Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

dzięki za odpowiedź wyrazie ktoś jeszcze swoje zdanie na temat CoD MW3 czy BF3

Ja bym brał BF3,MW3 w ogóle nie przykuł mojej uwagi i przechodziłem go na siłę,mowa oczywiście o singlach.Mi się bardzo podobał Medal of Honor,kampania krótka ale bardzo fajna i gra teraz tanio chodzi.

 

BF 3 czy red dead redemption?BF 2 genialna gra,trójka pewnie też super ale RDR w wydaniu GOTY kusi.Co polecacie?

 

 

Zdecydowanie RDR masz dużo grania singla jak i rozbudowane multi,poker i zoombiaki rządzą.

Edytowane przez nemix
Odnośnik do komentarza

Hmm mam spory dylemat jaki szpil teraz zakupić Dark souls czy moze TES V:Skyrim niedawno skonczyłem demon'sy ktore wsiąkly mnie do reszty i niewiem czy odrazu rzucać sie w dark souls czy moze troszke zmienic klimat i pierw zatracić sie w Skyrim bo pewnie i tak obydwie kupie.Pomozecie? :)

Edytowane przez maydayPL
Odnośnik do komentarza

Jeśli "rozgrzebałeś" już doszczętnie Demon's Souls, to weź Dark Souls. Skyrim to całkiem inna rozgrywka i wypadniesz z tematu DS'ów. Skończ tamtą serię i z "nowymi siłami" będziesz rozkoszował się Skyrimem.

 

Co do MW3/BF3 - oczywiście MW3. BF3 to dla mnie przereklamowana produkcja, spieprzyli porządną grę (mam na myśli multi, bo oprócz niego gra nic nie oferuje - banalny singiel na 4 godzinki max - 0 kooperacji itp.). W MW3 masz Spec Opsy, świetny tryb survivor i bezkonkurencyjne multi. Niestety, ale DICE troszeczkę pojechało po bandzie ze swoją nową produkcją, bo o ile było dobrze (BC) i bardzo dobrze (BC2) i świetnie (1943), tak teraz jest co najwyżej średnio/przeciętnie. Ta gra nawet dzisiaj ani trochę nie umywa się do Modern Combat.

 

edit/. Jak widać poniżej - niektórzy są tak ograniczeni i zaślepieni wazeliną od DICE, że nie potrafią pogodzić się z faktem rzeczywistym. No chyba, że lubicie jak się wam wciska pasztet zamiast dobrej kiełbaski (wiecie o kim mowa :D)? Jeśli tak, to zaczynam się obawiać o przyszłość naszej branży. Tak jak napisałem BC2 uwielbiam i stawiałem o wiele wyżej niż analogicznie wtedy MW2, ale takiego przeciętniaka jakim jest na konsolach BF3 nie mogę nawet polecić - ot można zagrać i nie spinać du.py.

Edytowane przez winner
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

koledzy ktora gra pod wzgledem nazwijmy to "feelingu" ze strzelania bedzie lepsza Resistance 3 czy Rage fabularnie i graficznie nie pytam po prostu ktora z wymienionych pozycji ma wieksza radoche z zabijania. Dzieki

 

Edit

 

anuluje pytanie - bo na liscie zapisalem saint row - trzeba sie powyglupiac na swieta

Edytowane przez mattpsx
Odnośnik do komentarza

Witam.

Od wczoraj jestem posiadaczem PS3 w wersji slim, i potrzebuje porady co do wyboru kilku gier. Mam takze X360, wiec odpadaja tytuly multiplatformowe, typu MW 3 czy FIFA 12. Chodzi o gry wydane wylacznie na Playstation 3, najlepiej gry akcji, FPS, TPP, i byloby idealnie, gdyby byly po polsku ( choc nie jest to warunek konieczny ). Mam juz Uncharted 1&2 &3, i God of War 3. Ktos moglby cos polecic?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

S/S w tej cenie można kupić w retailu, więc nie ma sensu brać z PSS. Ogólnie gra jest dobra, aczkolwiek mocno przereklamowana. Marketingiem zjadła blur'a na śniadanie przez co trochę znienawidziłem tę produkcję, bo wszyscy zaślepieni "wspaniałością" wyścigówki od Disney'a nawet nie popatrzyli na moją ukochaną wyścigówkę od Bizzare.

Odnośnik do komentarza

Split Second możesz brać w ciemno. Ja się świetnie bawiłem, szczególnie ze względu na to, że większość wyścigów naprawdę wygrywasz ułamkami sekund. Poza tym nie ma to jak rozwalić wuchtę samochodów na zakręt przed metą. Do tego jest całkiem udany on-line. Spróbuj złapać wszystkie Gold Medale :good2: .

Odnośnik do komentarza

Dodałbym do tego pytania jeszcze jedną "ścigałkę": Blur, Split/Second czy Driver SF? Lubie zręcznosciowe wyścigi (Burnout, Motorstorm, przedostatni Need for Speed). Z tego co się orientuję, dwie pierwsze oprócz ścigania w gameplayu ma strzelanie (kojarzy mi się to z Wipeout, w którym mi nie idzie).

 

Potrzebuje odskoczni od FPSów, którymi się chwilowo przejadłem.

Odnośnik do komentarza

Kupuj blur'a. Na PS3 nie ma lepszych wyścigów zręcznościowych od niego. Poza tym ostatnio zbieramy się i ostro łupiemy na multi z rodakami.

Mi blur zupełnie nie przypadł do gustu, za to Split/Second który wyszedł równocześnie odebrał bezpowrotnie miesiąc mojego życia :D Do tego gra po ostatnich obniżkach jest tania jak barszcz na PSN.

Zdecydowanie jest to najbardziej widowiskowa ścigałka jaką widziałem, z rewelacyjnym soundtrackiem.

Edytowane przez MarekZet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

RDR - nawet nie zadawaj takich głupich pytań. To naprawdę jedna z najlepszych produkcji w historii branży (ta końcówka, ta muzyka, te dialogi, ah!).

Chyba, że zależy ci głównie na multi, to możesz wziąć Black Ops, bo w RDR multi mnie nie przekonało. Ale to wtedy chyba lepiej MW2. A jak masz MW2, to Black Ops już nie potrzebujesz.

Edytowane przez Cahir aep Callah
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...