Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

HTC Diamond to dobry wybor, wlasnie na niego czekam az kurier przywiezie. Przekonala mnie do niego jego funkcjonalnosc oraz gabaryty. Jest "cienki" wiec z latwoscia wejdzie do kieszeni. Jego minusem moze byc szybko niszczaca/ przecierajaca sie obudowa z tylu. Ale wiadomo nic nie jest idealne ;]

 

Omnia to z kolei cegla :P malo mobilna ;]

Edytowane przez __bercik07
Odnośnik do komentarza
p1 ? haha chyba żartujecie. LG KU990 Viewty, LG ostatnio robi świetne telefony. Do 600zł kupicie i na 100% będziecie zadowoleni ( Ekran dotykowy, taki jak Iphone a nie żadne rysiki, aparat 5mpx, nagrywanie wideo 640x480 w 30 klatkach itp. itd. )

 

Czytałem, że w tym modelu ekran "wgniata" się do środka przy naciskaniu, co jest niewygodne dosyć. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość konstant
p1 ? haha chyba żartujecie. LG KU990 Viewty, LG ostatnio robi świetne telefony. Do 600zł kupicie i na 100% będziecie zadowoleni ( Ekran dotykowy, taki jak Iphone a nie żadne rysiki, aparat 5mpx, nagrywanie wideo 640x480 w 30 klatkach itp. itd. )

 

Czytałem, że w tym modelu ekran "wgniata" się do środka przy naciskaniu, co jest niewygodne dosyć. Prawda?

 

 

Noi LG nie ma Wi-Fi, co w moim przypadku dyskwalifikuje go.

Odnośnik do komentarza

Dobra misiaki, mam zagwozdkę. Telefon do 500zł, nowy, allegro, chętnie wyświetlacz powyżej 2", slider i ostatecznie jakiś OS. Miło by było, gdyby głośno grał na głośniku (trzeba pokazać na placyku kto jest kozac i zapuścić hazela)

Z tego co przewertowałem do tej pory:

Nokia jeden wielki chuj ma do zaoferowania, pińćset modeli o identycznych parametrach (z dupy), a n73 podobno konkretnie muli. Motorola - zaciekawiła mnie Z8, ale po zagłębieniu się w temat na jaw wyszedł fakt, iż ma strasznie marny soft i cienkie wsparcie tego 'niemacalnego' UIQ

. Do dupy wsparcie jest też w Z6 (linux). O HTC/SPV w tej cenie mogę zapomnieć. Na srajsungach i LG się nie znam więc HALP.

 

btw, LG o którym mowa wyżej ma mój źą, "dotykowy" ekran jest strasznie marny, wciska się i wygląda jakbyście na chama dotykali ekran LCD. Porażka.

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi telefonami na 2 karty? Wkladam dwie do srodka i mam 2 numery, tzn. moge jednoczesnie odbierac rozmowy od osob dzwoniacych na kazdy z nich? A przy dzwonieniu wybieram, z ktorej karty chce dzwonic? Bo myslalem, ze tak wlasnie jest, a wy mi tu teraz mowicie o jakims przelaczaniu - czyli jednak musze wybrac, albo jedna, albo druga, i wtedy ten "nieaktywny" numer jest po prostu wylaczony, nie idzie sie do niego dodzwonic?

Odnośnik do komentarza
Jak to jest z tymi telefonami na 2 karty? Wkladam dwie do srodka i mam 2 numery, tzn. moge jednoczesnie odbierac rozmowy od osob dzwoniacych na kazdy z nich? A przy dzwonieniu wybieram, z ktorej karty chce dzwonic? Bo myslalem, ze tak wlasnie jest, a wy mi tu teraz mowicie o jakims przelaczaniu - czyli jednak musze wybrac, albo jedna, albo druga, i wtedy ten "nieaktywny" numer jest po prostu wylaczony, nie idzie sie do niego dodzwonic?

