Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

warto kupic silent hill homecoming?

przeszedlem SH 1 ,2 3, 4 , za to origins i shattred mnie znudziły (jedno z powodu broni rozpadajacych sie od 2 ciosow a drugie przez podział na bezpiecznie-ucieczka-bezpiecznie-ucieczka)

z tego co wiem homecoming nie ma tych problemow co 2 gry ktore mi nie podeszły, a wrecz ma chyba najlepszy model walki (drętwota walki dodawala klimatu i strachu kiedyś, ale tez juz troche zamulała jednak)

 

jak straszna jest gra w porownaniu z porpzenidmi ? 2,3,4 balem sie sam grać, dopiero grajac razem z dziewczyną (jako widownią) udalo mi sie je przejsc;p)

 

przez pojawienie sie trailera SH8 naszła mnie ochota na homecoming, ale nie wiem czy warto

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o Buzz? Chciałbym całą rodzinę ściągnąć przed ekran, by pokazać, że gry nie gryzą (tata wie coś o grach, ale jeżeli pada zaproponuję to ucieka, a mama uważa, że będę przez nie debilem i warzywem;/). Ale jezeli już kupować to z buzzerami (aby radocha większa). Tylko czy warto wydawać 200zł za grę plus buzzery? I którą cześć? Zastanawiam się na Światem Quizów a Polskie Łamigłówki (jeżeli rodzicom sie spodoba, to dokupie drugą cześć, tylko która lepsza na początek).

Dodam, że mama świetnie (chyba)się bawiła przy wersji na PSP. Ale tam już pytania się wyczerpały, no i nie da się w parę osób naraz. No i oczywiście, czy Polska wersja wyklucza granie przez sieć (przy Polskich łamigłówkach pewnie tylko z polakami, a jak ze światem quizów?).

 

Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o Buzz? Chciałbym całą rodzinę ściągnąć przed ekran, by pokazać, że gry nie gryzą (tata wie coś o grach, ale jeżeli pada zaproponuję to ucieka, a mama uważa, że będę przez nie debilem i warzywem;/). Ale jezeli już kupować to z buzzerami (aby radocha większa). Tylko czy warto wydawać 200zł za grę plus buzzery? I którą cześć? Zastanawiam się na Światem Quizów a Polskie Łamigłówki (jeżeli rodzicom sie spodoba, to dokupie drugą cześć, tylko która lepsza na początek).

Dodam, że mama świetnie (chyba)się bawiła przy wersji na PSP. Ale tam już pytania się wyczerpały, no i nie da się w parę osób naraz. No i oczywiście, czy Polska wersja wyklucza granie przez sieć (przy Polskich łamigłówkach pewnie tylko z polakami, a jak ze światem quizów?).

 

Z góry dziękuje!

 

Powiem ci tak: bierz!! Ja też się tak zastanawiałem i też miałem podobny problem (że rodzice jak najdalej od gier). Ale potem jak kupiłem i kazałem im zagrać, to teraz sami się proszą. Nawet moi rodzice sami zachęcają do grania w Buzza jak wpadają znajomi i każdemu się podoba (a śmiechu jest co nie miara). Więc nawet się nie zastanawiaj :thumbsup: .

 

Co do buzzerów, to musisz je kupić bo bez nich się nie da grać. Tylko ja szczerze polecam przewodowe buzzery, bo choć w sumie nie grałem na bezprzewodowych, ale sama myśl że do każdego buzzera potrzeba 2 normalne paluszki mnie przerażała (czyli jak będziesz chciał pograć w czwórkę to już osiem), a długość kabli w przewodowych jest bardzo wystarczająca (nawet można powiedzieć że za długie).

 

Pytań jest wystarczająco dużo (+tysiące quizów stworzonych przez posiadaczy buzza). A najwyżej jak się skończą możesz kupić kolejną część albo dodatkowe zestawy z pss.

 

Najlepiej zacząć od Buzz Quiz TV (jakoś tam pytania najbardziej wszystkim spasowały). Najgorsze pytania jak dla mnie są w Polskich Łamigłówkach. A w Świat Quizów jeszcze nie grałem.

 

Co do multi online, to w sumie nie wiem bo strasznie mało osób w to gra (ja jeszcze nikogo nie spotkałem, przynajmniej jeśli chodzi o Quiz TV czy PŁ), ale wydaje mi się że można grać z osobami z różnych krajów.

