Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko dla mnie ale dla każdego fana bijatyk,nie wliczając tekkenowców którzy innych bitek w ogóle nie uważają,jakiekolwiek dobre by nie były!!

 

Schab grałeś chociaż w SF4 lub VF5?? ;) że piszesz że tylko tekken jest taki świetny dla 2osób,jeżeli chodzi o to że jest aż tak casualowy że można grać z kolegami "debilami" Którzy pada trzymają pierwszy raz w życiu i napieprzając 2 przyciski wygrywają w efektowny sposób do to może i jest taki dobry,nie chce mi się wymieniać wad nowej gry Namco bo każdy zainteresowany grał lub czytał wiele recenzji T6,ale to nie to samo co mój ukochany Tekken 5,którego dziś bym chętniej sięgnął niż po 6częsć gdybym miał jeszcze PS2 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
jeżeli chodzi o to że jest aż tak casualowy że można grać z kolegami "debilami" Którzy pada trzymają pierwszy raz w życiu i napieprzając 2 przyciski wygrywają w efektowny sposób

dobry opis teekena ;p

 

gdy probowalem grac z bratem w SF4 to po 2 walkach powiedzial "co to za (pipi)? mało ciosów, i o co chodzi z tymi ćwiartkami?"

Odnośnik do komentarza

Fajnie tylko że TEKKEN 5 a TEKKEN 5: Dark Ressurection to inne gry.

 

Jeśli pamięć mnie nie myli to T5 wyszedł tylko na PS2 a T5:DR na PSP. Choć możliwe że na PS2 też był

 

Tekken:DR NIE pojawiło się na PS2,tylko na PSP.No racja T5 i T:DR to nie to samo,choć Dark Ressurection podobał mi się tak samo jak T5

Odnośnik do komentarza

I Dark Resurrection nie ma "5" w tytule.

http://www.namcobandaigames.com/games/tekken5dr/ - oczywiscie ;]

 

Co do multi - ludzie graja, ale trzeba miec naprawde porzadnego neta, bo w innym przypadku gra laguje (mam netie 4mb - grac sie da, ale w porownaniu do grania offline, to prawie ze zupelnie inna gra).

 

A TK5 i TK5 DR to praktycznie rzecz biorac takie same gry.

Z perspektywy zwyklego gracza roznia sie tylko i wylacznie tytulem, arenami i trzema nowymi grywalnymi postaciami (oraz nowymi trybami rozgrywki, strojami itp. itd.).

 

W TK5 na PS2 gralem - od jakiegos czasu gram w DR i roznic nie widze.

 

 

Roznic w ogolnym systemie itd - nie widze zadnych. Nawet jesli jakies sa - chyba jedynie ludzie, ktorzy mieli obie gry naprawde wymasterowane, mogliby je ujrzec.

 

Powiedzmy sobie szczerze - takie roznice, jakie sa miedzy TK5 a TK5 DR w dzisiejszych czasach moglyby zostac spokojnie wydane w formie patcha.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Nówka, poniżej 100zł i do kupienia w tym samym sklepie.

Hmm, z mojej strony polecam Uncharted: Drake's Fortune, Wipeout HD, Burnout: Paradise i Killzone 2.

Mógłbyś napisać jakie gatunki gier najbardziej preferujesz by było nam łatwiej wytypować jakieś konkretne tytuły.

Ale myślę, że Uncharted:DF jako pierwszy tytuł sprawdza się najlepiej.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

ultima :P marketow unikam jak ognia

 

a wybor no to wszystko co kosztuje ponizej 100 zl... zastanawiam sie nad GTA IV, AC, Brutal Legend, Resistance, Killzone 2 ... ale nie znam sie na ps3 wiec nie wiem co dobre

 

 

jeslibys przeznaczyl ta stówke na kupienie używek ktore sa zazywczaj w idealnym stanie to kupilbys killzone 2 + resistance lekko. ja mam resistance na sprzedaz:P ale to z innej beczki bo mozesz wziac obojetnie co - gta4 + cos innego ale jak mowie łykaj dwie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...