Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło na to, że kupiłem Demon's Souls i inFamous ^^ Wziąłem DS'a, bo stwierdziłem, że trudniej będzie mi odłożyć 200 zł na gierkę w późniejszym terminie, a te gry co wypisałem chodzą po 40-80 zł więc będzie łatwiej je zdobyć ;) mimo wszystko dzięki za rady, a Resi2, LBP, Motorstorm 2 i Heavenly Sword będą kolejnymi grami jakie kupię ;)

Odnośnik do komentarza

cały czas zastanawiam sie nad kupnem nowych gier, wariant I mirrors edge plus star wars razem wyniosło by ze 150zł, czy god of war collection? co do gow nigdy jakos specjalnie nie byłem fanem slasherów, oglądałem troche filmików czytałem recki ogólnie hype jest niezły dlatego sie zastanawiam czy ryzykowac czy nie? albo batman mozna do 140zł kupic jak sie dobrze postarac tak więc trzy opcje.

Odnośnik do komentarza

God of War - dla mnie rewelacja (moja ulubiona seria), no i masz 2 gry w jednej;

Batman - dla mnie rewelacja (wg. mnie najlepsza gra tego roku);

Jak nie teraz to i tak w przyszłości musisz je mieć :biggrin: Co do wariantu I (Mirrors Edge i Star Wars) to się nie wypowiadam, bo grałem jedynie w dema i mnie nie przekonały do siebie

Odnośnik do komentarza

Przed świętami skończę Dragon Age : Origins... Tak więc na święta chciałbym sobie załatać jakąś przyjemną gierkę , oto moje propozycje:

 

-Tekken 6

-Brutal Legend

-Assassin's Creed 2

-Borderlands

-Smackdown vs Raw 2010

 

Możecie ofc. jeszcze dawać inne propozycje : >.

 

Jeżeli często masz znajomych w mieszkaniu to koniecznie Tekken 6. W innej sytuacji polecałbym Assassin's Creed 2. Borderlands nie grałem, ale z chęcią bym to nadrobił bo tytuł wygląda smakowicie. Brutal Legend poczekałbym aż stanieje do granicy 50-70 zł może wtedy bym kupował. Smackdown mnie nie kręci...

Odnośnik do komentarza

Zamiast Tekkena 6 (jesli nie patrzysz na grafike) - doradzalbym Dark Ressurection. Wiele osob uwaza, ze TK6 jest gorszy od DR - tak czy siak, na pewno nie jest lepszy, a DR w zaleznosci od PS Store moze ciebie kosztowac nawet 55zl, a w dodatku mozesz sie z kims zlozyc na forum, wiec wychodzi 11zl.

Borderlands - moge polecic z czystym sumieniem, jesli chcesz kupic gre ktora starczy ci na dlugo, to jest to dobry wybor (w szczegolnosci, jesli masz z kim grac na split screenie).

Odnośnik do komentarza

PES2008 czy Fifa 08?nigdy nie sądziłem ,że będę stać przed takim dylematem ale naprawdę spodobało mi się demko fify.

Jak z płynnością animacji w obu grach,grywalnością,poziomem trudności,błędami,schematami i rozgrywką online?

 

FIFA 08 moim zdaniem jest bardziej dopracowana na PS3, niż PES, chociażby w trybie sieciowym... Na Twoim miejscu i tak wziąłbym FIFA 09, dorwiesz ją za około 30 zł, a przyjemność z gry o wiele większa.

Odnośnik do komentarza

PES2008 czy Fifa 08?nigdy nie sądziłem ,że będę stać przed takim dylematem ale naprawdę spodobało mi się demko fify.

Jak z płynnością animacji w obu grach,grywalnością,poziomem trudności,błędami,schematami i rozgrywką online?

 

FIFA 08 moim zdaniem jest bardziej dopracowana na PS3, niż PES, chociażby w trybie sieciowym... Na Twoim miejscu i tak wziąłbym FIFA 09, dorwiesz ją za około 30 zł, a przyjemność z gry o wiele większa.

Popatrz na date :)

Odnośnik do komentarza

DIRT2 czy SHIFT?

 

zaznaczam nie jestem zadnym pro a scigalki traktuje jako odstresowywacz:) Co wazne to przyjemny model jazdy arcade ale z jakims umiarem (cos w stylu PGR; Most Wanted), sporo autek mozliwosc zabawy (tunig zew jak i wew.) i w miare przyzwoita grafika. Co tez warte zaznaczenia to gram na padzie a nie na kierce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...