!

 

up. dochodzi jeszcze Samsung Galaxy 3 i SE U8 Vivaz Pro.

 

 

Jedyna rozsadna opcja z tych wszystkich telefonow jest X8, ktorego i tak bym nie kupil na twoim miejscu.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Czeka mnie wycieczka do Playa, przedłużenie umowy, a tym samym nowy telefon. I mamy problem. Co wybrać ? Podstawowe wymagania:

 

- klawiatura fizyczna, najlepiej QWERTY,

- system operacyjny Android lub nowa Winda,

- jak najniższa kwota dopłaty za nowy tel.,

- jakiś sensowny aparat na pokładzie.

 

Kolejność wymagań nieprzypadkowa, od najistotniejszych do mniej istotnych dla przyszłego użytkownika cech.

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...