Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu do 2,5 tys. max.Mam nokię N95(szarą),ale telefon już wysłużony i szukam czegoś lepszego i nowszego.

Zastanawiałem się nad n96 i kilkoma innymi.Jest jakiś fon QWERTY z 5mpx aparatem?Jest coś lepszego pod względem funkcji od N96?Nie interesuje mnie bateria,bo i tak będę miał dwa telefony i pod tym względem nie polecajcie ;)

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Szukam telefonu do 2,5 tys. max.Mam nokię N95(szarą),ale telefon już wysłużony i szukam czegoś lepszego i nowszego.

Zastanawiałem się nad n96 i kilkoma innymi.Jest jakiś fon QWERTY z 5mpx aparatem?Jest coś lepszego pod względem funkcji od N96?Nie interesuje mnie bateria,bo i tak będę miał dwa telefony i pod tym względem nie polecajcie ;)

Z góry dzięki

 

 

HTC Touch HD - recenzja na http://pda.pl/recenzje/touch_hd

 

lub HTC Touch PRO - pelna klawiatura qwerty

Odnośnik do komentarza
Dzięki szukałem właśnie czegoś takiego jak HTC Touch HD :)

A można do tego dokupić jakąś pamięć?Bo 512 mb to trochę mało jak na dzisiejsze standardy.

 

 

512 mb to pamięc ROM przeznaczona głownie na system operacyjny, jest to pamięć wewnętrzna, telefon jako tako posiada slot kart pamięci microSD i fabrycznie jest sprzedawany z kartą 8gb

 

Odnośnik do komentarza

Na gwiazdke mam dostac tel.... no właśnie, jaki?

 

cena- nie więcej niż 600zł za używke, ma miec wszystko, najlepiej, gydby miał ekran dotykowy, aparat, duza pamiec, mp3 (najs jakosc)... no dosłownie, najlepszy w tej cenie.

 

ofkoz wyglądac tez slabo nie moze :]

 

 

myslalem nad P1i, ale z lekka za duży.... co polecacie?

 

nie ważne, czy nokia, czy SE, czy HTC....

 

 

z gory thx za pomoc ;]

Odnośnik do komentarza
A co sądzicie o SE W960i?

 

Wygląd IMO za(pipi)isty, może i troszke za drogi, ale od p1i nie odstaje na duzo.....

 

 

z tych dwóch- ktory lepszy?;]

 

 

Kwestia gustu, z obu będziesz tak sama zadowolony. W W960i jest chyba lepszy dzwiek.

Edytowane przez oddball66
Odnośnik do komentarza
A co sądzicie o SE W960i?

 

Wygląd IMO za(pipi)isty, może i troszke za drogi, ale od p1i nie odstaje na duzo.....

 

 

z tych dwóch- ktory lepszy?;]

 

beznadzieja jakich malo - ja bym sie od tego shitu trzymal z daleka. Beznadziejna obsluga dotykowego ekranu, absurdalne wrecz miejsca instalacji softu - no kur.wa, gry sie w narzedziach instaluja, do tego wolny i sie wiesza - padaka. jedyny plus to chyba jakosc dzwieku.

Odnośnik do komentarza
A co sądzicie o SE W960i?

 

Wygląd IMO za(pipi)isty, może i troszke za drogi, ale od p1i nie odstaje na duzo.....

 

 

z tych dwóch- ktory lepszy?;]

 

beznadzieja jakich malo - ja bym sie od tego shitu trzymal z daleka. Beznadziejna obsluga dotykowego ekranu, absurdalne wrecz miejsca instalacji softu - no kur.wa, gry sie w narzedziach instaluja, do tego wolny i sie wiesza - padaka. jedyny plus to chyba jakosc dzwieku.

 

 

to w takim razie co polecasz?

 

jak mowilem ~600zł za uzywke.... najlepiej dotykowy ekran..... Najlepiej, gdyby ktoś podeslal kilka linków/modeli do wyboru

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Elo, może pomożecie mobilnemu laikowi w dość nietypowej sprawie- potrzebuję telefonu komórkowego dla seniora- mojego dziadka, czyli Pana mocno po 70, chodzi mi głównie o duży wyświetlacz, duże, wyraźne klawisze oraz prosta obsługę, cena w sumie mniej istotna, ale fajnie jakby nie zwalała nóg...Na razie moje poszukiwania bezowocne, więc z góry dziękuję za każdą pomoc...

