Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Shen napisał:

Nawet ładny ten telefon i kosztuje tyle co splunąć, muszę poczytać opinie.

Kurde, słabsze bebechy od mojego ponad 3 letniego note3, gram w gry, wiec odpada ;/


Rozważałeś może mocniejszy Redmi 4X w edycji Note? Czyli duży ekran, ale też lepsze bebechy. No wydać 610 zł za nowy fablet z polskiej dystrybucji to jak za frytki. Jedyna wada jaką ma wg opinii to słaby aparat i jestem ciekaw, czy ktoś się może wypowiedzieć. No czasem jakieś fotki zrobię na Xperii Z2 więc badziewia bym nie chciał.

Mocno się zastanawiam, czy kupić, czy dalej cisnąć Z2 aż padnie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

moja mama ma tego xiaomi i po aktualizacji softu przestało działać lte

 

 

czy htc 10 spełni moj wymóg mega płynnego działania przy przeglądaniu neta, google maps i cykaniu fotek? czy tak naprawdę każdy tel, który kosztuje więcej niż te 400zl będzie ok? dziewczyna ma iphone 6s i od premiery działa jej tak samo dobrze, ale jednak boje się że jak kupie trzyletniego iphone to za rok dostanie update który go znacznie spowolni. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna ma S8, może i chodzi w miarę szybko ale płynność animacji to jest tragedia! Od 3 lat siedzę na iOS i teraz cokolwiek nie wezmę z androidem to według mnie klatkuje ostro w różnych dziwnych sytuacjach. Chociaż z telefonami od Apple kilka generacji do tyłu tez nie jest różowo. Obecnie mam IP8 i widzę, że też nie jest pod tym względem idealny, mam nadzieję, że poprawią to z nowym iOS. Po opiniach w necie muszę wziąć do zabawy O+5T, podobno pod względem szybkości i płynności bije nawet zabawki z nadgryzionym jabłkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Przestawiłem animacje na 0,5. Nadal nie mam płynności animacji z iOS. Jaki jest kolejny krok Nemo?

 

No i myślę, że masz na myśli ustawienie animacji ma 2,0, a nie 0,5. Na 0,5 animacji nie ma prawie w ogóle. Na 2,0 jest lepiej, ale nadal inna liga niż iOS.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam, czy tak naprawdę ciężko zrobić dobry telefon czy to na androidzie.Większość telefonów z androidem które miałem lagowało plus sprawiało problemy z baterią, ciągłe drenowanie przez system android, jakieś jądra, jeden bardziej drugi mniej.Ostatni android w sumie jakiego miałem to S7 po premierze przez kilka dni, podziekowalem.Kupilem spowrotem iPhone czyli siódemke wtedy.To chyba najlepszy telefon jaki miałem, mega płynny, świetny aparat, przewidywalna bateria bez drenowania, w miarę ładny i świetnie wykonany.Jak to możliwe że apple z takiej małej baterii potrafi wyciągać takie czasy.Miesiąc temu po zepsutej 7ce zmieniłem na 8, liczba bugów na iOS 11 jest masakryczna, problem z lampa błyskową i płynnością na mrozie, ale bateria przekozak, jeszcze większy.Ostatnio obejrzałem 2 filmy po około 2h i nadal zostało około 60 procent baterii, coś w stylu faktycznego 4h SOTu na androidzie.Który wytrzyma 7-8h? Mało który, albo żaden. O to chodzi właśnie w ajfonie, korzystasz i on po prostu działa dlatego mimo małego ekraniku, i grubasnych ramek jak na dzisiejsze czasy tak sie sprzedaje, pomijajac ludzi ktorzy sie lansuja.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Shen napisał:

Gdyby ktoś chciał S8, to jeszcze lepszą cebulę trafiłem, w media expert. Telefon 2998, po dodaniu do koszyka rabat 200zł, przy płatności visa checkout rabat 150zł i potem jeszcze zwrot 300zł w gotówce od samsunga.

Podbijam, bo można jeszcze chyba przycebulić kolejne 250zł.

Oddajecie swój stary smartfon, może być najgorszy szrot, nawet jak wycenią go na 1zł, to samsung dorzuca od siebie 250zł https://samsung.kupimyto.pl/

https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/odkup/#jak-to-dziala

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, MAJOR SZEJDI napisał:

Taka jest filozofia, by w telefony z androidem upchać jak najwięcej ficzerów pokroju ekrany 4K czy inne bzdury. Od kilku lat iPhony też zaczynają kuleć i mają co raz więcej bugów. 

 

Podobno Apple ma teraz się skupić na szlifowaniu stabilności i nie napier,dalać funkcjami jak w poprzednich, zobaczymy co im z tego wyjdzie. Ja do tego mam chyba jakieś szczęście, bo na 7 nie mam żadnych bugów czy irytujących mnie rzeczy, a telefon dalej zapier,dala jak zły. 

 

Android ma chyba jedną zaletę z mojej perspektywy: cenę. W życiu bym nawet za najlepszego Androida nie dał tyle co za sprzęt Apple, ale wystarczy poczekać i takie LG G6 jest za ile, 1600 zł? Jak V30 stanieje do takiej kwoty to też będzie świetny deal. Xiaomi, które od 500 do 1500 zł oferują gamę urządzeń, które w swoich cenach oferują świetną wartość itd. Tak to widzę, poświęca się coś właśnie by zyskać na zawartości kieszeni. No chyba, że dla kogoś deal breaker to Android, nie znam się. Ktoś tutaj korzysta z jakichś funkcji Androida bez których nie wyobraża sobie przejścia na inny system?

Odnośnik do komentarza

Czym są różne treści? Nie pamiętam, kiedy ostatnio używałem iTunes do kopiowania czegokolwiek na telefon. AirDrop, schowek współdzielony między urządzeniami, Dropbox jeśli trzeba trzymać pliki, do seriali Netflix, do muzyki Spotify. Jedynie co to jakieś seriale to VLC kopiowałem przez iTunes, to się zgodzę, ale od kiedy jest Netflix nie oglądałem jeszcze czegoś poza tą platformą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...