Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Resident Evil 5, Army of Two 40th day - obie przeszedłem z żona na coop'a...była zachwycona ;)

 

Hmm... ciekawa propozycja. Mam tylko pytanie. Jakie doświadczenie z grami miała wcześniej Twoja żona? Bo w moim przypadku dziewczyna dopiero co "odkrywa" granie na konsoli i w obsłudze pada nie jest jeszcze tak biegła. ;-)

Odnośnik do komentarza
Hmm... ciekawa propozycja. Mam tylko pytanie. Jakie doświadczenie z grami miała wcześniej Twoja żona? Bo w moim przypadku dziewczyna dopiero co "odkrywa" granie na konsoli i w obsłudze pada nie jest jeszcze tak biegła. ;-)

Glownie grala na PC ( Resident Evil 3, Crysis, Unreal 1,2, Chrome, Quake 2, Far Cry, Kroniki Riddicka), RE5 i AoT40thD, to byly pierwsze gry gdzie miala pada w dloniach. Na poczatku byly lekkie schody, ale bardzo szybko sie wkrecila. Zreszta od czego jest coop? Musisz ja wspierac ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem kolekcjonerem i do wydania mam 250-270 zł i mam mały dylemat między Assassin's Creed - Brotherhood: Codex Edition i Mafia II Special Extended Edition.

 

Ogólnie jestem zagorzałym fanem obydwóch gier :) Co do mafii to już od września zwlekam z kupnem, a w końcu chciałbym zagrać. 1 była genialna i trzymała klimat jak na tamte lata:). Co do assasyna to podobały mi obydwie części, a teraz ma dojść tryb multi, więc to skłania jeszcze bardziej do kupna :)

 

Pomóżcie mi :D

Edytowane przez Planetomaniak
Odnośnik do komentarza

@Bracio - Uncharted to fajna gra, ale nie wiem czy zadowoli Cie w kwestii akcji skoro podałes jako przykład swoich zainteresować Killzone. Oczywiście poniżej 100 zł można kupić Bad Company 2, można kupić dowolne 2 gry z zestawu: far Cry 2, Uncharted, Dead Space, Tools of Destruction, Metal Gear Solid 4, Devil May Cry 3, GTA IV, Dante's Inferno - tak że masz w czym wybierać :)

Odnośnik do komentarza

Uncharted to piękna gra ale lepiej kup od razu dwójkę. Fabuła nie jest powiązana a gra się lepiej i przyjemniej. Ja zaczynałem od dwójki, później jedynki i git.

No i w dwójce masz genialne multi, które starcza na wieleeeeeeee godzin zabawy.

pozdro

 

Potwierdzam jedynka Uncharted jest naprawdę świetna. Polecam następujące gry:

1. Bad company 2 lub Black Ops

2.Assassin Creed 3

3. Red Dead Redemption - super, to perełka, dla mnie jak na razie gra roku.

4. GT 5

Odnośnik do komentarza

Red DEad - fakt, świetne

ale Assasyna 3... jeżeli nie grałeś w inne części to dwójka spokojnie Ci styknie, a wyrwiesz ją już w granicach 70 zł.

 

 

pozdro

 

 

 

 

i moje pytanie... Heavy Rain czy Heavy Rain Move :) ? Wolę zwykłe bo okładka ładniej się prezentuje i nie ma tego kiczowatego niebieskiego koloru z napisem MOVE !

Chyba że jest coś w wydaniu czego w zwyklaku nimo :) Tego nie wiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...