Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, raven_raven napisał:

Ty no można lewym okiem czytać Twittera i drugim też Twittera, ale w innym miejscu. Dwa razy szybciej jak na moje oko :kaz:3926b735a488ad08c5d6ff5a9360bb72.jpg

 

Googlemaps

youtube

Ipla

 

Tego uzywam w konfiguracja 2 okien regularnie. Nie ma problemow z widocznoscia. Tym bardziej ze chodzi tez o audio.

 

 

Sprite wracaj do cw i flasha tam twoje miejsce.

Kolega sie pytal ja odpowiadam :]

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ragus napisał:

 

IsAU7ZA.jpg

 

xdddd jak prukłem

jak kiedyś będę musiał czym prędzej coś zwrócić (bo np. nie wiem, ktoś mnie chciał otruć) to posiadanie Androida mogłoby mnie uratować - dwa razy szybciej bym się porzygał po włączeniu dwóch filmików na raz pana powyżej :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, raven_raven napisał:

A iPhone'a X trzymałeś w ręku i nie wywołuje u Ciebie poczucia, że trzymasz nowoczesny sprzęt? Że iPhone do siódemki designem był w średniowieczu to nie przeczę, a przynajmniej ratio ramki do ekranu, bo chyba wolę design iPhone'a od nieudolnie skopiowanego designu iPhone'a lub jakiegoś niewiadomo czego jakim jest 90% telefonów z Androidem. Ale no, to kwestia gustu, innemu się iPhone nie spodoba bo tak, jego prawo.

 

X'a jeszcze chyba nie trzymałem w rękach, ale no może telefon za 5k takie wrażenie wywoła :)

Odnośnik do komentarza

X wciąga te śmieszne samsungi dupom. Najlepszy ekran na rynku, a procek to potwór, którego szajsungi długo nie osiągną. Czuć, że trzymasz mocny high end w rękach.

 

64d82fc5-5dd6-4124-87ac-1fb1ff47bbc6.jpg

 

2c3a2ad7-4b67-4a95-adca-22fad5d2e878.jpg

 

 

A11 jest w X i ósemce. A 10 jest w siódemce. Exynos 9810 jest w s9 i s9+ i jest wolniejszy od 1,5 rocznego telefonu :yao:

 

Milan spokojnie. Ja w CW nic nie pisze. Lada moment zagrasz w piratów i odreagujesz. Nie uciekaj tym razem na dłuższą przerwę, k?

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

No jest przepiękny, ekran zajmujący cały przód i nawigacja gestami, po której nie chce się wracać do naciskania przycisków. Chociaż widać, że gdzieśtam się zgubiły te wszystkie pryncypia prostoty jakimi niby się kiedyś kierowali, jeśli teraz trzeba poświęcać 10 minut na na naukę wszystkich gestów i kombinacji, zamiast po prostu wziąć do ręki i wiedzieć z miejsca co, gdzie i jak. Ten sam gest robiony w różnym miejscu potrafi wywołać różne akcje chociażby, jak ściąganie powiadomień/przełączników. Ale to na inny temat tak naprawdę dyskusja już.

@sprite przecież te najnowsze S9 są wolniejsze od iP7 w benchmarkach, weź miej litość i nie porównuj ich z X :cool: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
6 minut temu, milan napisał:

Nie dam rady zniesc tych parametrow. Moje g5 wyglads przy nich pewnie jak szmata

 

dalej lepszy argument niż "sprzęt x jest zły, bo ludzie czekają na jego premierę w kolejkach. ja takich ludzi nie znam, ale mam kolegę w usa który zna i mi powiedział"

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sprite napisał:

X wciąga te śmieszne samsungi dupom. Najlepszy ekran na rynku, a procek to potwór, którego szajsungi długo nie osiągną. Czuć, że trzymasz mocny high end w rękach.

 

A11 jest w X i ósemce. A 10 jest w siódemce. Exynos 9810 jest w s9 i s9+ i jest wolniejszy od 1,5 rocznego telefonu :yao:

2 koła różnicy w cenie pewnie robią swoje

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, raven_raven napisał:

Ty no można lewym okiem czytać Twittera i drugim też Twittera, ale w innym miejscu. Dwa razy szybciej jak na moje oko :kaz:3926b735a488ad08c5d6ff5a9360bb72.jpg

 



 

 

Tak się śmiejecie, a ZTE znalazło idealne rozwiązanie dla 2 okien

 

maxresdefault.jpg

 

Ajfą z 2 ekranami? No myślę, że 15 tysiaczków na start by było.

 

Tymczasem na MWC pojawiła się najlepsza od czasów goophone atrapa wyznacznika statusu społecznego 

 

asus-zenfone-5-z.jpg

 

Do tego Zenfone 5 w podstawowej wersji bez 8GB ramu i zaawansowanej AI ma startować z pułapu <1500 zł

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2018 o 17:33, ragus napisał:

Przestawiłem animacje na 0,5. Nadal nie mam płynności animacji z iOS. Jaki jest kolejny krok Nemo?

 

No i myślę, że masz na myśli ustawienie animacji ma 2,0, a nie 0,5. Na 0,5 animacji nie ma prawie w ogóle. Na 2,0 jest lepiej, ale nadal inna liga niż iOS.

Ale przecież napisałem że nie bije o+5t iOS. Więc ocb? 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Shen napisał:

2 koła różnicy w cenie pewnie robią swoje

IPhone 8 kosztuje 100zł mniej od S9 a takiego procesora to nie będzie miał nawet S11. Niestety, sam chętnie kupił bym jakiegoś flagowego samsunga bo maja świetne wyświetlacze i to nie podlega wątpliwości ale wydajność maja rodem z IPhona 6 z 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Bawiłem się prawie roczną s8 i telefon chodził dla mnie wystarczająco płynnie.

 

Pytanie, czy w telefonie który startuje z prawie 4000 zł chcesz mieć "wystarczającą" wydajność. Za 500 zł to ja mogę brać Androida i mówić, że no jest wystarczająco szybki. Za >2000 zł to telefon ma zapier,dalać bez zająknięcia najmniejszego. Nie wiem, przynajmniej takie ja miałbym wymagania wobec sprzętu za taką cenę. Może nie każdy tak ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...