Odnośnik do komentarza
chodzi mi głównie o duży wyświetlacz, duże, wyraźne klawisze oraz prosta obsługę,

Jeżeli nie przeszkadza Ci, że to telefon "z klapką", składany, to proponuję sprawdzić Nokię 6131 - wyświetlacz jest duży, podobnie klawisze. Obsługa dość intuicyjna - menu złożone z animowanych ikonek. Ten model jest już na rynku dość długo, około 2 lat, więc cena powinna być niska.

Odnośnik do komentarza

ostatnio pozyczylem od ojca na jakis czas nokie 2630 i teraz nie wyobrazam sobie miec na powrot potwora typu n70

 

poprosze o nazwe jakiejs komorki o podobnych wymiarach 2630 ale z lepszym aparatem (1.3-2mpx), nie musi miec flesza, do normalnych zdjec kupie sobie cyfrowke. do tego jeszcze mp3 i karta pamieci, zadnych zbednych bajerow poza tym. cena do 350zl max, najlepiej 250-300

 

 

tylko bez se i innych z joyem

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Elo, może pomożecie mobilnemu laikowi w dość nietypowej sprawie- potrzebuję telefonu komórkowego dla seniora- mojego dziadka, czyli Pana mocno po 70, chodzi mi głównie o duży wyświetlacz, duże, wyraźne klawisze oraz prosta obsługę, cena w sumie mniej istotna, ale fajnie jakby nie zwalała nóg...Na razie moje poszukiwania bezowocne, więc z góry dziękuję za każdą pomoc...

Może coś takiego?

fone_f3_1.jpg

Motorola F3. Tylko przed zakupem upewnij się, że na pewno będzie odpowiadał temu Panu, bo niektórzy mówią, że jednak jest niewygodny.

 

ostatnio pozyczylem od ojca na jakis czas nokie 2630 i teraz nie wyobrazam sobie miec na powrot potwora typu n70

 

poprosze o nazwe jakiejs komorki o podobnych wymiarach 2630 ale z lepszym aparatem (1.3-2mpx), nie musi miec flesza, do normalnych zdjec kupie sobie cyfrowke. do tego jeszcze mp3 i karta pamieci, zadnych zbednych bajerow poza tym. cena do 350zl max, najlepiej 250-300

 

 

tylko bez se i innych z joyem

Schowaj głupie przeświadczenia do kieszeni i weź SE k550 albo w810, joya w nich nie ma, za to mają kartę pamięci, świetne mp3 i aparaty 2 mpx. K550 ma Autofocus w aparacie i certyfikat Cybershot, a w810 lepsze słuchawki w zestawie (które możesz dokupić bezproblemowo do k550) i menu odtwarzacza (ale do k550 możesz wgrać soft z w610 z tego co pamiętam i cieszyć się takim samym). Większych różnic między nimi nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - se to dla mnie totalny badziew omijac szerokim lukiem. Menu do dzisiaj jest bardzo dziwne i w ogole jakos odwrotnie poukladane. Dla starszej osoby odradzam , podobnie jak motorole , ktora tez ma dziwne menu. Dzisiaj poszli w kierunku ikonek nokii i 4 str swiata - kiedys te 1 motorole to byla taka tragedia , ze uzytkownika krew zalewala. Zwykla prosta nokia , te wyzsze modele maja tylko wieksze klawisze co bedzie plusem dla seniora. 4 guziki i bez zbednego myslenia -odbierz , odloz wejdz wyjdz . Ew 2 klawisze wtedy jeden posiada wejdz odbierz ,drugi wyjdz,odloz . A nie jakies C , strzalki ............... porazka imo. Ale SE maja swoich fanow , jak nokia antyfanow.

 

I do teraz nie rozumiem tej podniecy aparatami w telefonach . Sa lepsze niz te 1 , ale to nadal nie pobje normalnego prostego aparatu w kieszeni - jakosciowo. Mimo to , wole dokupic malego cienkiego sony cybershota albo Fuji i miec dwa urzadzenia. Zasada - jak cos jest do wszystkiego, to jest doniczego.Tego sie bede trzymac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...