Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam One od września i nadal nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Jak brałem wcześniej Xperię T, Lumię 920 i NoteII, to po okresie 4 miesięcy, każdy mnie już wkur.wiał i już szykowałem aukcję na allegro. One jest perfekcyjny i wiem, że zostanie u mnie na długo.

 

-jakość wykonania

-ekran

-głośniki

-niezła bateria

-dobra nakładka na androida

 

Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Minusy? Słaby aparat. Mi to nie przeszkadza, bo aparatu to ja używam, gdy chcę zrobić zdjęcie rozkładu jazdy czy czegoś podobnego, no ale jak ktoś napala się na niesamowite zdjęcia, to niech szuka dalej.

Odnośnik do komentarza

Kutwa, moja kobita ma Moto G - i REWELKA ;-) Bateria jakaś przesadzona jest - pod koniec dnia - maile, muza, parę fotek (aparat nie czaruje ale też nie ma tragedii), włączony sync, viber, smsy - ładowana RANO wczoraj a dziś rano, bez wyłączania 50%. No szok i niedowierzanie ;-) Kurczę, fajny pomysł, zamiast w tanim urządzeniu upychać niesamoite bebechy - dajmy po prostu bebechy oszczędne. Bateria 1700 ok a tu SPOKOJNIE calusieńki dzionek. Baaardzo przyzwoicie :-) Dziewczyna zadowolona. SGS2 na powiększonej baterii potrafił niedotrzymać dnia a bateria ma 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Nie no jak patrze na na ceny to nowego Nexusa 5 dostanie za 1400 zl. Jeszcze ma dodatkowo czystego Androida i lepsze parametry w porwnaniu do One o ile chodzi o 801. I ten aparat w HTC to chyba jakas kpina za te cene.

 

Czysty Android nie ma żadnej przewagi nad Sense 5. Inna sprawa, że można wgrać sobie czystego Androida, ale po co, to nie wiem. To nie Samsung, że ma obrzydliwy interfejs i lagowanie przy wchodzeniu w kontakty. A te lepsze parametry - ojej, a po co? Ostatnie 3 androidy, które miałem, działały tak samo szybko po wgraniu czystego Androida. Ten wyścig zbrojeń jest w dzisiejszych czasach bez sensu, bo te telefony serio już szybsze nie będą.

Odnośnik do komentarza

Nie no jak patrze na na ceny to nowego Nexusa 5 dostanie za 1400 zl. Jeszcze ma dodatkowo czystego Androida i lepsze parametry w porwnaniu do One o ile chodzi o 801. I ten aparat w HTC to chyba jakas kpina za te cene.

 

A czemu CZYSTY Android jest taki fajny? To jakieś Google'owskie zabiegi marketingowe. Zgadzam się, touchwiz jest wolny jako LAUNCHER ale Aparat, Galeria i kilka inny to super sofcik. Wsparcie dla DLNA (którego nie ma w zwykłej galerii) to dla mnie podstawa. Na próżno tego szukać w Nexusie. A i bateryjka nie jest najlepsza. Pytanie jak wygląda też np wyjście Video? Bo np w. Cyanogenmodzie i AOSP ta funkcja nie działa.

 

No jak piszę - lagi ok ale zmieniamy 4 programy i mamy super telefon. A do tego Samsung wiele rzeczy które dumnie wnosi Kitkat MIAŁ WCZEŚNIEJ. Nie kumam tych zachwytów. Jedyny plus to przepisany, zoptymalizowany Dalvik dla procków Qualcomma ale ma to tylko kilka telefonów, Nexusy, Moto X i G oraz niektóre Custom romy oparte o Google Play edition np. na SGS4. Ale tak... naprawdę, nie widzę po co to zmieniać. Szczególnie, że np Nova Launcher + ExDialer i niemal tak samo wygląda każdy telefon. To Andek, można zmienić niemal każdy program.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...