Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie...nie zadajcie takich pytan.Gry sie jeszcze nie ukazaly,wiec wszystko zalezy waszych wymagan.Nie powiem Ci LBP zamist FC bo to zupelnie inne gry.Jezeli grales w bete to wiesz ze LBP jest bardzo ciekawe i zawiesc nikogo nie powinno.FC zapowiada sie solidnie wiec jak masz ochote na fps'a to bierz.Reszty bym nie ryzykowal.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Heavenly Sword hmm wydaje się ciekawe więc można będzie zobaczyć :)

 

Nie mozna a trzeba ! Choćby i dla najlepszego motion capture w grach (Bohan jest nie do przebicia), nie mówiąc o widowiskowych walkach. Gra na raz ale grzech mieć ps3 i nie widzieć HS :)

 

 

@EDIT grzes_|

 

No może przesadziłem, od czasu do czasu też ją sobie potem załączałem. Jednak tuż przed ukończeniem jej drugi raz (na hard) opchnąłem na allegro (ekonomia wygrała :) )

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowalem sie na FIFe. Online zdecydowanie lepszy. Tricki i zwody naprawde dopracowane. Pilkarze majacy niepowtarzalne umiejetnosci. Sklady zgodne z rzeczywistoscia. Swietna grafika. Granie jednym pilkarzem ma duzo wiecej sensu niz w PESie. Nie ma durnowatych skryptow na polu karnym czy bramek odbijanych od plecow "nic nie spodziewajacych" sie obroncow.

 

Za rok moze bedzie trudniej. Poki co FIFA

Odnośnik do komentarza
Ten Nowy Ratchet & Clank: Quest for Booty to z tego co się orientuję to czas rozgrywki 4 godziny xP

 

Trochę za mało :(

Ale mu raczej chodziło o R&C:Tools of destruction - tutaj jest "trochę" więcej niż cztery godziny rozgrywki. Polecam, zwłaszcza że grę można dostać taniej niż quest for booty ;]

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Niedlugo na rynku pojawi sie MotorStorm:PR i Midnight Club: LA i mam dylemat, ktora wybrac. W motorstorma jedynke gralem tylko w demo, demo dwojki grafa nie powala ( jednak po wideo recenzji IGN zmieniam zdanie ) ale bardzo podoba mi sie intensywnosc wyscigow, midnighta 2 i 3 przeszedlem ciorajac niemilosiernie ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Niedlugo na rynku pojawi sie MotorStorm:PR i Midnight Club: LA i mam dylemat, ktora wybrac. W motorstorma jedynke gralem tylko w demo, demo dwojki grafa nie powala ( jednak po wideo recenzji IGN zmieniam zdanie ) ale bardzo podoba mi sie intensywnosc wyscigow, midnighta 2 i 3 przeszedlem ciorajac niemilosiernie ;]

 

Ja bym na Twoim miejscu brał MS2. Jedno że w "midnajty" już się się nagrałeś i MS2 będzie dla Ciebie czymś nowym, drugie, że MS2 nie ma konkurencji (przynajmniej na razie) czego nie można powiedzieć o midnajcie.

Na gameplayu się nie zawiedziesz, MS1 kosił intensywniścią a w MS2 jest wszystkiego więcej i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Ej mam X360 i się zastanawiam nad kupnem PS3 czy ktoś mógłby mi napisać/dać stronke z exclusivami na PS3? I ew. czy jest sens kupić ?

 

Ej naprzyklad, www.gamerankings.com wybierz w opcjach ps3 i masz wszystko.

 

I ew. czy jest sens kupić ?

 

Nie, nie ma sensu. Lepiej kupic kusze i strzelic sobie wlep.

Odnośnik do komentarza

gram z moim facetem - najpierw na ps2 przeszliśmy Fallout 2 ponoc super beznadzieja na moim poziomie, teraz na ps3 przeszlismy Untold Legends: Dark kingdom - straszna porażka ta gra (ale rowniez na mopim poziomie) co polecacie dalej z gier na coop bez splitscreen (oprócz Army of two w co zapewne się nie połapię) - chodzi o jakąś grę zanim wejdzie Sacred 2... jakiś tępy zabijacz czasu, który zniesie moj facet w zamian za przyjemność że kobieta z nim gra i cieszy się jak dziecko z każdego pokonanego bossa ...

