Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na ile wycenialibyscie LG G3 Gold (ten z 2GB RAM), z polskiej dystrybucji (marketowy), komplet pełen, uzywka 1.5 roku, jeszcze 0.5 roku rękojmi?

 

Cos 550-600 to dobra cena na zakup? Ciezko mi porownac bo na allegro są albo uszkodzone po 300, chinczyki od posrednikow za 500, a polskie uzywki sprawne baardzo różnie.

 

Przesiadka bylaby z Note 2.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

hej

rozglądam sie za telefonem dla mamy ale szczerze mowiąc ostatnio tyle tego sie narobiło że kompletnie sie gubie, obecnie ma galaxy s5 i jest zadowolona wiec przydało by sie coś w podobnym standardzie tylko oczywiście nowszego

tylko oczywisicie zostaje sprawa ceny - co wybrać żeby nie dopłacać 600zeta

czy ktoś mógłby doradzić coś na bazie oferty t mobile?

http://www.t-mobile.pl/pl/oferta-dla-ciebie/tm-phone#/NEW/tariprom_38939

to bedzie przedłużanie umowy kolejny raz wiec może uda mi sie ugrać jakieś rabaty już w rozmowie przez telefon, tylko pytanie o co mam sie targować?

 

jaka jest najlepsza opcja z tej listy tak żeby dopłacić max ok 100-200zł przy abonamencie 69zł ?

 

oglądałem jakieś recenzje na jutubie i wydaje sie że teraz nawet huawei który kiedyś kojarzył sie z badziewiem robi sensowne telefony, więc w sumie można by odejść od samsunga

oczywiście chodzi o telefon z androidem

Odnośnik do komentarza

napewno przywykła do płynnego działania, zresztą S5 ma już 3 lata i telefon nadal śmiga bezproblemowo, jedyne co było robione to wymiana baterii z pół roku temu

 

ten honor w t mobile jest w 2 opcjach

Huawei Honor 8 - dopłata prawie 900zł więc odpada

 

Huawei Honor 7 Lite - dopłata poniżej 200zł więc jak najbardziej spoko, tylko czy właśnie 7 lite też ma sens? czy to jakaś okrojona z(pipi)ana wersja?

 

jak narazie próbuje rozeznać sytuacje i mieć na oku 2-3 fajne telefony żeby dzwoniąc do t mobail w celu negocjacji mieć jakiś start i punkt zaczepienia

 

 

EDITTTTT

sory po(pipi)ało mi sie, to ja mam galaxy s5, ona nadal ma galaxy s3 (i telefon naprawde dobrze działa po 3 latach)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ogólnie wszytskie ładowarki i kable mi  sie wiecznie psuja, zaczłąem juz kupowac tylkote > 30-40  zł bo te gówna za dyche to zegniesz raz i  juz nie ładuje, kiedys (pipi)a nie było takich problemó, nokia 3310 sie ladowała  zwsze tak samo, a teraz do tableta taki, do tel. taki, a (pipi) im  w  usbc.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie wszytskie ładowarki i kable mi  sie wiecznie psuja, zaczłąem juz kupowac tylkote > 30-40  zł bo te gówna za dyche to zegniesz raz i  juz nie ładuje, kiedys (pipi)a nie było takich problemó, nokia 3310 sie ladowała  zwsze tak samo, a teraz do tableta taki, do tel. taki, a (pipi) im  w  usbc.

U mnie chłopaki takie mają, kupują na giełdzie bo są niezawodne, wytrzymałe a ładowarka kosztuje kilka zł.

Odnośnik do komentarza

Czy jest tu jakiś prawnik ragus? Mam blisko Media Markt to pojechałem do działu serwisowego. No to klasyg - "Na materiały eksploatacyjne jest 6 miesięcy gwarancji".

Mówię, że nie chcę skorzystać z gwarancji, tylko niezgodności towaru z umową, rękojmi czy jakkolwiek się to nazywa. No ale babeczka dalej swoje, mogę zostawić im te słuchawy i ładowarkę, ale ekspertyza producenta i tak będzie pewnie to odrzucać.

No to po kiego licha kupuje się komplet, jeśli nieodzowny element może ulec uszkodzeniu, a klient jest pozbawiony ochrony. Jak kupię wieżę stereo i padnie mi kolumna albo zasilanie, to też powiedzą, że to eksploatacja?

Fonik ma jeszcze pół roku gwary, więc w miarę bezpiecznie czułem się biorąc używkę, ale już zaczynam się wkurzać detalami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jest teraz na rynku jakiś ciekawy i mocny phablet? Zaczyna mnie irytować bateria w moim S6 i myślę o przejściu na jakiś phablet, poprzednio miałem do czynienia z Galaxy Note 3 i byłem mega zadowolony, pytanie czy jest obecnie coś sensownego czy lepiej poczekać aż stanieje S7 Edge np?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...