Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

dużo by tego wymieniać. Uncharted 1 i 2, Resistance 1 i 2, seria Ratchet, Killzone 2, Heavy Rain, God of War 3, Infamous, Deamon's Souls, heavenly sword, zacznij od tego.

 

Miłej zabawy :)

A gdzie MotorStorm/MotorStorm Pacific Rift oraz WipEout? Czegoś takiego na bank nie uświadczysz na iXie :rolleyes: I to mówię ja - gracz stroniący od racer'ów :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

dużo by tego wymieniać. Uncharted 1 i 2, Resistance 1 i 2, seria Ratchet, Killzone 2, Heavy Rain, God of War 3, Infamous, Deamon's Souls, heavenly sword, zacznij od tego.

 

Miłej zabawy :)

A gdzie MotorStorm/MotorStorm Pacific Rift oraz WipEout? Czegoś takiego na bank nie uświadczysz na iXie :rolleyes: I to mówię ja - gracz stroniący od racer'ów :thumbsup:

 

No właśnie ja też stronię od racerów i to bardzo więc pojechałem trochę nie obiektywnie i celowo pominąłem te pozycje ;p ale fakt w swoim gatunku są na pewno perełkami:)

Odnośnik do komentarza

 Co sądzicie o zbliżającym się ku premierze Star Ocean: The Last Hope International na PS3 ?

 

Jak już wspomniałem kilka stron wcześniej w tym temacie jestem poniekąd fanem gier typu jRPG (grywało się w stary Star Ocean, Chrono Cross, Chrono Tiger, Final Fantasy etc). Czyżby ten Star Ocean na PS3 był również pozycją obowiązkową?

 

Orientuje się ktoś może? Może ktoś widział demo, etc.?

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza

 Co sądzicie o zbliżającym się ku premierze Star Ocean: The Last Hope International na PS3 ?

 

Jak już wspomniałem kilka stron wcześniej w tym temacie jestem poniekąd fanem gier typu jRPG (grywało się w stary Star Ocean, Chrono Cross, Chrono Tiger, Final Fantasy etc). Czyżby ten Star Ocean na PS3 był również pozycją obowiązkową?

 

Orientuje się ktoś może? Może ktoś widział demo, etc.?

 

Pozdrawiam.

Star Ocean: The Last Hope wyszło na Xboxa 360, więc raczej nieciężko znaleźć o niej informację.

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

Monte znając twój gust to bierz w ciemno Darksiders. Tak jak pisałeś to bardziej twoje klimaty. Co do grafiki do Dark... na pewno nie ma słabej grafiki, z tego co widzę w szotach i gameplayach to bardzo dobrą, taka artystyczna kreska, a Bayo na PS3 ma tam jakieś problemy techniczne.

 

Jednym słowem bierz Darksiders, potem się za coś wymienimy albo odkupię od Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Witam !

Mam dylemat ktora gre wybrac :

Darksiders czy Bayonetta ?

Bardziej przemawia do mnie Darksiders - klimat itd. , ale i Bayonetta nie jest niczego sobie.

Ktos podpowie ?

Napewno grafika w Bayonetta jest lepsza ale czy Darksiders jest az tak "brzydkie" ze zaliczaja grafike do minusow?

 

Kilkanaście dni temu miałem ten sam dylemat. Wybrałem Bayonettę i pożałowałem. Zamieniłem grę na Darksiders i jestem wniebowzięty. Przygody wojny to kawał dobrego kodu. Bierz śmiało

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jesteś fanem dark fantasy to koniecznie bierz Demon's Soula. No i oczywiście musisz mieć cierpliwość, bo inaczej wyrzucisz konsole przez okno ;)

 

Dla mnie Demon's Souls jest grą genialną, epickość walki z bossami mnie powala. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Rozgrywka sieciowa w DSie też jest świetna! Przeważnie nie gram online - wyłącznie w Street Fightera 4 i Killzone 2 od czasu do czasu - ale muszę przyznać, że w DSie tylko czekam aż ktoś podłączy się do mojego świata. Dla mnie gra 10/10 (9/10 jeżeli nie jesteś megafanem takich klimatów ;))

Odnośnik do komentarza

Z ta cierpliwoscia to tez sprawa dyskusyjna, bo ja generalnie do najspokojniejszych osob nie naleze i czesto sie w(pipi)iam podczas gry kiedy mi cos nie wychodzi (w szczegolnosci online :P) - o dziwo, w przypadku Demon's Souls bylo inaczej.

Najprawdopodobniej jest tak dlatego, bo jezeli giniesz w tej grze, to przez swoja nieuwage i jest to tylko i wylacznie twoja wina, a nie tak jak w wielu innych gierkach, gdzie czesto giniesz przez niezbalansowanie rozgrywki (CoD WaW chociazby), albo online od jakiegos dupszota niewiadomo skad (no i znowu CoD :P).

Odnośnik do komentarza

Batman: Arkham Asylum czy Assassin's Creed II?

Obie zacne, Batman lepszy. Genialny system walki wręcz, w AC2 można wygrywać walki naciskając cały czas kwadrat.

 

Tyle, ze walki to nie jest najwazniejsza czesc tej gry.

 

Dla odmiany polece Assassins Creed - zrecznosciowka, mnostwo zagadek, sporo wyzwan i mozna grac w nieskonczonosc, niestety sterowanie potrafi byc frustrujace.

Batman jest niemal rownorzedny. Wola go praktycznie glownie fani postaci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...