Odnośnik do komentarza

Co do LBP GOTY to ostatnio zainwestowałem i nie żałuję! Dla mnie to również był pierwszy kontakt z grą ale zajefajna jest. Dobra polonizacja, dużo stickersów na dodatkach można pozbierać i te wybrane poziomy z edytora rządzą!

 

EDIT: A ja teraz poszukuję gierki z ambitną i wzruszającą fabułą. Ostatnio MEGA byłem wzruszony ostatnim questem RDR. Chodzi mi o grę z ambitną i wzruszającą fabułą, ale i klimatycznym soundtrackiem, jak w produkcji Rockstara właśnie. Heavy Rain?

Edytowane przez Iquis
Odnośnik do komentarza

A co myślicie o Buzz? Chciałbym całą rodzinę ściągnąć przed ekran, by pokazać, że gry nie gryzą (tata wie coś o grach, ale jeżeli pada zaproponuję to ucieka, a mama uważa, że będę przez nie debilem i warzywem;/). Ale jezeli już kupować to z buzzerami (aby radocha większa). Tylko czy warto wydawać 200zł za grę plus buzzery? I którą cześć? Zastanawiam się na Światem Quizów a Polskie Łamigłówki (jeżeli rodzicom sie spodoba, to dokupie drugą cześć, tylko która lepsza na początek).

Dodam, że mama świetnie (chyba)się bawiła przy wersji na PSP. Ale tam już pytania się wyczerpały, no i nie da się w parę osób naraz. No i oczywiście, czy Polska wersja wyklucza granie przez sieć (przy Polskich łamigłówkach pewnie tylko z polakami, a jak ze światem quizów?).

 

Z góry dziękuje!

 

Powiem ci tak: bierz!! Ja też się tak zastanawiałem i też miałem podobny problem (że rodzice jak najdalej od gier). Ale potem jak kupiłem i kazałem im zagrać, to teraz sami się proszą. Nawet moi rodzice sami zachęcają do grania w Buzza jak wpadają znajomi i każdemu się podoba (a śmiechu jest co nie miara). Więc nawet się nie zastanawiaj :thumbsup: .

 

Co do buzzerów, to musisz je kupić bo bez nich się nie da grać. Tylko ja szczerze polecam przewodowe buzzery, bo choć w sumie nie grałem na bezprzewodowych, ale sama myśl że do każdego buzzera potrzeba 2 normalne paluszki mnie przerażała (czyli jak będziesz chciał pograć w czwórkę to już osiem), a długość kabli w przewodowych jest bardzo wystarczająca (nawet można powiedzieć że za długie).

 

Pytań jest wystarczająco dużo (+tysiące quizów stworzonych przez posiadaczy buzza). A najwyżej jak się skończą możesz kupić kolejną część albo dodatkowe zestawy z pss.

 

Najlepiej zacząć od Buzz Quiz TV (jakoś tam pytania najbardziej wszystkim spasowały). Najgorsze pytania jak dla mnie są w Polskich Łamigłówkach. A w Świat Quizów jeszcze nie grałem.

 

Co do multi online, to w sumie nie wiem bo strasznie mało osób w to gra (ja jeszcze nikogo nie spotkałem, przynajmniej jeśli chodzi o Quiz TV czy PŁ), ale wydaje mi się że można grać z osobami z różnych krajów.

 

 

Wszystko fajnie, ale " polecam przewodowe buzzery"?? Przeciez bezprzewodowe Buzzery sa sto razy bardziej wygodne,niewyobrazam sobie grania w 4 osoby w pokoju i kazdy w lapie dzierzy przewodowego buzzera,przeciez o te kable zabic sie mozna. A argument,ze buzzer potrzebuje AŻ dwoch poluszkow to juz w ogole glupota,przeciez to sa grosze! Mam Buzz! Quiz Tv od premiery,platynka wbita itp. i ani razu jeszcze nie wymienialem baterii,a mam zwykle najtansze baterie jakie mozna dostac w kazdym sklepie.

