Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge ci polecic Sacred 2 ,Heavenly Sword i pare innych,ale co z tego skoro nie wiem w jakiego rodzaju grach gustujesz.

I tak Sacred moze sie okazac dla ciebie za trudny,HS zbyt nudne[dla niektorych,o dziwo,takim sie okazalo]

Napisz w jakie gry grales, jakie przypadly ci do gustu.Wtedy bedzie mozna poradzic cos wiecej.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

grałem już w U1, U2, K2, God of war 3, Battlefield Bad Company 2, Heavy Rain, AC2 oraz poprzednia część Ratchet Clank

Najbardziej interesowała by mnie gra w stylu Uncharted, ale dobrą przygodówką też bym nie pogardził. Fajnie jakby gra zajmowała trochę dużej niż 4h

Edytowane przez ZioloPL
Odnośnik do komentarza

a w Yakuze 3 warto inwestować?

Warto oj warto.

Gra jest naprawde dluga - glowny watek zajmuje ponad 20 godzin, probojac wszystko wymaksowac mozna spedzic i 10 razy tyle.

 

Jest multum pobocznych questow do robienia (i to naprawde wciagajacych), do tego dochodza minigierki itd.

 

Dodaj do tego jeszcze wspanialy klimat, fabule, postacie, dialogi, humor.

 

Gre czesto nieslusznie okresla sie mianem japonskiego GTA - wg. mnie jest to stwierdzenie krzywdzace. Yakuza z GTA ma tyle wspolnego co Uncharted z Call of Duty. Blizej jest juz tej grze do jRPGA.

 

 

Jesli szukasz gry, ktora starczy ci na dlugo to bierz Yakuze 3, naprawde polecam.

Dodam, ze jesli demko srednio przypadlo ci do gustu, to sie nie zniechecaj - zapewniam, ze pelna wersja jest nieporownywalnie lepsza.

Odnośnik do komentarza

to inaczej: mam chrapkę na 3 gry:GTA IV, YAKUZA 3 i wyżej wspomnianego Demon's Soul. ale żeby się lepiej wczuć trza w jedną gre grać, bo dojdzie do rozczepienia osobowości. dlatego chciałbym wiedzieć w co lepiej zagrać, a przede wszystkim chciałbym wiedzieć ile te gry czasu zajmują(ogólnie, główny wątek, poboczne misje i inne błahostki).

 

z tego co widzę to

 

GTA IV = gangsterka + spluwami + sandbox

 

YAKUZA 3 = gangsterka + pięści i broń biała + sandbox

 

ale nie wiem co to konkretnie DS, świat jest otwarty(jeden WIELKI teren + inne małe lokacje) czy może ograniczony do lokacji które odkrywamy w trakcie głównego wątku, czy może od początku można do tych lokacji wejść? dużo jest misji(głównych oraz pobocznych) i czy to są tylko "za*eb bydle i wracaj"? potwory ciekawie wyglądają? zresztą: podobna ta gra jest do Monster Huntera(masa broni, zbroi, potworów)? można w niej zrobić oryginalnego bohatera/kę(głowa, fryzura, tatuaże)?

 

do premiery DS mam z tydzień a RDR jest w czytniku to nie trzeba mi szybko nowej gry. a co do GTA IV: mam epizody i bardzo podoba mi się ballada o geju Tony'm. jest tam humor i podobne do VC/SA misje, a przeczytałem że w podstawka jest jakaś "sztywna" i poważna. jest bardzo źle?

 

z góry dziękuję za odpowiedź

 

 

Odnośnik do komentarza

DJ Eminem Jay-Z? Mówisz o Renegade edition? Jeżeli tak to dostajesz tam w pakiecie mikser ze złotymi, zamiast srebrnymi, zdobieniami, chyba ze 3 nowe kawałki od eminema i stoliczek do rozkładania. A i chyba jeszcze walizkę do tego.

 

Ponoć gra przy tym stoliczku jest średniawa, a te zdobienia tak czy siak się przecierają jak się dużo gra. Jak masz zamiar jeździć z tym sprzętem to pewnie się opłaca. Jak ja brałem DJ Hero to Renegade ed. kosztowała 600 zł, więc dla mnie wybór mógł być tylko jeden ;)

Odnośnik do komentarza

czytałem o tym...

"Portal - stworzony przez Valve Corporation komputerowa gra jednoosobowa, która została wydana w zestawie The Orange Box",

a nie pomyślałem, by szukać pod owym hasłem :/

zostaje Podziękować, za szybka odp.

p.s

Portal już leci, bądź płynie z UK(kolo 3 dni) ^_^

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

dla mnie yakuza 3 to o wiele trafniej wydane pieniądze niż gta4....

Tylko czy lubisz filmową fabułę, typowo japońskie klimaty i nie przeszkadzają ci archaizmy ale lubisz za to godziny świetnych misji pobocznych(bardzo dużo ich jest) oraz mini gry- gta4 ma 6 na krzyż a yakuzy3 trudno zliczyć, to dzieło segi jest dla ciebie. Mnie gta po 30 godzinach zabiło swoją monotonią niestety(syndrom wielu sandboxów...)

 

Odnośnie demons soula: jest to bardzo trudny, brutalny ale przemyślany i wciągający action rpg (czyli zupełnie inna para kaloszy niż tamte 2 tytuły).

 

Decyzja należy do ciebie ja na twoim miejscu(jeśli nie przeszkadza ci to co pisałem wcześniej) wybrał yakuze3....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...