Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty opowiadasz.

Masz dwie czesci Rainbow Six, GRAW 2, Timeshift, Uncharted to strzelanka ;) a absolutny top to Bioshock (ale nie ma multi).

 

Niektorzy wcale nie narzekaja na Haze (a jest tanie i niektorym klimat pasuje). Do tego (nie wszystkie maja multi):

Brothers in Arms, Army of Two, Fracture, Far Cry, Lost Planet, Orange Box, Mercenaries, Darkness, The Club i jeszcze troche innych.

Jak ktos nie gral to polecilbym Stranglehold mozna dostac za 30 zloty nawet.

Na PSS masz mnostwo dem a pogrubione polecam.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
warto f1 2007 championship edition ?

jak mozecie dajcie jakiegos linka zebym widzial to w dosyc dobrej jakosci jak gra wyglada bo ma jutubie to nic nie widac

Hmm, dla casual w świecie F1 jest okej :). Dla prawdziwych fanów F1 to arcadówka.

 

Tutaj masz temat o F1: CE

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...1219&st=260

 

A tutaj filmiki w HD:

 

http://www.gametrailers.com/player/16955.html

 

http://www.gametrailers.com/player/16159.html

 

http://www.gametrailers.com/player/16957.html

Odnośnik do komentarza
warto f1 2007 championship edition ?

 

Ta gra to dopasiona wersja z PS2. Z tego co pamiętam to są jeszcze stare "składy" z 2006r

 

 

jak mozecie dajcie jakiegos linka zebym widzial to w dosyc dobrej jakosci jak gra wyglada bo ma jutubie to nic nie widac

 

 

Możesz sobie ściągnąć demo (wazy 700MB)

 

Mi demo nie za bardzo podeszło. Lepiej zainwestować w GT5:P (jeżeli jeszcze nie masz)

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat i nie wiem co wybrać :

 

Shaun White Snowboarding

BioShock

Prince of Persia

 

 

Nie wiem co wziąć lubię gry z klimatem i strzelanki ale z akcją nie takie które się nudzą po kilku minutach.... dawno nie grałem w jakąś zręcznościówkę stąd do wyboru SWS. No i nie wiem czy warto zakosztować nowego księcia :mellow:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

killzone 2 na pewno kupie ale co innego.kupilem miesiac temu far cry 2.juz go przeszlem troche nudna ale calkiem calkiem.mam mozliwosc wymiany tej gry.tylko nie wiem na jaką.najlepiej gre co ma trofea i przygodówke strzelaninke nie bo kupilem niedawno resistance i milo gram.opcje są takie albo lord of the rings conquest/prince of persia/fallout3/czy jakąs inną proponujecie?z góry dzieki

 

planetomaniak-proponuje ci bioshock.poniewaz jest fantastyczna ma dobry klimat/gameplay,trofea,fabułe i mozna przy tej grze niezle wystraszyc.prince of persia jest latwa.sws raczej nie.ale bioshock ci proponuje bo sam ją miałem i dobrze mi sie gralo

Odnośnik do komentarza
Mam dylemat i nie wiem co wybrać :

 

Shaun White Snowboarding

BioShock

Prince of Persia

 

 

Nie wiem co wziąć lubię gry z klimatem i strzelanki ale z akcją nie takie które się nudzą po kilku minutach.... dawno nie grałem w jakąś zręcznościówkę stąd do wyboru SWS. No i nie wiem czy warto zakosztować nowego księcia :mellow:

 

 

Bioshock - genialna gra FPP z ciezkim klimatem

 

Prince of Persia - zrecznosciowka, bardzo lekka (jesli chodzi o klimat) idealna by sie rozerwac.

 

Gry tak rozne, ze ciezko doradzic. Mysle ze warto miec obie.

 

O trzeciej nic nie wiem.

 

 

lord of the rings conquest/prince of persia/fallout3/

 

Kolejne pytanie z cyklu - lepiej miec psa czy papuge ;)

 

Chlopaki toz to tak rozne gry sa...

 

Bralbym w kolejnosci PoP, Fallout3, LOTR.

 

Falout nie jest zly. Jednak nie da sie w niego tak pograc sobie. Od razu trzeba pare godzin poswiecic. Mysle ze kazdy jak ma ograniczona kase to mysli o takiej grze na kazdy dzien czy moment. Z tych to chyba PoP. Dwie pozostale dosc specyficzne (demo LOTRa mozna sprawdzic).

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Mam takie pytanko :

 

Mam 500zł na gry i rozmyslam co by tu kupic:P

 

Posiadam :

 

LBP

pes 2008

devil may cry 4

smackdown vs raw

def jam icon

nba street homecourt

untold legends dark kingdom

heavenly sword

Nfs pro street

Soul calibur 4

fifa street 3

Assasin creed

ninja gaiden sigma

 

No i mam zamiar zakupic Prince of persia, Lord of the ring Conquest oraz Burnouta P. Ale zastanawiam sie nad innym wyborem;p Poszukuje gry ktorej nie przejde w 10-15 godzin ;p Poratujcie jakos;d

Odnośnik do komentarza
Witam!

 

Mam takie pytanko :

 

Mam 500zł na gry i rozmyslam co by tu kupic:P

 

Posiadam :

 

LBP

pes 2008

devil may cry 4

smackdown vs raw

def jam icon

nba street homecourt

untold legends dark kingdom

heavenly sword

Nfs pro street

Soul calibur 4

fifa street 3

Assasin creed

ninja gaiden sigma

 

No i mam zamiar zakupic Prince of persia, Lord of the ring Conquest oraz Burnouta P. Ale zastanawiam sie nad innym wyborem;p Poszukuje gry ktorej nie przejde w 10-15 godzin ;p Poratujcie jakos;d

 

GTA IV,FIFA 09 i Motorstrom 2 to najlepszy wybór ewentualnie Bioshock lub Batlefield:BC.A i zostaw kase na Killzone2.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Ja bym brał Fallouta 3(niestety nie posiadam tej gry na PS3, ale coś tam ograłem i to jest obecnie także jeden z moich priorytetowych zakupów). Dla mnie ta gra jest wszystkim, czym miał i powinien być swego czasu Oblivion. A nie był.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

dark_slide-zamiast dragon ball z proponuje soul calibur 4.ze strzelaninek resistance 2 jest tryb co-op online i offline,moze cod 4/5,z sciganek to tylko motorstorm pacific rift da sie grac na 4!.i jeszcze littlebigplanet fajna gra mozna grac na 4.noi w przyszlosci co-op offline bedzie przy resident evil 5(chyba wyjdzie w marcu?)noi zbieraj $ na killzone 2 (bedzie po polsku 25 lutego gra MUST HAVE)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...