Jest tak jak piszesz, masz dwie karty jednocześnie aktywne, jak tylko chcesz zadzwonić to właśnie wybierasz z której karty i o to mi chodziło tym 'przełączaniem' :P

Odnośnik do komentarza

przejzalem ostatnie kilka stron na wypadek gdyby temat byl poruszany ale nie znalazlem, a widze ze jest tu paru ludzi calkiem zorientowanych w temacie

dlatego mam pytanie czy pomysł na kupno takiej komorki jest absurdalny ? ?XD

 

gallery_M810C6.jpg

 

ostanio przypadkiem to znalazlem i bardzo spodobal mi sie ten pomysł :P zwłaszcza ze koma w zegarku ma prawie wszystko co zwykle komy - mp3, filmy, blutuf, aparat, touchscreen, gprs, rozpoznawanie pisma odrecznego (do smsow, chociaz mozna uzywac tez klawiatury ekranowej)

oczywscie pewne kwestie sa mniej wygodne np ekran jest o wiele mniejszy , no i jednak nie ma wszystkich funkcji nowoczesnych kombajnów :P ale gdybym mial brac zwykly telefon to i tak zapewne bede skazany na poziom (cenowo/bajerowy) SE C902 , czyli bez wielkich rewelacji (mimo ze lubie SE, teraz mam K610i , i pewnie nie odczul bym wielkiej roznicy po przejsciu na c902)

 

cena jest calkiem przystępna

http://www.aukcjehandel.sklepna5.pl/pokaz_...t.php?idprod=15

tu jeszcze filmik jak by kogos interesowalo

http://pl.youtube.com/watch?v=XmDQJwNslHQ&...feature=related

 

 

warto w ogole sie zastanawiac nad telefonem w zegarku? (najabrdziej mi zalezy na odpowiedzi osob ktore mialy kontakt z czyms takim)

 

a jesli nie warto to co byscie polecili z QWERTy, ewnetualnie taczskrinem, i niezlym internetem, ale mozliwie taniego (ponizej 700, a nie za 2k) , nie musi byc muzyczny bo i tak mam mp3 osobno i nie widze sensu zżerania bateri na komie ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
-Sony Ericsson C702

-Nokia 5310

-Nokia E51

-Nokia 6500 Classic/Slide

 

Który brać :)

 

i jeszcze SE w910i

 

Ja mam 6500 Classic i nie narzekam. Szybko chodzi, bardzo dobry wyświetlacz. Wbudowane 1GB pamięci więc karty nie trzeba dokupować. C702 raczej nie bierz. Z tych co wymieniłeś chyba najbardziej warto W910i, ale jak będziesz mógł wziąć Nokię to też się nie zawiedziesz

Odnośnik do komentarza

Yano do mnei jakoś W910 bardziej przemawia.C902 ma niby lepszy aparat ale tamten ma to coś w sobie;)

Ja też staję przed wyborem...I niestety bedę na Nokię skazany :(Potrzebuję telefonu z GPSem i mam do wyboru w ofercie z Ery-Nokię 6650 albo biorę iPhona i od ręki zamieniam na E71 +400zł.Tylko ta E71 mi sie nie podoba :(

Wie ktoś cos więcej o 6650?Menu na Symbianie Nokii jest takie samo jak w normalnych Nokiach?

Odnośnik do komentarza

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać, więc napisałem tutaj. Mianowicie jutro kupuję Samsunga i600, telefon z wyglądu jak nówka, niby 3 tygodniowy. Odbieram go osobiście, więc będę miał szansę przetestować go przed zakupem, będzie to mój pierwszy telefon z Windowsem tak więc co oprócz rozmowy/sms/poziomu zasięgu sprawdzić przy kupnie by w domu nie okazało się, że kupiłem wadliwy telefon ? Telefon niby jest fabrycznie bez simlocka i posiada gwarancję serwisową, czy jest możliwość potwierdzenia tego na miejscu ? Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję !

 

pozdrowienia, Smiti.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...