Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kilka dni po zakupie S3 i jestem zadowolony z tego zakupu.

Jest dośc duży , ale to pewnie dlatego, że miałem mniejsze telefony.

Ogólnie jest dobrze tylko:

- jaka jest dobra nawigacja offline (a jak to jest z tą która potrzebuje połączenia z netem?Mam pakiet internetowy i jestem ciekawy ile ona pobiera)

- dlaczego telefon nieaktualizuje sie do najnowszej wersji androida (teraz jest 4.1.2)

Odnośnik do komentarza

Android to nie Windows - jak producent nie zrobi romu na podstawie najnowszej edycji dla KONKRETNEGO MODELU to go nie dostaniesz, ew jakieś kompilowane romy ze źródeł ale z doświadczenia - sprawiają więcej problemów. Do SGS3 jest już chyba 4.3 (czyli w sumie i tak nie najnowszy) ale czytałem sporo złego na temat tej wersji.

Odnośnik do komentarza

@Tom0803 - oficjalnie i9300 dostal 4.1.2. 4.2.2 jest ale wyciek, 4.3 wyszedl ale byl tak zabugowany, ze samsung wycofal sie z tego kroku i cofnal update i czekamy na... kitkata, ktory nikt nie wie kiedy wyjdzie. Jak jestes zwyklym userem nie bawiacym sie glebiej mozliwosciami telefonu polecam zostac na 4.1.2 - co najwyzej brandu sie pozbyc i wgrac soft od samsunga prosto. Zawsze to cos.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

 

O, widzę filmik Roberta :). Polecam jego kanał, jak ktoś lubi Samsungi. No dosłownie o wszystkim mówi, o każdym aspekcie i bajerku telefonów (SGS3, SGN2, SGS4, SGN3, ostatnio też Galaxy Gear). Do tego co tydzień robi Q&A, jak ktoś ma jakieś pytanie to można mu wysłać i też odpowie. W rzeczywistości też bardzo fajny człowiek!

Odnośnik do komentarza

no i kupilem sgs4, fajny fon spory ekran ale odziwo miesci się to w kieszeni, już wiem Nemo co miales na mysli mowiac o knoxie, zaglebilem sie w temat i wychodzi na to ze majac 4.3 nie moge przeskoczyć na XEO bez utraty gwary. no szkoda ale jakos to logo t-mobile przy wlaczaniu moze przezyje. Ma sporo bajerów jakas bezdotykowa obsluga ect jeszcze nie rozkminilem.

Odnośnik do komentarza

Raven co mozesz powiedzieć o xperi L? Wiem ze sie znasz na tym

 

No właśnie na Xperiach nie za bardzo :<. Nikt ze znajomych za bardzo nie ma, a same telefony Sony też nigdy mnie nie interesowały. W kwestii Samsungów, HTC i Nexusów to już coś, ale o Sony mam pustkę w głowie, podobnie z LG. A co byś konkretnie chciał wiedzieć? Zawsze mogę poszukać na forum.android.com.pl i popytać na Twitterze, może ktoś z Xperią L się znajdzie.

 

@gums

 

W kwestii Androidów i klawiatury fizycznej to ostatni dobry telefon jaki był to chyba HTC Desire Z, ale on już trochę wiekowy jest. Na dzień dzisiejszy jedyna opcja to import Motoroli Droid z USA (na Allegro zapewne też będzie kilka sztuk). Nie wiemy też nic o Twoim budżecie, oczekiwaniach i preferencjach systemowych.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Głównie mnie interesuje jak bardzo średnia jest ta średnia półka. Bo widzialem juz pare telefonow ze średniej półki i zaprawde pozostawialy sporo do życzenia.

 

Np galaxy s3 mini nieporównywalnie gorszy od s3. Czy ta xperia L to wlasnie coś na poziomie s3 mini? Bo jesli tak to niespecjalnie dobra wiadomość. Zreszta wlasnie s3mini pewnie też by dali za złotówkę wiec jesli mama sie nie zdecyduje dopłacić 600zl za s3 to pozostanie jej wybór s3 albo L

A moze jest jakiś inny telefon z podobnego przedziału cenowego co L którym warto sie zainteresowac i zapytać czy mają w ofercie?

Odnośnik do komentarza

Serio S3 Mini taki zły? Mam dwóch znajomych z tym telefonem i oboje zadowoleni. Jednego to jest pierwszy smartfon, więc nie ma porównania, ale drugi przesiadał się z SGS+ i też nie narzeka. Mamie by nie wystarczył? Bo on też zapewne będzie miał klawiaturę jak S3, z tymi podpowiedziami ;).

 

Na Twitterze dostałem info, że Xperia L to całkiem sensowny wybór jak na swoją półkę cenową, a także jest na wyższym poziomie niż S3. Info od człowieka, który testowaniem smartfonów zawodowo się zajmuje, więc można mu zaufać pod tym względem :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Raven ojciec ma s3mini i ciągle na niego marudzi. Napewno troche przesadza ale ma tez troche racji. Ekran znacznie gorszy niz w duzym s3 o wiele słabiej sie pisze i wiecej błędów robi. Dlatego jestem dceptyczny. Z kolei na xperaxh sie nie znam. Ale skor ten typek raczej poleca to chyba wybiore xperie. Ale obxzaje ją w sklepie jeszcze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...