Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wal w GTA, też miałem taką sytuację jak Ty (przeszedłem daawno temu jak miałem 360, kupiłem w dniu premiery i sprzedałem razem z xboxem), i jakiś czas temu kupiłem na ps3. Polecam. Ale inna sprawa że jestem ogromnym fanem całej serii.

 

EDIT - natomiast InFamous mi się niezbyt podobał, średnia grafa, średni miód, średni klimat. Przeciętniak, po prostu.

Edytowane przez Swiechu
Odnośnik do komentarza

uncharted to gra w ktora kazdy posiadacz powinien zagrac

 

 

troche trudniejsze pytanie

mam ochote na jrpga

demko eternal sonaty bardzo mi sie spodobalo i prawie kupilem pelna tylko jest jedno ale

chcialbym aby ta gra posiadala trofea

 

jest jakis tytul lub niedlugo sie pojawi, ktory spelnialby te warunki??

Odnośnik do komentarza
uncharted to gra w ktora kazdy posiadacz powinien zagrac

 

 

troche trudniejsze pytanie

mam ochote na jrpga

demko eternal sonaty bardzo mi sie spodobalo i prawie kupilem pelna tylko jest jedno ale

chcialbym aby ta gra posiadala trofea

 

jest jakis tytul lub niedlugo sie pojawi, ktory spelnialby te warunki??

Mam wrażenie, że Sonata całkiem niedawno dostała patcha dodającego trofea, ale pewności nie mam, więc sprawdź jeszcze w sieci.;)

Odnośnik do komentarza
Eternal Sonata nie posiada trophies.Tylko Disgea 3.Poczatek 2010 wychodzi White Knight.Polecam sprawdzic nie jrpg ale dungeon crawler/rpg Demon's Souls.

raz

poczatek 2010 to jeszcze kupa czasu

dwa

jakos mnie nie ciagnie do tego tytulu

 

edit: ani disagea ani tym bardziej DS mnie nie ciagna

wiem, trudno mnie zadowolic

 

Eternal Sonata nie posiada trophies.Tylko Disgea 3.Poczatek 2010 wychodzi White Knight.Polecam sprawdzic nie jrpg ale dungeon crawler/rpg Demon's Souls.

My bad.

A w październiku Dragon Age .:)

myslalem raczej o klasycznym japonskim rpgu

 

mimo wszystko dzieki

jak znajde ES w przystepnej cenie to chyba sie skusze

 

Czy kupić z PSN FF VII? Bo narazie mogę wydać niewielkie sumy na gry, a ta jest po okazyjnej cenie i słyszałem o niej wiele dobrego.

imo ffvii jest najlepsza gra jaka stworzono (a w pare gralem, moze nawet kilkanascie)

i jesli nie grales to powinienes sie skusic

z drugiej strony jesli nie grales to bez calej kupy wspomnien i sentymentow taki staroc moze Cie odrzucic

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza
czy warto sie skusic na Uncharted za 56 zł?

 

Zdecydowanie tak!! Ja kupilem gre zaraz po premierze i nie zaluje ani grosza. Przeszedlem ja 3 razy i uwazam ze to najlepszy obok MGSa 4 tytul na ps3..Gameplay, Grafika, Muzyka, Filmowosc - wszystko na najwyzszym poziomie- Oby wiecej takich gier to bede wlaczac konsole czesciej w innym celu niz ogladanie filmow :)

 

 

Co do FF 7- Pomimo swoich lat, przestarzalej grafiki i czasem wkurzajacych patentow uwazam ze giera bije na glowe 90 % dzisiejszych tytul. Mysle ze to wystarczajaca rekomendacja :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
moze polecicie jakąs gre w stylu Ratchet & Clank ? jakas platformówka godna jako następca obu czesci ? LTB mam ;].

 

 

pozdrawiam

nie

 

dzisiaj modne sa tylko fpsy

ewentualnie strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby

i te.... no.... doomowate

 

 

dzięki ... teraz już wiem co jest w modzie, tak więc zmieniam gust i kupuje jakiegoś FPS`a .... dzieki naprawde za pomoc.

 

 

swoją prośbę podtrzymuję.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
moze polecicie jakąs gre w stylu Ratchet & Clank ? jakas platformówka godna jako następca obu czesci ? LTB mam ;].

 

 

pozdrawiam

nie

 

dzisiaj modne sa tylko fpsy

ewentualnie strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby

i te.... no.... doomowate

 

 

dzięki ... teraz już wiem co jest w modzie, tak więc zmieniam gust i kupuje jakiegoś FPS`a .... dzieki naprawde za pomoc.

 

 

swoją prośbę podtrzymuję.

 

 

pozdrawiam

łopatologicznie

nie ma nic z platformowek nie liczac 2 ratchetow

jesli masz oba to musisz czekac na trzeciego (a jesli qob kupiles zaraz po premierze na plycie za ponad sto zeta to jestes frajer)

 

jesli znajdujesz sie w takiej sytuacji to proponuje rozejrzec sie za czyms na inna konsole

(sam szukam size matters a najlepiej rozmiar ma znaczenie, oczywiscie na ps2)

ewentualnie jakies gierki na podstawie filmow dla dzieci, ale tego nie polecam

 

dotarlo??

 

ps. naprawde bez zlosliwosci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...