Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ech znowu zadzwonili z Tmobile z indywidualną ofertą dla stałego klienta. Ostatnio proponowali 5s za 400zł, dzisiaj SE za 109. Do tego 10gb neta i Tidal. Hajs taki sam za abonament.

 

Beka, bo przedwczoraj sam kupiłem SE (*). Na osłodę wziąłem Galaxy s6 za 9zł. Bo raz że weźmie się te 1900zł na allegro, a dwa, że towar chodliwy.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ech znowu zadzwonili z Tmobile z indywidualną ofertą dla stałego klienta. Ostatnio proponowali 5s za 400zł, dzisiaj SE za 109. Do tego 10gb neta i Tidal. Hajs taki sam za abonament.

 

Beka, bo przedwczoraj sam kupiłem SE (*). Na osłodę wziąłem Galaxy s6 za 9zł. Bo raz że weźmie się te 1900zł na allegro, a dwa, że towar chodliwy.

Jak tam sprawdza się se? Możesz napisać kilka słów?

Odnośnik do komentarza

A abo jakie przy tym?

 

89

 

 

Jak tam sprawdza się se? Możesz napisać kilka słów?

 

 

 

-2gb ramu robi różnicę, wreszcie w safari nic się samo nie przeładowuje

-touch ID szybsze niż w 6/5s, ale podobno w 6s nadal trochę szybsze

-bateria kozak. na 9.1.3 mówimy o 6-7 godzinach z włączonym ekranem

 

A tak to nuda, stary dobry ajfon. Tyle, że z masakryczną baterią. Na tyle dobrą, że chyba na razie zostanę przez dłuższy czas na iOS 9.1.3 bo znając Apple, przy kolejnej aktualizacji pożegnam się z takim czasem pracy baterii.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne. Wszystko smiga swietnie. Do sluchania muzy super sprzecik. Za(pipi)iste sluchawy w zestawie.

Sama sluchawka i szybkosc dzialania to duzy plus. Wybudzanie puknieciem idealne wrecz. Dobrze lezy w dloni. Internet smiga. Ja znow przesiadlem sie z windowsa wiec dla mnie spora zmiana na plus. Pseudo nowy, ktos wzial w abo i puscil w serwisie a ze to moj znajomy siedzi w gsm (tak typowy Bartek) to wiem co bralem.

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nom, tyle dostrzegłem w sumie, bo 2GB RAM, 8x1.3GHz, Android 5.1, 4,7" nie jest złe. Nie przyda mi się w ogóle Dual SIM, więc ikonka przekreślonej karty SIM pewnie będzie wnerwiać. No i obecny telefon to też 4.7".

Xperia mimo wieku, 3GB RAM, procek 2,3GHz x4, pewnie lepszy aparat i jakość wykonania. Chyba pójdę w to drugie. Ano i 5.2" ekran jeśli się nie mylę, zawsze ciutkę więcej, ale nie patelnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...