Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Shen napisał:

Ostatnio np wrzucałem kurs językowy który sprzedawany jest na prehistorycznych płytach cd

 

A no OK, jak komuś jest potrzebna taka funkcja to w sumie jest jakiś argument. Ja bym wrzucił na dropboksa po prostu, ale jest to jakieś obejście dookoła. 

7 minut temu, JJoker napisał:

Panowie szukam telefonu dla żony. Jak największy wyświetlacz, przyzwoity aparat, może być Samsung. :P

 

A budżet jaki przewidujesz?

Odnośnik do komentarza

Zaleta androida jest to ze czesc zwolennikow nie robi z siebie kompletnych idiotow czekajac 2 dni pod sklepem za telefonem. Yebanym telefonem. A, i spelnia wszystkie oczekiwania wiekszosci posiadaczy.

I pomimo wiekszej spolecznosci rowniez na forum uzytkownicy nie pisza w tak duzek proporcji o tym ze nowa aktualizacja niszczy radosc zycia.

 

Wszystko co napisalem powyzej to fakty. Wiec prosze o kontr. Bol du.py

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

A co do pytania.

Jezeli iphone ma multiwindows, mozliwosc powiazania konta z dropem polaczona z officem microsoftu, autocada albo odpowiednika moblinego do przegladania plikow, bt, hotspota, kable zasilajace do samochodu za 2~3 dychy, wymienne baterie i szybkie ladowanie, czytnik papilarnych, to ja spokojnie teoret. Moglbym uzytkowac.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
Cytat

Zaleta androida jest to ze czesc zwolennikow nie robi z siebie kompletnych idiotow czekajac 2 dni pod sklepem za telefonem. 

 

ile znasz takich osób?

 

Cytat

I pomimo wiekszej spolecznosci rowniez na forum uzytkownicy nie pisza w tak duzek proporcji o tym ze nowa aktualizacja niszczy radosc zycia.

 

A do kogo mają pisać na forum, skoro co drugi użytkownik ma inny telefon. Jeden leci na 7.0 na samsungu, drugi 8.0 na LG, trzeci 6.0 na Sony. Wystarczy wejść na pierwsze lepsze fora poświęcone określonym telefonom z androidem żeby czytać ściany płaczu, bo nowy soft coś zespuł.

 

Cytat

Jezeli iphone ma multiwindows, mozliwosc powiazania konta z dropem polaczona z officem microsoftu, autocada albo odpowiednika moblinego do przegladania plikow, bt, hotspota, kable zasilajace do samochodu za 2~3 dychy, wymienne baterie i szybkie ladowanie, czytnik papilarnych, to ja spokojnie teoret. Moglbym uzytkowac.

 

 

nie ma trybu dwóch okien, resztę ma.

 

aha, nie ma wymiennej baterii, tak jak praktycznie każdy telefon powyżej 2000zł.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ragus napisał:

 

ile znasz takich osób?

 

 

A do kogo mają pisać na forum, skoro co drugi użytkownik ma inny telefon. Jeden leci na 7.0 na samsungu, drugi 8.0 na LG, trzeci 6.0 na Sony. Wystarczy wejść na pierwsze lepsze fora poświęcone określonym telefonom z androidem żeby czytać ściany płaczu, bo nowy soft coś zespuł.

 

 

nie ma trybu dwóch okien, resztę ma.

 

aha, nie ma wymiennej baterii, tak jak praktycznie każdy telefon powyżej 2000zł.

1. Nie znam osobiscie ale tacy sa na tym swiecie. 

2. Moze masz racje, nigdy nie wchodzilem na forum lg.

3. To jak wyzej kiepsko.

4. To zle czy dobrze?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
Cytat

4. To zle czy dobrze?

 

 

a to już indywidualne podejście. wymienna bateria = luzy w obudowie, a ja tego nienawidzę. jak ktoś potrzebuje nosić przy sobie dodatkową baterię to jego sprawa.

 

W androidzie najgorsze są opóźnienia w aktualizacjach. Jak tam milan, fajne Oreo 8.0 na LG? No już za moment, już za chwileczkę. Ja na Xperii mam od 3 miesięcy, tym razem mi się udało. Ale jak za 2 lata będę miał innego Androida to pewnie już nie będzie tak lekko i będę czekał.

 

I czekał.

 

I czekał.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ragus napisał:

co tam piszesz? mój android 8.0 nie filtruje wiadomości z przestarzałych systemów.

 

nie wiem co napisałeś, bo u mnie Android 7.1.2, ale milan mówi, że iphone ch,uj ;/

 

btw jak ktoś lubi stać w kolejkach to fajnie, może to jakiś happening albo soszal eskperiment jest, nie bronię mu

ja swojego iPhone'a 7 po prostu odebrałem ze sklepu popołudniu w dzień premiery, no była jedna osoba przede mną, technicznie można to uznać za kolejkę, ale całość zajęła 15 minut

 

Odnośnik do komentarza

Jak uznają to za sensowne, czyli pewnie nigdy. Ew. jak już im się skończą pomysły na dodawanie nowych funkcji to wtedy dodadzą. Na iPadzie jest to bez problemu i tam widzę zastosowanie, na telefonie nie bardzo. Aplikacje są bez żadnych modyfikacji gotowe na taką funkcję ze względu na sposób programowania - w teorii od paru lat nie programuje się już pod konkretny rozmiar ekranu, więc od tej strony nie ma problemu, a z jakiegoś powodu wciąż tego nie ma. Jak ktoś bardzo potrzebuje to może się bawić w windows dla mrówek na Androidzie, oddam to bez bicia:lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale tak serio to te highendowe Samsungi trochę mnie intrygują, bo biorąc je do ręki mam wrażenie, że trzymam jakiś highend w ręce, z iPhonem taki takie wrażenie miałem ostatnio w 2013 roku chyba. Szajsungi mają fajne ekrany, zaje,biste aparaty itd. Niestety kuleją przez zje,banego androida i zje,bane nakładki na niego co potęguje zje,banie.

Odnośnik do komentarza

A iPhone'a X trzymałeś w ręku i nie wywołuje u Ciebie poczucia, że trzymasz nowoczesny sprzęt? Że iPhone do siódemki designem był w średniowieczu to nie przeczę, a przynajmniej ratio ramki do ekranu, bo chyba wolę design iPhone'a od nieudolnie skopiowanego designu iPhone'a lub jakiegoś niewiadomo czego jakim jest 90% telefonów z Androidem. Ale no, to kwestia gustu, innemu się iPhone nie spodoba bo tak, jego prawo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...