Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wyprany z kolorów w porównaniu do samsunga, to pewnie ma po prostu ładne i naturalne kolory w przeciwieństwie do nasyconego aż do przesady ekranu w samsungach.

Dokładnie tak, tylko każdy kto używa samsunga narzeka na ekran n4 :) najbardziej irytujące w amoledzie sa zdjęcia, jak sie pózniej ogląda na pc heheh

Odnośnik do komentarza

Mam SGS3 po wymianie szybki za 900. Jak coś to priv - prześlę zdjęcia. Warszawa albo kurier. Taniej chyba nie znajdziesz (jest trochę kurzu pod wyświetlaczem, i lekko odrapana ramka od upadku). Dodatkowo za 100 mogę pchnąć baterię powiekszoną (Samsung, 3000MAH). Także masz zestaw 1000 + ew. wysyłka i masz telefon na 2-3 dni baterii.

 

A tak w ogóle, czemu sprzedajesz Note2? Wszyscy się opsrywayą nt tego telefonu, co ci przeszkadza? Rozmiar?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

No rozmiar, bo jest za maly xd

Do codziennego uzywania jest nieco za duzy jednak, a stwierdzilem ze jednak w podrozy te 7cali lepiej sie sprawdzi niz 5.2. A taki nexus w torbie nic mi nie zajmie. Mysle wlasnie nad sgs3 nowke za tyle samo kupie co sprzedam note2 to chyba bezsensu ;[ htc one ktos mial? Bawil sie ?Podoba mi sie no ale cena 2000, ale przynajmniej aluminium a nie plastik.

Odnośnik do komentarza

Mi się One podoba z wyglądu, ale systemowo to pojechali po bandzie i IMO trochę mało zostało z całego Sense, teraz to bardziej przypomina czystego Androida z custom skinem niż praktycznie cały osobny system jakim było HTC Sense. Jedni to kochają, mi się nie podoba. Musisz zobaczyć sam, po prostu daję znać.

 

I dzięki Pajda za cynk z tym PRISM-em, wkurza mnie to praktycznie od samego początku i nie mogłem nic na ten temat znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Decyduje sie na sprzedanie note 2 jednak i planuje kupic nexusa7+jakis telefon. I wlasnie jaki telefon? Wymagania:

-W miare mocny

-Android

-Wielkosc ekranu +\- sgs3

-Cenowo tanszy niz note2. Za uzywke dostane teraz max 1500 to tak powiedzmy do 1000moge dac za ten nowy telefon

-Nowy, nieuzywany.

Może jakaś chińska marka?

 

Xiaomi MI3

- 5 cali

- najszybszy z obecnie dostępnych Qualcommów

- 3050 MAh

- MIUI v5

- nówka 1000pln za 16GB plus przesyłka ok 100pln (+VAT)

- obudowa z magnezu

 

 

Nie wiem jak się zapatrujesz na chińskie marki ale ja postanowiłem dać im szansę po tym jak zaznajomiłem się z Oppo Find 5. Dodatkowo za niewiele ponad 1300pln możesz mieć telefon, który, jeśli wierzyć przeciekom i screenom z antutu, w syntetykach osiąga wyniki zbliżone do N3.

Edytowane przez rinzen
Odnośnik do komentarza

Co to jest N3?

 

Mi się podoba w zapowiedzi ale z kolei boję się braku wspracia, MIUI jakoś mnie nie przekonuje specjalnie i chyba domyślnie Xiaomi nie mają usług google w ogóle zainstalowanych (brak sklepu PLAY). Dla mnie to taki telefon + CM np ale nie wiem jak z kompatybilnością.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie od dłuższego czasu posiadam iPhone'a 4 i mega mi się podoba, ale pograłbym w coś sensownego, bądź possałbym chętnie programy wszelakiej maści i co tu dużo mówić tęsknie za Androidem troszkę. No i wpadła mi do głowy Xperia Play. Wszak do grania na przeróżnych emulatorach bym to chciał (jednocześnie Vitę i iP4 bym mógł pogonić) no i aby sobie jakiś słownik dobry znaleźć, mapę czy coś. Się opłaca?

Odnośnik do komentarza

Xperia Play ma słabe parametry, GTA3 się tnie.

Za to d-pad i przyciski z playstation jak najbardziej na plus.

Jak mając iOSa, tęsknisz za Androidem? Chyba tylko za śmieciami z chomikuj :)

Dodaj kartę kredytową do AppStore i zostaw sobie iP4.

Nie sprzedawaj Vity, jeżeli masz plusa.

 

Dobra, udało mi się wgrać czyściutki, najnowszy sofcik, dodatkowo zrootowałem i oto jestem posiadaczem Xperii Z.

Czy zadowolonym posiadaczem? :) Wielka cegła... tak to jest, gdy kupuje się telefon przez internet, nie widząc go wcześniej na żywo.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie mając wcześniej Androida odpalałem sobie wszelakie emu, różne programy w ilości 100, z których miałem frajdę przekopywać się i wyselekcjonować 10 przydatnych, tutaj kupując 100 i wybierając 10, nawet za cenę 3zł za sztukę dużo kasy pójdzie, a ściąganie okrojonych demówek jakoś mnie nie bawi. A Vitę męczę już 3ci miesiąc i powoli zaliczam wszystko co mnie jara, a tak szczerze mówiąc to możliwość posiadania PSX,GBA, teraz jeszcze DSa w kieszeni mocno działa na wyobraźnię ;)

Odnośnik do komentarza

No Samsung się przecenia ale przynajmniej można go naprawić w razie czego. HTC ma problemy (jako firma) i nie ma aż takich zasobów gotówki żeby pozwolić sobie na wymiany całych telefonów jak coś padnie, zoabczymy ile tak pociągną, wymiana czegokolwiek w One to masakra. Mam SGS4 i nie narzekam, i tak mam na niego silikonowy kondom, po tym jak rozbiłem S3 inaczej chyba już telefonu nosić nie będę. Ale oczywiście to są wzmianki technika, One jest bardzo ładny, ekran ok, troszkę aparat nie domaga. Wolę stockowy wygląd i staram się kupować apki żeby mieć możliwość rezygnacji z Samsunga w dowolnej chwili. Inny launcher, inny kalendarz, do notatek Evernote itp. Nie lubię zabawek producentów bo potem przy zmianie chcę mieć wybór co biorę.

 

Jedyne co przemawia za Samsungiem to nielockowane bootromy i popularność - Samsung w miarę często aktualizuje softy + jest MASA ludzi którzy nad nimi dłubią. Aczkolwiek akurat One jest też bardzo popularny, custom romy są, jest switch od Modaco do przełączania Sense<->GoogleEdition (chociaż to się pisze na SGS4). Dla mnie akurat minusem jest bateria - nie ma rewelacji, w Samsungach dzięki klapce zawsze można zmienić na większą (ja w swoim zmieniłem 2600 -> 3000 mah bez zmiany rozmiaru).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...