Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ragus napisał:

bez robienia wsiowej ramki jak w X

 

A że tak spytam czy ta ramka jest wsiowa również w x, czy tylko u konkurencji, która zgapiła patent? Apple ma to do siebie, że raz na 10 wypierdoleń gniazda słuchawkowego zdarza im się jakiś sensowny pomysł, a dobre pomysły, o ile nie opatentowane, mają to do siebie, że są kopiowane :cool: Oczywiście nie byliby sobą, gdyby wykorzystali w pełni jego potencjał i wyskoczyli z na chuj komu potrzebną, przy dobrze działającym czytniku odcisków i dwukliku, machiną rozpoznawania twarzy, która zajęła im 3/4 górnej krawędzi telefonu.

 

Biedne ejpyl, nie dość, że im pomysły kopiują, to jeszcze przy tym szydzą xd

 

dxekbxoxcaizp2h-jpg-large.jpeg?quality=8

 

Co wybrać, co wybrać, co wybrać

 

576405-asus-zenfone-5-and-iphone-x.jpg?t

Edytowane przez Tokar
ajfą sraifą
Odnośnik do komentarza
Cytat

 

A że tak spytam czy ta ramka jest wsiowa również w x

 

 

 

 

jest

 

i cały post tokiemu się zepsuł :(

 

 

edit:

 

o (pipi) je,bany jeszcze dodaje prześmiewcze szturchańce do posta xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Notch będzie największą beką przy oglądaniu smartfonów AD2018 w 2028. Śmieszne jak wszyscy kopiują tego faila Apple, którego Jobs by pewnie nie przepuścił swoją drogą. Na szczęście Sony, jedyny producent mniejszych Andków, na razie nie poszło tą drogą.

 

Jeśli chodzi o brak jacka - w słuchawki wpiąłem przejściówkę, która w niczym nie przeszkadza. W aucie podpinam pod USB, w poprzednim aucie by było gorzej, bo z przejściówką do AUX bym nie mógł ładować w tym samym czasie. Okazjonalnie głośnik pod bluetooth. W moim przypadku nie ma problemu.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Ewolucja smartfonów zabrnęła w ślepą uliczkę i zaczyna się wyścig na dziwactwa, a dążenie do jak najmniejszego notcha, albo i jego braku, nie jest największym z nich. Dla mnie hitem tego sezonu jest licytacja czyj telefon będzie najbardziej sztucznointeligentny + animoji. Chociaż lg postanowiło podobno przebić wszystkich i jako główny argument do zakupu G7 T H I N Q xD mają promować rzekomo bardzo jasny ekran, o ileśtam procent jaśniejszy niż w G6. Typ z tv wars, który lubi jak mu ekran wypala oczy, pewnie już złożył preorder.

Edytowane przez Tokar
bo mogę
Odnośnik do komentarza

Hoho, poważna dyskusja się wywiązała. Notch to jakiś idiotyczny pomysł. Mi osobiście wystarczą ramki z G6 ale jak bardzo chcą, można to zrobić jak Xiaomi w Mi Mix 2: xiaomi-mi-mix-2-06.jpg

Dziwny ten pęd. O ile Notch w systemie jeszcze da się przeżyć to wycinanie kawałka filmu czy gry jest bekowe strasznie.

 

P.S. A.I. to nie wiem czy nie jest nazwowy gimmick, ale sam soft jest w stanie robić niesamowitą różnicę. Google Camera robi większość rzeczy softowo, korzysta z koprocesora w Snapdragonach. I to, co potrafi ta apka zrobić w słabym świetle na słabej optyce jest niesamowite, czasem róźnica to nic nie widać vs coś widać.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Tokar napisał:

 

No w takich przypadkach rogata część ekranu jest chyba wyłączana z użytku, przecież nikt nie będzie oglądał filmu z notchem zasłaniającym część kadru.

 

Masz do wyboru, przynajmniej na ajfonach, oglądanie całego kadru z czarnymi pasami bo bokach lub rozciągnięcie kadru na caly ekran i wtedy tak, notch zaslania czesc obrazu. Podobno da sie przyzwyczaic. 

Odnośnik do komentarza

No ale to kupujesz telefon do oglądania filmów, że najważniejsze mieć ekran o 5% większy jak oglądasz film? Podczas przeglądania Internetu czy korzystania z aplikacji przestrzeni na ekranie jest więcej. Na dodatek ekrany mają wymiary 18:9, więc tak czy siak nawet gdyby ułożyć sensory jak w tym Xiaomi co był wspominany niedawno to i tak będziesz oglądać z pasami po bokach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...