Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Oba dobre. Bierz który wg ciebie jest ładniejszy xd. X1 pewnie sporo ponad 2k, a One tańszy.  Od siebie tylko dodam, że One to mój ulubiony telefon.

Jednak lepszy od note?

Decyzja zapadla sprzedaje nota i biore chyba htc wlasnie, ale sam nie wiem. Jest cos warte rozwazenia jeszcze?

Odnośnik do komentarza

 

Oba dobre. Bierz który wg ciebie jest ładniejszy xd. X1 pewnie sporo ponad 2k, a One tańszy.  Od siebie tylko dodam, że One to mój ulubiony telefon.

Jednak lepszy od note?

Decyzja zapadla sprzedaje nota i biore chyba htc wlasnie, ale sam nie wiem. Jest cos warte rozwazenia jeszcze?

 

 Lepszy. Ja bym brał na twoim miejscu.

Odnośnik do komentarza

Po włączeniu trybu oszczędzania energii (wyłączanie transmisji danych po zablokowaniu telefonu i oszczędzanie użycia procesora, przy czym nie stwierdziłem żeby telefon działał wolniej - może to tylko przy grach jest widoczne) osiągam spokojnie ponad 48h przy umiarkowanie wysokim użytkowaniu. Albo inaczej - nie wierzę, że odałączając telefon rano od ładowania, da się go rozładować przed pójściem spać. Bateria to jeden z większych plusów One.

 

Nie wiem w jakim stopniu ma na to wpływ Rom, którego używam (Android Revolution HD - zwykły Rom Sense 5 z kilkoma udogodnieniami), ale i na stocku pewnie podobnie jest, bo baterię w One ludzie chwalą.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja tam s3 polecam i tak, mam najbardziej awaryjny model z wadliwym chipem. Jade na custom romie z najnowszym bootloaderem i cwm. Zmienialem romy paredziesiat razy, kupilem telefon i jade z tematem a jak padnie na sudden death to serwis i gwarancja uznana z miejsca. A jak pokazuje praktyka ten telefon ciezko uwalic na amen.

Odnośnik do komentarza

Czy orientuje się ktoś z Was jakie smartfony są w jakiś sposób kompatybilne z PS3? Choćby dostęp do trofeów i tym podobne drobiazgi. W marcu czeka mnie zmiana telefonu i powoli myślę do jakiego zakupu się przymierzyć. Podobno Sony Xperia Z jest po części kompatybilna z PS3, ale być może sa jakieś inne (lepsze) alternatywy. Jeśli ktoś coś wie, będę wdzięczny za pomoc. Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza

Jestem, miałem wcześniej Samsung Galaxy Gio, smartfon z niższej półki. Uzbieralem na zetke i jestem zadowolony, tylko ze zapowiedzieli Z1 i Z ultra i w sumie chyba już są w sprzedaży:/. Telefon duży, ale teraz nie wyobrażam sobie żeby przeglądać neta na dwóch calach. Mam tu wszystko, a najlepiej jak oglądam filmy w 1080p bez żadnych zwiech i konwersji, a całość podpinam pod tv. Dodatkowo gram w gierki, bezprzewodowym padem z pleja. Szczerze polecam. Tego nie znajdziesz na iPhoneach ;)

ps. nooo, aparat mógłby być lepszy.

Odnośnik do komentarza

Od iOS7 jest wsparcie zewnętrznych kontrolerów, Logitech coś tam dłubie. I znająć iOS (na którym pomijając emulatory jest więcej gier, więcej KONKRETNYCH gier - miałem obie platformy) to będzie tam to nieźle działać. I tak pewnie zostanie przez piractwo ktore jest plagą Androida tak samo jak jest plagą Windowsów. Freedom comes with a price :/

Odnośnik do komentarza

No i stałem się posiadaczem Xperii T.  

Nigdy nie wydałem tyle hajsu na telefon, to mój pierwszy smartfon. Póki co powoli ograniam te aplikacje i funkcje itd. 

 

Jedno szybkie pytanie, polecacie jakies specjalne zabiegi z baterią? 

Na początku naładowałem ja do 95 % no i teraz rozładować na maska, później naładować na 100% i już normalnie używać, cyz też powtórzyć ten zabieg (rozne rzeczy słyszalem)

 

Aha, jakaś folia by się przydała, te z allegro najpopularniejsze są ok? :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie trochę z innej beczki:

czy Wy nosicie swoje telefony w kieszeniach spodni? :D A jeśli nie, to gdzie/jak?

 

Wiem, że może "trochę" głupie pytanie i pewnie zostanę wyśmiany, ale co mi tam :)

 

Myślałem nad tym żeby zaszaleć i kupić note 3 - (niezły przeskok będę miał, bo obecnie mam LG Optimus Black P970 - "tylko" 4 cale)

Bawiłem się trochę note'm i jestem pod dużym wrażeniem, ale mam problem jak go nosić :) - w kieszeni spodni ledwo się mieści i takie noszenie jest bardzo niewygodne. Niezbyt często noszę marynarki, więc chowanie w nich odpada (a nie zamierzam zmieniać stylu ubierania dla telefonu xD) 

 

Może macie jakieś magiczne rozwiązanie, co? Jeśli na nic nie wpadnę to pewnie wezmę HTC One.

 

Aha, jeśli zły temat/dział to sorry dla moderatora, no ale zakładanie tematu "gdzie nosicie swój telefon" wydawało się jeszcze głupsze niż ten mój post :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...