Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konstant

koszty połączeń z netem mnie nie zjedzą? Gdy jest się poza nadajnikami danej sieci to połączenia nie wchodzą do wykupionego pakietu -niezły szajs.

 

Ostateczny test Defy czy Milestone?

 

 

Ja bym bral DEFY, ale jak bardzo chcesz QWERTY to bierz MM.

Odnośnik do komentarza

Panowie a za 800zł (max 850) coś się znajdzie fajnego (..i nowego)?

Telefon dla studenta, czyli:

- dobra przeglądarka internetowa

- w miarę dobry aparat

- obsługa office'a i pdf

- radio ;)

- GPS

 

Podoba mi się S8500 (wygląd i parametry techniczne), ale martwi mnie bada os.

 

Bada os powoli odpada. Szukaj z androidem, ewentualnie windows. Nie pakuj się już w symbiana, też powoli go chowamy.

Odnośnik do komentarza

Telefon za ok. 1000zł?

Chciałem iPhone 4, ale za drogo jak na razie, a w 3GS nie chce się pakować :(

 

 

Wiec wez Szajsunga Galaxy S.

 

A co sądzisz o xperia x10?

Galaxy S ciut za drogi :P

 

Odpowie ktoś? Jak tam się sprawuje x10? Daje radę?

 

Moje podstawowe wymagania:

-Cena do 1000zł na allegro.

-Wyświetlacz minimum 3.5 cala.

-dobry czuły wyświetlacz (w iPhone jest idealny i chciałbym coś o podobnej jakości :P)

- W miarę dobry aparat (lepszy niż w moim samsungu avila xd)

-System android, bo według mnie obecnie nic innego oprócz androida i iOs się nie liczy, a WM7 jest za drogi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, mam pytanie. Mój iphone 3g z orange wyzionął ducha. Służył mi 3 lata, także jest już długo po gwarancji. Problem w tym, że cyrograf trzyma mnie jeszcze przy umowie prawie rok. Umowa ma dla mnie zaje.biste warunki, więc raczej nie chcę się z niej wycofywać, wolę kupić godny telefon.

 

Moje wymagania. Telefon ma być do:

-dzwonienia(hello, captain Obvious)

-neta(obowiązkowy wygodny tethering)

-słuchania muzyki

 

Mógłbym zostać przy iphonie o ile nowsze modele niż 3g nie są takim szrotem jeśli chodzi o wykonanie. Tyle że nie wiem po ile 3GS/4g teraz można dostać. Forumie, pomóż.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

iphone 4 jest drogi, za wersję z 16gb trzeba wyłożyć około 2500zł, a za 8gb jakieś 2300 czy coś takiego - trza na allego patrzeć. - wykonanie to najwyższa półka, tak samo szybkość działania.

a 3gs wiadomo, że tańszy i tutaj trzeba liczyć na około 1500 zł - za nówkę oczywiście.

 

Ale najpierw powiedz ile masz kasy do wydania. Wtedy można czegoś poszukać.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Ok, mam pytanie. Mój iphone 3g z orange wyzionął ducha. Służył mi 3 lata, także jest już długo po gwarancji. Problem w tym, że cyrograf trzyma mnie jeszcze przy umowie prawie rok. Umowa ma dla mnie zaje.biste warunki, więc raczej nie chcę się z niej wycofywać, wolę kupić godny telefon.

 

Moje wymagania. Telefon ma być do:

-dzwonienia(hello, captain Obvious)

-neta(obowiązkowy wygodny tethering)

-słuchania muzyki

 

Mógłbym zostać przy iphonie o ile nowsze modele niż 3g nie są takim szrotem jeśli chodzi o wykonanie. Tyle że nie wiem po ile 3GS/4g teraz można dostać. Forumie, pomóż.

 

Jakies dobre HTC.

Odnośnik do komentarza

Ok, mam pytanie. Mój iphone 3g z orange wyzionął ducha. Służył mi 3 lata, także jest już długo po gwarancji. Problem w tym, że cyrograf trzyma mnie jeszcze przy umowie prawie rok. Umowa ma dla mnie zaje.biste warunki, więc raczej nie chcę się z niej wycofywać, wolę kupić godny telefon.

 

Moje wymagania. Telefon ma być do:

-dzwonienia(hello, captain Obvious)

-neta(obowiązkowy wygodny tethering)

-słuchania muzyki

 

Mógłbym zostać przy iphonie o ile nowsze modele niż 3g nie są takim szrotem jeśli chodzi o wykonanie. Tyle że nie wiem po ile 3GS/4g teraz można dostać. Forumie, pomóż.

 

Jakies dobre HTC.

 

Zaj.ebisty telefon poleciłeś, nie ma co :woot:

Odnośnik do komentarza

Panowie zwracam się o pomoc. Siostra przechodzi do Play( a dokładnie chodzi o playmixture 30zł) i chcę zakupić telefon max do 350zł. Z oferty jaką dostała zainteresowały ją

nokia c5-03, nokia e63 nokia 5530 samsung s7230 wave. Ja już dawno przestałem śledzić rynek telefonów i tu zwracam się z prośbą o radę który wybrać (a może jakiś inny?)

Odnośnik do komentarza

Niezależnie który wybierze to i tak w pełni nie wykorzysta funkcji w nim zawartych - kobiety mają trochę inne podejście do słuchawek. Nie wiem ile lat ma siostra ale zakładam, że priorytetowe są: aparat robiący relatywnie dobre zdjęcia, odtwarzacz mp3 i eye-candy UI.

 

Z podanych tylko Samsung ma pojemnościowy ekran więc jeśli chce dotyk to wg mnie tylko ten. e63 to jest rozwiązanie biznesowe, które raczej jej nie podejdzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

na alledrogo (nr przedmiotu 1502438588) z tym ze za 5h sie konczy aukcja ;]

konstant zapewne mial na mysli wave s8500 a nie wave 723 :potter:

 

 

Mowa. W sumie to jedyny telefon z serii Wave godny polecenia, ten 723 & 533 to niezly szmelc.

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna chce sobie kupić telefon nowy, bo wkońcu się przekonała że N5800 to muł, i ją poprostu wkurza. Planuje wydać max 600 zeta. Musi być szybszy niż Nokia 5800, mieć przyzwoity aparat, i żeby smsy się wygodnie pisało. Myślimy nad HTC HERO. Co o nim myślicie ? Zapomniałem dodać że musi być dotykowy. A może macie inne, ciekawsze propozycje :) ? Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...