Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

To ja rozwinę trochę odpowiedź grzesia

Folklore-Ciekawy mix hodowlanego-action RPG. Chodzisz po mieście zdobywając informacje później w innym świecie nawalasz i łapiesz potworki . Miła gierka wciągająca nie mniej ślamazarność części przygodowej potrafi skutecznie popsuć radochę z grania .Minusem jest też brak Voice actingu i filmików ,Niemniej specyficzny klimat , fenomenalne wykorzystanie czujników ruchów i liczba stworków do złapania są niewątpliwymi plusami Folklora.Ot trochę nie okrzesana gierka na 7-75 na 10

O innych się nie wypowiem bo reszta dopiero do mnie dociera

Odnośnik do komentarza

Yo co do wymienionych gier na pewno odpuść sobie NFS (błędy w enginie gry, dodatkowo taki sobie gamplay), co do reszty to już musisz zdecydować się który gatunek lepiej tobie "siedzi". Ja osobiście bym się jednak mimo wszystko na twoim miejscu zdecydowała na KZ2, no chyba że nie lubisz FPS

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz smoki i epickosc to gre polubisz.

Wady sa dwie (zadna z nich to sterowanie):

1. Obraz robi sie czarny przed cutscenkami co doprowadza do szalu czasem (bo jest to przerwanie trwajacej akcji)

2. Chaos, ktory ma niby potegowac klimat walki, a tak naprawde poteguje chaos. Trzeba sie wsluchiwac jakie dostajemy rozkazy i co do nas krzycza, bo zadania wyplywaja w trakcie akcji.

 

Grafika i muzyka sa genialne (1080p i 7.1 PCM (bez kompresji).). Jednak gra chwilami zachwyca, chwilami zniecheca i jest chaotyczna. Walki smokow sa swietne, jednak w trakcie ganiania sie po niebie wszystko jest przypadkowe (powtorze: chaotyczne) i odkrywasz po chwili, ze trzesiesz tym swoim padem non stop liczac, ze akurat zadziala.

 

Odnośnik do komentarza
Witam mam dziś dylemat jaką grę kupić na ps3 tzn street fighter , nfs undercover czy może kill zone 2 albo poczekać na Re 5:) Tyle jest gier a kasy tak mało

Zdecydowanie KZ2. Gra ma niesamowitego singla i najlepsze multi ever (na tyle dobre, ze w singla pykam tylko wtedy, kiedy nie uda mi sie polaczyc z multi - co jest spodaryczne). Jednak odrazu ostrzegam, na poczatku gra moze zniechecic. Opoznienie w celowaniu jest czyms nowym, wiec trzeba sie do tego przyzwyczaic.

Na przyklad ja przez jakies 2-3 dni bylem strasznie zdegustowany, jednak teraz, kiedy juz sie przyzwyczailem - jestem wniebowziety ;)

Odnośnik do komentarza

Dodam od siebie że udźwiekowienie w KZ2 zjada wszystko co do tej pory dane bylo nam usłyszeć w FPSach. DTS jest wprost genialny, takich odglosów śmigajacych pocisków nad głowami, wybuchów, wrzasków itp. itd. nie słyszałem jeszcze nigdzie. W multi jest tak samo, odgłosy trwającej w oddali bitwy i zmiana tychże podczas zbilizania się do strefy walk poprostu urywa jajka ! Człowiek czuje się jak na prawdziwej wojnie.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

nie podałeś swoich preferencji, więc podam te, które dla mnie są ważne:

- Uncharted (bo to dla mnie najlepsza gra tej generacji)

- Motorstorm: Pacific Rift (jak masz zapas padów do rozwalenia o ścianę ;) )

- LittleBigPlanet (jak masz z kim grać)

- Heavenly Sword (jak lubisz baśniowe klimaty)

- no i Killzone 2 ;)

Odnośnik do komentarza
hej wlasnie nabylem ps3+killzone2. moglby mi ktos podac tzw "starter pack" czyli zalozmy top5 gier w ktore powiniem zagrac jak najszybciej? :)

