Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konstant

Panowie, a jaki telefon mozecie poradzic z Wi-Fi oraz wygodna klawiatura do pisania? (nie musi byc koniecznie QWERTY).

Marka bez znaczenia, myslalem nad E51.

A i nie chce jakis palmtopo-podobnych gadzetow, ma byc telefon.

Odnośnik do komentarza
Jakis rozkłądany/rozsuwany telefon max do 400 PLNów,chociaz lepiej mniej

wielkich wymagan co do mozliwosci nie mam po mp3 czy aparat mam

 

http://www.allegro.pl/item508490590_nokia_...eraz_240zl.html

 

http://www.allegro.pl/item507546260_samsun...wy_faktura.html

 

??

 

 

Polecam K770i lub W580i.

 

K770i to aparat 3.2 mpix, a W580i to Walkman czyli fon raczej do muzyki, z aparatem 2mpix. Oba są godne polecenia. A kolega, który mówi, że SE są kiepskie chyba nie wiele miał z nimi do czynienia :)

Odnośnik do komentarza
Sorry ale już nie mam słów, chcecie to sobie miejcie te swoje SE, ale nie wmawiajcie nikomu, że to są dobre telefony. Bo są tylko dobrze rozreklamowane ( Ohh cybershot, ohhh walkman! ). Według mnie są to telefony dla nastolatków, którzy lubią się chwalić czego to nie mają w telefonie. Pokażcie mi jakiś high-end se.

Tak oczywiste kwestie juz pomijam, bo to było wiadome od dawien dawna. To jest poprostu badziew, jak dostaje jakiegos SE na servis to czasem mam ochote powiedziec delikwentowi - " (pipi), zabawek tutaj nie naprawiamy, sam sobie jestes winny" ale jakos się powstrzymuje, wkoncu to czysty zysk.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ( znawcą nie jestem ale siedzę w temacie już parę lat ) to liczą takie marki jak : Nokia, Motorola, Samsung ( choć oprogramowanie często w nich siada ), HTC, Sharp ( świetne telefony, jedne z najlepszych ale mało spotykane w polsce ), ostatnio bardzo poprawiło się LG ( vide KU990 Viewty ), może o czymś zapomniałem ale zaraz się zbieram na sylwka i piszę na szybko.

 

Aha i wierzcie mi, bardzo dużo SE przewinęło mi się przez ręce i godny polecenia był jedynie t610 i k750 - oczywiście jak na dawne czasy, teraz to już nawet nie mówię. Taki p1 ile kosztuje i co on w sobie ma ? Mały jak ekran ( jak na dotykowca ), trzeba go macać rysikiem, słaby aparat, filmy, mało ramu itp. Sprawdźcie sobie teraz jakiegoś HTC czy KU990 ( filmy 120 fps, 640x480, 5Mpix, touchscreen obsługiwany palcami, pełno modyfikacji ), nie dość, że tańsze to jeszcze nieporównywalnie lepsze.

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Ale sie dojebaliscie Se.

Ja wlasnie zastanawiam sie na P1i.

Jakos lubie te telefony i nigdy jeszcze na Se nie narzekalem.

W przeciwienstwie np. do Motoroli, ktorej caly software (menu itd itp) jest tragiczne.

A tu widze sie utworzyl jakis anty-fanklub SE, nie wiadomo czemu zreszta.

Odnośnik do komentarza

Też miałem niejednego SE i są na prawdę fajne. A Nokie idealne też nie są. Prawda, że w SE padają joye, fast porty itp. Jednak uważam, że robią dobre telefony IMO. Oczywiście są felerne modele, ale jednak jest kilka kozaków. K770, W580, W890 - te mi się podobają. I żeby nie było, że jestem fanboyem to posiadam teraz Nokie 6500 Classic i uważam, że jest kozacka. Najlepszy fon jaki do tej pory miałem. Jednak myślę, że Se robi lepsze telefony od LG czy Samsunga. Oczywiście IMO, nie neguje tego co powiedzieliście, tylko wyrażam swoją opinie do czego chyba mam prawo :)

do siego

Odnośnik do komentarza
I do teraz nie rozumiem tej podniecy aparatami w telefonach . Sa lepsze niz te 1 , ale to nadal nie pobje normalnego prostego aparatu w kieszeni - jakosciowo. Mimo to , wole dokupic malego cienkiego sony cybershota albo Fuji i miec dwa urzadzenia. Zasada - jak cos jest do wszystkiego, to jest doniczego.Tego sie bede trzymac.

 

 

Jesli chodzi o zdjecia to do nowego Samsunga INNOV8 naprawde nie mozna sie przyczepic - ponizej kilka sampli:

 

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=...smarena_005.jpg

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=...smarena_004.jpg

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=...smarena_013.jpg

 

 

Nigdy nie interesowalem sie aparatami w telefonach i zawsze je olewalem cienkim sikiem ale te zdjecia zrobily na mnie wrazenie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Możecie coś powiedzieć na temat telefonów na 2 karty SIM, które są dostępne w Polsce? Na Allegro są przede wszystkim myPhone'y, które wyglądają jak podróbki Nokii.

 

Od 1,5 roku mam 2 telefony i trzymanie obu telefonów zaczyna mi wadzić, a ani jednej ani drugiej karty nie chcę się pozbywać. Szukam przede wszystkim eleganckiego i niezawodnego telefonu, na ogromie funkcji mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Możecie coś powiedzieć na temat telefonów na 2 karty SIM, które są dostępne w Polsce? Na Allegro są przede wszystkim myPhone'y, które wyglądają jak podróbki Nokii.

 

Od 1,5 roku mam 2 telefony i trzymanie obu telefonów zaczyna mi wadzić, a ani jednej ani drugiej karty nie chcę się pozbywać. Szukam przede wszystkim eleganckiego i niezawodnego telefonu, na ogromie funkcji mi nie zależy.

Polecam Samsunga Duo D880, w robocie się takim bawiłem, bardzo proste przejście z jednej karty Sim na drugą oczywiście bez żadnego wyłączania telefonu. Aparat 3Mpix z autofocusem, radio i takie tam bzdety.

 

Nokia N96 czy iPhone 3G 8GB czy Samsung Omnia ?

Zdecydowanie Iphone, jakbys potrzymał N96 to byś sam zresztą zrezygnował, przcież to plastik, wygląda jak zabawka... Samsung natomiast też żadna rewelka, Winda to raz, dwa ciężko się wybiera opcjie, nie wiem czy źle coś skalibrowałem czy co, ale dla mnie dziwna Omnia jak cholera, jeszcze ta cena.

 

/\

||

 

ja bym bral ajfona.

 

P1i czy KU990 ? Co byscie brali?

Mogę napisać tylko o P1i, według mnie świetny fonik, masa świetnych aplikacji, gdyby nie Iphone to właśnie P1 bym brał, zreszta chciałem to nawet zrobić, znajomy chciał mi odsprzedać, ale teraz jednak wolę produkt Apple :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...