Odnośnik do komentarza

@Faranell Dokładnie. Ja też mam Buzza Quiz Tv bardzo długo i jeszcze od tamtej pory baterie, które były dodawane do zestawu nie wyczerpały się w żadnym z kontrolerów. A grałem z kolegami w 4 duuuuużo razy ;]

 

Aha. To w sumie mogłem się wcześniej spytać <_< . Bo tak się zdziwiłem, że taki buzzer a aż dwa paluszki. No trudno (i tak mi te przewodowe aż tak nie przeszkadzają). W takim razie na pewno lepsze są bezprzewodowe ^_^ .

Odnośnik do komentarza

To ja jeszcze raz ;D No więc czaję się na kilka tytułów, no i chciałbym się was zapytać, które najlepiej kupić w najbliższej przyszłości:

 

- Super Street Fighter 4

- Heavy Rain

- Guitar Hero 5, lub World Tour, lub Rock Band 2

- God of War, póki co chyba Collection

 

Na gwiazdkę 100% będzie PS Move z jakąś gierką, ale to jeszcze pół roku i nie wiem, co teraz najlepiej ograć?

Odnośnik do komentarza

Jak Cię stać to wszystkie polecam. Zależy co lubisz i czy wolisz grać w pojedynkę czy masz znajomych chętnych do grania.

 

SSF4 jest hardcoreową bijatyką, jeśli grałeś w SF4 (bądź wcześniejsze części) to łykaj bez zastanowienia. Licz się jednak z tym, że będziesz musiał ogarnąć system by czerpać z gry przyjemność.

 

Heavy Rain jest przygodą, którą najlepiej przeżyć samemu, jednak dziewczyny, żony czy mamy wsiąkają to jako widz. Jeśli lubisz gry nastawione na fabułę to bierz jednak nie jest to gra idealna. W znacznym stopniu skupia się na sekwencjach QTE co nie każdemu przypadnie do gustu. Mimo wszystko polecam.

 

GH czy RB to gry w sam raz na wakacje, a jak masz znajomych, którzy to ogarną to polecam jak najbardziej. Fajna zabawa, tyle i aż tyle.

 

GoW Collection szczególnie polecam zwłaszcza jeśli zamierzasz w przyszłości kupić trójkę, a nie grałeś w poprzedniczki. Obsługa trophy, HD, polepszona grafa. Jedne z najlepszych gier na PS2 - to już wystarczająca rekomendacja.

 

Wybierz sam ja więcej nie pomogę, to Twój wybór. Ja bym brał HR oraz GH bądź RB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

God of War to must have - świetny wstęp do trójki

Heavy Rain to bardzo unikatowa przygoda, jak lubisz filmowe scenariusze to koniecznie

Street taki hardcorowy nie jest, mówię to z pozycji fana bijatyk, dużo łatwiej go ogarnąć niż np. Tekkena - poznać podstawy systemu i można grać dla funu.

 

Aja mam pytanie:

Uwielbiam slaszery a nigdy nie grałem w Ninja Gaiden.Nie zestarzała się dzisiaj za bardzo ?Nie jest zbyt hardcorowa ?

Lepiej jedynkę czy od razu dwójkę ?A może Bayonetta ?

Odnośnik do komentarza

 

Street taki hardcorowy nie jest, mówię to z pozycji fana bijatyk, dużo łatwiej go ogarnąć niż np. Tekkena - poznać podstawy systemu i można grać dla funu.

 

 

To nie jest temat do tego typu dyskusji, ale się nie zgodzę. W Tekkenie poradzi sobie każdy kto ma pojęcie jak się trzyma pada, w SF trzeba na początku trochę poświęcić czasu by móc jakoś grać.

Odnośnik do komentarza

W bijatyki bardzo lubimy pograć z kolegami, W GH i RB, po prostu fan z niektórych świetnych kawałków. Chyba na pewno wezmę SSF4, bo właśnie lubię takie rozkminianie systemu po godzinach :D Pamiętam jak w fifie 09 każdą wolną chwilę spędzałem na poznawaniu taktyk i różnych trików, tworzeniem swoich itd. Dodatkowo bardzo podoba mi się design. Chyba kupię go i GH, w wakacje za bardzo nie mam ochoty odkrywania jakiejś mrocznej tajemnicy zabójcy origami, czy też zabijaniu bogów ;] Nie mniej na urodziny w marcu te produkcje będą jak znalazł (bo stanieją xD).

 

EDIT: Sorry za chaos w wypowiedzi, ale chyba każdy wie o co chodzi ;]

Edytowane przez Iquis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...