 

- Uncharted Drake's Fortune (super przygoda, rewelacyjna grafika, charyzmatyczny bohater)

- LBP (jedyna gra w swoim rodzaju, albo ją pokochasz albo... nie zrozumiesz fenomenu ;))

- MotorStorm/MotorStorm Pacific Rift (przystępny, intensywny, pod koniec nieco irytujący offroad racer)

- BioShock (świetna historia, ciekawy gameplay, nietuzinkowy klimat)

- Dead Space (razi schemat i bezpłciowy bohater, ale mimo wszystko warto sprawdzić)

Odnośnik do komentarza

Metal Gear Solid 4 - absolutny must have

Little Big Planet - najlepsza platformowka a zarazem zabawa rodzinna

Heavenly Sword - najlepszy slasher/opowiesc z niezwykla historia i piekna bohaterka

Uncharted - swietna strzelnaka udajaca przygodowke w pieknych miejscowkach

Ratchet and Clank Tools of Destruction - absolutny top platformowek z grafika wygladajaca jak filmy Pixara

 

Ostatnia pozycje mozna podmienic:

Motorstorm Pacific Rift jak lubisz sie scigac. Nie ma drugiej takiej gry (no moze pierwszy Motorstorm -ale nie ma splitscreena

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Uncharted: Drake's Fortune - w moim rankingu najlepsza gra na PS3

Burnout Paradise - otwarte miasto, kraksy, wypaśny multi

Killzone 2 - prawdziwa wojna

Bioshock - po zagraniu w demo po prostu nie mogłem sie oprzeć tej grze

Wipeout HD - graficznie wypas, w dodatku wciąga

 

lada chwila Resident Evil 5 - niby większość narzeka na sterownie, ale gra się świetnie

Odnośnik do komentarza

Może nie będę zbyt orginalny, ale napisze:

 

 

1) Uncharted: Drake's Fortune - tak jak już ktoś napisał dla mnie gra nr 1 na PS3;

2) LBP - warto mieć w swojej kolekcji taka grę ponieważ nic podobnego z pewnością nie prędko się ukaże;

3) GTA IV - mimo wszystko gra jest z#@!!sta, żyjące miasto, i duża ilość rzeczy do masterowania;

4)Rachet + dodatek do niego - łącznie ok 15 h dobrej zabawy za bardzo dobrą cenę;

5) Bourne conspiracy - efektowna sieczka, dla miłośników akcji i filmu - must have - boli tylko brak orginalnej twarzy Matta Damona , jakby nie to, to gra dla mnie na mocne 9,

 

zamiast pozycji 5 to ewentualnie Star Wars the force unleashed (jak lubisz tą serię) lub Bioshock.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Heh dzieki za wszystkie rady ;)

Postanowilem brac gierki w nastepujacej kolenosci:

1. MGS4

2. Uncharted: Drake'S Fortune

3. MotorStorm Pacific Rift

4. Ratchet and Clank Tools of Destruction

5. Heavenly Sword

Oczywiscie w gre wchodza tylko exclusivy bo reszte mam na konkurencyjna platforme. A i btw co sadzicie o Resistance 1/2 oraz GT5: Prologue? Warto?

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

resistance nie wypowiadam się bo to nie mój klimat (nie lubię strzelania do kosmicznego badziewia), ale gt5p polecam jeśli jesteś fanem symulacji i posiadasz kierownicę ;) tym bardziej że gra jest do wyrwania za śmieszne pieniądze... ja się przy niej świetnie bawiłem, na prawdę jest to solidna produkcja dla fanów ścigania się :)

Odnośnik do komentarza

GTA IV czy Killzone?Fanem FPS nie jestem,ale Killzone mnie przekonuje natomiast wszystkie GTA mi się podobały i mogę powiedzieć,że jestem fanem tej serii.W multi nie będe tak dużo grał ani w tej ani w tamtej grze.Może będe mógł kupić obie produkcję,ale jeśli będe miał wybierać to co ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...