 

macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
gram z moim facetem - najpierw na ps2 przeszliśmy Fallout 2 ponoc super beznadzieja na moim poziomie, teraz na ps3 przeszlismy Untold Legends: Dark kingdom - straszna porażka ta gra (ale rowniez na mopim poziomie) co polecacie dalej z gier na coop bez splitscreen (oprócz Army of two w co zapewne się nie połapię) - chodzi o jakąś grę zanim wejdzie Sacred 2... jakiś tępy zabijacz czasu, który zniesie moj facet w zamian za przyjemność że kobieta z nim gra i cieszy się jak dziecko z każdego pokonanego bossa ...

 

macie jakiś pomysł?

Dowolna z seri Lego: Star Wars (dosyc tanio allegro) lub Indiana Jones ( demo na pss do sprawdzenie czy klimat wam podejdzie), Batman

jak nie podejdzie

Guitar Hero 3 - można w dwie osoby z czego jedna na padzie no chyba że kupicie dwie gitary, moja llepsza połowa trawi tylko ten tytuł

Monopoly? :P

aaa no i fifa dowolna (08 09 lub mistrzostwa europy) parę razy wspólnie z żoną pokonalismy Ruch Chorzów grając Barceloną :lol: , a że filmy mozesz zrzucać na serwer i miec dostęp na pc żona zgrała wszystkie swoje strzelone bramki --- respect w robocie ma jak żadna inna

i to co najlepsze dla pary bijatyka

Virtua Fighter (nawet tanio mozna złapać) i zamiast kłótni o to kto dziś zmywa/gotuje /odkurza/jest na górze możesz zaproponować pojedynek, na 50 walk z żoną wygrałem 5 (bo ona uwielbia wygrywać)

Odnośnik do komentarza
Dowolna z seri Lego: Star Wars (dosyc tanio allegro) lub Indiana Jones ( demo na pss do sprawdzenie czy klimat wam podejdzie), Batman

jak nie podejdzie

Guitar Hero 3 - można w dwie osoby z czego jedna na padzie no chyba że kupicie dwie gitary, moja llepsza połowa trawi tylko ten tytuł

Monopoly? :P

aaa no i fifa dowolna (08 09 lub mistrzostwa europy) parę razy wspólnie z żoną pokonalismy Ruch Chorzów grając Barceloną :lol: , a że filmy mozesz zrzucać na serwer i miec dostęp na pc żona zgrała wszystkie swoje strzelone bramki --- respect w robocie ma jak żadna inna

i to co najlepsze dla pary bijatyka

Virtua Fighter (nawet tanio mozna złapać) i zamiast kłótni o to kto dziś zmywa/gotuje /odkurza/jest na górze możesz zaproponować pojedynek, na 50 walk z żoną wygrałem 5 (bo ona uwielbia wygrywać)

 

niestety - graliśmy w Indiana Jones na ps2 - ale poszło w kąt bo niestety facet nie chciał w to grać

Virtual Fighter odpada - z bijatyk graliśmy w SC ale już się znudziło

guitar hero też odpada- on nie znosi tego :) mamy Sing stara - ale to tez gra tylko dla mnie ;)

potrzebuję jakiegoś aRPG, albo jakiejś gry akcji ...

Odnośnik do komentarza
Albo innego faceta.

Skad go wytrzasnelas, majac cale forum normalnych gosci ;)

 

nic wiecej wlasciwie nie ma poza grami sportowymi i wspomnianym juz Little Big Planet.

 

Oj ....zaraz będzie Rise of the Argonauts a tam jest coop i gra zapowiada się ciekawie - tą chwilę jeszcze pomęczę się patrząc na fifę i pesa (których nie znoszę)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...