Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

brac galaxy S za ok miesiac czy tez czekac na galaxy s 2 i galaxy s2 mini?

galaxy S moge miec za jakies 450zl

 

450 zł a Galaxy S to zacna cena (ja swojego dostałem za 300 zł ;) ). Biorąc pod uwagę możliwości telefonu - warto.

Jeżeli chodzi o Galaxy S 2 należy wziąć pod uwagę cenę, która na pewno przekroczy na starcie 1500 zł, wydaje mi się więc, że lepiej z tym poczekać...

Odnośnik do komentarza

brac galaxy S za ok miesiac czy tez czekac na galaxy s 2 i galaxy s2 mini?

galaxy S moge miec za jakies 450zl

 

450 zł a Galaxy S to zacna cena (ja swojego dostałem za 300 zł ;) ). Biorąc pod uwagę możliwości telefonu - warto.

Jeżeli chodzi o Galaxy S 2 należy wziąć pod uwagę cenę, która na pewno przekroczy na starcie 1500 zł, wydaje mi się więc, że lepiej z tym poczekać...

 

Skąd Wy bierzecie te telefony za takie kwoty?

Odnośnik do komentarza

@up, to rozumiem.

 

HTC Gratia ? Ogladalem atrape, wyglada jak klon HTC Mini, tylko ze na androidzie, a nie Windowsie.

Podoba mi sie ten fon- wielkosc i w ogole taki fikusny. Warte to prawie poltora kloca ?

Co ciekawe, nie ma go na oficjalnej str HTC, a na allegro kilka sztuk.

 

Nie no daj spokój, za 1,5k jest masa lepszych telefonów od Gratii...

Odnośnik do komentarza

brac galaxy S za ok miesiac czy tez czekac na galaxy s 2 i galaxy s2 mini?

galaxy S moge miec za jakies 450zl

 

450 zł a Galaxy S to zacna cena (ja swojego dostałem za 300 zł ;) ). Biorąc pod uwagę możliwości telefonu - warto.

Jeżeli chodzi o Galaxy S 2 należy wziąć pod uwagę cenę, która na pewno przekroczy na starcie 1500 zł, wydaje mi się więc, że lepiej z tym poczekać...

 

Skąd Wy bierzecie te telefony za takie kwoty?

 

Nadmiarowy Galaxy S wzięty do planu z hamerykańskiego T-mobile :D

Odnośnik do komentarza

Jest sens dopłacać do iphone 400 zł żeby zamiast 3G mieć czy 3gs? Ogólnie czy warto kupić ten telefon?

 

 

Posiadałem oba telefony, tyle że na 3gs`a przesiadałem się parę miesięcy po premierze, wówczas wszystkie bardziej wymagające aplikacje były tworzone właśnie pod niego, gdyż nie da się ukryć że różnica to przede wszystkim prędkość działania (luknij na youtube różne testy i porównania tych dwóch modeli, dużo tego jest). Aktualnie jednak sytuacja jest diametralnie inna, największe "wypasy" odpalisz jedynie na I4. Albo poczekaj do premiery I5 (już niedługo), albo łykaj telefon z Androidem, polecam Motke Defy, Galaxy S lub Desire.

 

Edit - po premierze I5, starszy model będzie troszkę tańszy, ale cudów też nie można się spodziewać.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Mi w telefonie zależy przedewszystkim na sensownie działającym czasie pracy baterii,

W takim razie zapomnij o iPhone ;)

 

żeby można było odpalić ze 2-3 fajne tytuły jak się nudze, i żebym mógł pocztę sprawdzić przez Wifi.

Tu sprawdza sie znakomicie. Sam kupilem 3GS w styczniu i jestem bardzo zadowolony.

 

No i cena 3g za 300+zł da się wyrwać na giełdzie 3gs za 500+. Więc w te okolice celuje.

gdzie? :blink:

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ok moj operator mnie wy(pipi)al xD

z tad tez mam nowe pytanie.

Co sadzicie o HTc Desire? jak w porownaniu do galaxy s?

ekran 3.7 vs 4 ( ta sama rozdzialka )

procek tu i tu 1ghz

Jak z grafika?

 

gry dzialaja ? :D

jak jakos wykonania i interfejs user friendly?

Odnośnik do komentarza

Ja bym brał Galaxy S - gry działają bez problemów, wykonanie może nie zachwyca ale jest jak najbardziej ok - niektórzy narzekają na tylną klapkę. Ma duży ekran - 4" Super AMOLED.

 

Desire tez jest ok ale moim zdaniem gorszy od galaxy S, jakby to był Desire HD to można by się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza

Ok moj operator mnie wy(pipi)al xD

z tad tez mam nowe pytanie.

Co sadzicie o HTc Desire? jak w porownaniu do galaxy s?

ekran 3.7 vs 4 ( ta sama rozdzialka )

procek tu i tu 1ghz

Jak z grafika?

 

gry dzialaja ? :D

jak jakos wykonania i interfejs user friendly?

 

Ekran oczywiście na minus pod wieloma względami, w najlepszym przypadku AMOLED vs SAMOLED, w najgorszym "tylko" SLCD vs SAMOLED. Gorsze nasycenie barw, gorszy czarny kolor. Ale niektórzy też powiedzą, że nie ma pikselozy (matryca pentile w SGS ma oszukaną rozdzielczość i można dostrzec piksele), ekran nie wali po oczach zbyt jaskrawymi kolorami. Na dodatek nie przepali się w końcu.

 

Wielkość wyświetlacza? To już zależy tylko od Ciebie. Rozdzielczość jest identyczna, więc musisz sam sobie odpowiedzieć, czy wolisz większy ekran czy nie.

 

Tu i tu 1 GHz, ale jaki 1 GHz! Desire to Snapdragon pierwszej generacji + Adreno 200. W zadaniach systemowych, biurowych spisuje się b. dobrze (wiem, bo sam mam HD2 z identycznym sercem). Multimedia już gorzej (słabiej obsługuje filmy w wysokiej rozdzielczości), gry już w ogóle. SGS to szczyt Androidowy, Desire może mieć kłopot z najbardziej zaawansowanymi produkcjami. Ale! Mówimy tutaj o 1% może, cała reszta śmiga identycznie (inna sprawa, że Android nadal lekko ssie pod względem growym...). W telefonie Samsunga znajduje się o wiele wydajniejszy procesor Hummingbird (taki sam, jak w iPhone 4).

 

Jeszcze jedna ciekawostka. Ekran SGS poprawnie i niezależnie od siebie wykrywa 5 punktów dotyku (mało? XDA umożliwia nawet 10 :)), Desire to jedynie zbugowany dual-touch.

 

Interfejs? Touch-Wizz vs Sense, znowu kwestia gustu. IMO Desire ze swoją dosyć starą wersją Sense specjalnie nie zachwyca.

 

Jest to bardzo trudny pojedynek i na pewno nie można obiektywnie wybrać jednogłośnego zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

no ja tez mam ciezki orzech do zgryzienia ;/

BOK ugadal sie ze mna ze moge wziasc sgs za 450zl

ale jak wpadlem dzis do sie rozmyslili i jednak chca mi go dac za 750 co jest za wysoka cena :/

 

ale za to mam wlasnie desire za te 399 lub x10 za 499i defy za 399?

 

wiec jakas krotka opinia o tych 2 ? x10/defy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...