Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre exclusivy oprócz MGS4, Filklore, Uncharted, Heavenly, Ratcheta i Resa2 polećcie. Oplaca sie Resa 1 brac kiedy na półce mam Gearsy 2 i Bioshocka na iksa. Czy Res1 to wogóle na mnie wrazenia nie zrobi? Sens brania Motora 1 gdy mam Pure? Pozdrawiam

 

Zależy. Graficznie pewnie wrażenia nie zrobi - gra pod tym względem rozwija się powoli i początkowo grafika jest mocno przeciętna, dopiero po pewnym czasie staje się faktycznie dobra (im dalej w grę, tym jest z grafiką lepiej), aczkolwiek chyba nawet na końcu nie dochodzi do takiego poziomu, jak w Resistance 2. Nadrabia natomiast mocno historią i naprawdę świetnie pracującym celownikiem itp. - od strony mechaniki nie można jej nic zarzucić, zresztą nie bez powodu Resistance przez ten cały czas był królem online, bo ta gra po prostu pod tym względem rządziła. Zatem jeśli nie przeszkadza Ci nieco przestarzała już grafika, to możesz śmiało łyknąć pierwszą część (teraz pewnie śmiga za grosze). Natomiast jak zależy Ci na grafice, to sobie odpuść. W Resistance 1 jest jeszcze jeden myk - trzeba przetrzymać powiedzmy tak pierwsze 2-3 misje, bo one są najbardziej odrzucające - potem robi się coraz lepiej. Poza tym dobrze pograć w Resistance 2 znając pierwszą część, choć nie jest to niezbędne. A z exclusivów co warto jeszcze wziąć? Moim zdaniem Motorstorm to pozycja obowiązkowa, Warhawk też bardzo mi przypasił, ale to niestety już stosunkowo stara gierka, natomiast absolutnie doskonały jest Wipeout HD. No ale trzeba lubić ścigałki. Moim zdaniem zresztą Pure się nie umywa do takiego Motorstorma PR. Nie zapominaj też o LBP - przekozacka gierka! Nie chcę też zbyt wiele zdradzać, ale może następny numer PE podsunie Ci jakieś pomysły... ;]

Odnośnik do komentarza
Dlatego iż przymierzam się do kupna FIFY 09 chciałbym się Was poradzić, na co ją kupić? Na PS3, czy może lepiej na kompa?

 

Trzymaj się z daleka od wersji na PieCa, bo to jakiś tani żart. Nie widzieć czemu na PieCu to nadal gra z poprzedniej generacji rodem z ps2. Zresztą nie wiem czy to prawda, ale "Szczurem" się na PC steruje xD.

Odnośnik do komentarza

Soul Calibur lepsze od MK. ale to zalezy od tego, czy jestes fanem serii. jak grasz od 1 czesci z bananem na gebie w MK, to bierz ta gre. jak obie gry sa dla ciebie na tym samym 'poziomie', to zdecydowanie Sc4! lepsza grywalnosc:) nie zastanawiaj sie nawet...

 

Cykomaton co do resistance to sie nie przekonalem. dla mnie slaba gra:/ ale druga czesc to miod:) wiec bierz od razu res 2:) a co do motorstorma, to jak wolisz:) jesli masz na tyle czasu, to bierz jedynke. dla niektorych jest ona lepsza od pacific rift... ja obecnie pykam w jedynke i dla mnie super gra! dwojka pewnie tez, wiec jak mowie, masz czas i kase-zacznij od jedynki. jak nie, to bierz dwojke, nic nie stracisz, bo powiazan w fabule nie ma. hehe

 

Khadgar duzo graczy, ale ja jak mialbym wybrac niezly multi to 1. cod4, 2. cod5, 3. res2

Odnośnik do komentarza
Soul Calibur lepsze od MK. ale to zalezy od tego, czy jestes fanem serii. jak grasz od 1 czesci z bananem na gebie w MK, to bierz ta gre. jak obie gry sa dla ciebie na tym samym 'poziomie', to zdecydowanie Sc4! lepsza grywalnosc:) nie zastanawiaj sie nawet...

 

Tylko ze w SC 4 troche nie podoba mi sie ze trzeba walczyc bronia biala. Jaka jest w ogole najlepsza bijatyka na PS3????

Odnośnik do komentarza
Mysle ze warto zainwestowac. Tu na forum ludzie sie dziela grami z PSN wiec jak znajdziesz 4 chetnych to wyjdzie Ci za grosze.

 

Tekken DR w porownaniu do wersji na PSP ma pewne braki. Jednak online czy przyjemnosc tluczenia na duzym tv z przyzwoita grafa jest naprawde kuszaca. Na Tekkena 6 wlasciwie musialbys czekac rok. Dasz rade?

 

 

jakie braki?

 

Ja o niczym nie wiem. DR na ps3 jest wersja turniejowa.....

 

 

bierz tekkena.... i tak juz wyszedl tekken 6.1......

 

tekken to IMO bog jesli chodzi o napierdalanki. Nie to co scIV na ktorego narzekam, i narzekalem zawsze....

 

Odnośnik do komentarza

@minia - ja bym mimo wszystko bral GRIDa, lepiej sie przy nim bawilem niz przy MC, z ktorego zrobili inna gre wzgledem poprzedniczek

 

@kluha - jak nie masz problemow z angielskim ,to bierz anglika, niedosc ze stanial sporo (PL wyjdzie znowu za 200+), to polskie tlumaczenie bedzie w wersji grzecznej i nieco ułomnej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...