Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

N5 nie widzialem ale strzelam ze jest to samo co w n7 2013, czyli dno.

Porównuj tablet ze smartfonem i mysl tak dalej , pozdrawiam :)
Ale co inny ekran maja czy jak?

 

 

Zaczynam coraz bardziej jarac się z2 i chyba na ten telefon wymienie mojego htc one. Z s5 jednak zrezygnuje mialem note 2 i mi wystarczy.

Ciekawi mnie ta opaska, przyda sie do biegania i pulsometru nie bede musial kupować ;-) zobaczymy co wyjdzie. Kwiecień niedaleko

 

A w czym ci przeszkadza ekran N5 co?

Odnośnik do komentarza

http://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-nokia-515,3,3,650.html?p=5 - nie napawa to optymizmem. Poszukaj może e52 jeszcze raz, to ostatni dobry telefon Nokii na symbianie w moim odczuciu albo poszukaj starszych blackbeery - bold - to chyba najlpesza seria, BEZ dotykowego ekrany na BB OS 7. To powinno cię zadowolić. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

 

Dzięki za radę. Nokia 515 bez WiFi i GPS to porażka. Wybrałem BlackBerry Torch 9810. Dzisiaj będę go miał i zobaczymy jak wypadnie przy sprawdzonej Nokii E52 :) Nigdy nie miałem BlackBerry dlatego mam obawy, że ciężko będzie mi się przesiąść. Jak nie siądzie to wracam do E52 bo widzę, że na aukcjach jest ich dużo w całkiem sensownych cenach.

 

Telefon z klasyczną klawiatura to już relikt przeszłości, trzeba z tym żyć. Swoją drogą ja nie wyobrażam sobie znowu nie mieć smartfona. To tak jakby mi ktoś zabrał laptopa i dał amige :P

 

No niestety tak jest. Trochę mnie to denerwuje bo dla mnie telefon to w 90% rozmowy i nie potrzebuję pozostałych funkcji (czasem przydaje się GPS i przeglądanie stron www).

Odnośnik do komentarza

No trochę lipa z tym BlackBerry bo mam służbowego HTC Desire X i tam kilka ciekawych aplikacji. Nawet nie sprawdziłem czy będą dostępne na BB, a liczyłem na to, że będą. Jestem trochę w plecy z tym wszystkim bo do tej pory korzystałem z prostych Nokii i nie wgłębiałem się w temat telefonów. Zawsze służył do dzwonienia i tyle.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

-Lagi przy odblokowywaniu

-Problem z kamerą

-Problem z WiFi(gubienie sygnału)

ja mam od kilku tygodni. U mnie  takie błedy nie występują. Póki co telefon jest GOTY i 10/10 

Ekran zabija na miejscu, myślałem że piękniej niż w moim Galaxy s3 już być nie może, a jednak. Ten tel nie działa on zapierdala jak perszing! Rozmiar mi w ogóle nie przeszkadza, jest to jego niewątpliwa zaleta. Jakąś mini reckę napisze w weekend :P

Odnośnik do komentarza

Witam. Potrzebuję pomocy w wyborze fona za około 1000 zł, bo tyle chce tez przeznaczyć na nowego fona. Od razu mówię, ze odpada WP gdyż przesiadam się z Lumii 710 i już mi się znudziły kafelki.

 

Opłaca sie brac Xperie Z ? to pierwszy telefon o jakim pomyślałem.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Hmmm, nie jestem zwolennikiem podstawowej wersji, trzeba nieźle się napocić żeby telefon działał na podstawowym sofcie, Samsung za dużo dodaje od siebie a zwykła wersja ma 1gb ramu i ciągle go brakuje. To wina Samsunga - Moto G też ma 1gb ale soft czysty i jest nieźle. Jest wersja i9305 np. w play, czyli S3 LTE, ta ma 2gb ramu i chodzi lepiej. Wtedy mogę polecić ten telefon pod warunkiem ceny poniżej 1000 zł.

Odnośnik do komentarza

Wez pod uwage, ze jest masa ludzi, ktorym lagujacy telefon nie przeszkadza (???) za bardzo. Biora to tak, jak jest i uzytkuja telefon jako zabawke, jak troche wolniej chodzi to maja to gleboko gdzies. ;-) Jak ostatnio gadalem kolesiom mojej zony co mozna z telefonem robic to pytali tylko "ale po co". Rozumiem ten punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...