Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Czy nie grajac w batmana : AA , warto kupic AC? , podobnie z Assassinem czy da rade grac od Revelations?

2.Jaka gra w stylu zagadek kryminalnych np CSI (Heavy rain przededlem )

3. Gierka w stylu Gothic , z dluga fabula , niedostepna na PC.?

 

Dziekuje za odpowiedz.

 

1.Moim zdaniem w Assassina,zdecydowanie nie warto zaczynać od Revelations,bo się zwyczajnie pogubisz,ja bym zaczął od dwójki,no chyba,że masz jeszcze chrapkę na pierwszą część(która przy kolejnych wypada,no cóż,raczej blado)podobnie z Batmanem,lepiej w pierwszą część.

2.Zdecydowanie L.A Noire

3.Dark Souls i Demon's Souls,choć różnią się od Gothica 3,ale to jak dla mnie najlepszy wybór,a fabuła wbrew pozorom jest.

Odnośnik do komentarza

co wybrać ?? Demon's Souls czy Dark Souls ?

jak się zawiodę na jedynce to nie zagram w Dark Souls (które zapewne jest bardziej przystępne /nie mówie o poziomie trudności/ tylko o lepszych rozwiązaniach itp.), lecz jak zagram najpierw w Dark Souls i mi się spodoba to wtedy w Demon's souls będą mnie raziły archaizmy. . . . . . . . . .

Odnośnik do komentarza

Obie produkcje są bardzo dobre i naprawdę warto je ograć .Gra się bardzo przyjemnie i nie odczuwałem archaizmów,ani przy jednym ,ani przy drugim tytule,choć łatwo nie jest.Szczerze mówiąc wątpię,aby "jedynka" zraziła cie do kolejnej części i na odwrót,ale powiem wprost ,to nie jest tytuł dla każdego,ale jak już się wciągniesz w ten świat ,to wchłoniesz na długie godzinny.

Odnośnik do komentarza

jakiś czas temu kupiłem singstara , oczywiście okazało się że taka ilość piosenek zawartych na dysku jest za mała. /wiadomo na 20 piosenek 5 jest takich które lubisz 10 takich które słyszałeś pare razy i ostatnie 5 to takie które pierwszy raz słyszysz i nie zapowiada się abyś je polubił/. więc skoczyłem do sklepiku i nakupywałem z 20 kolejnych. Niby fajnie , lecz sklep z piosenkami jest dość ubogi a chciało by się pośpiewać piosenki których nie ma w singstarze. I gdzieś słyszałem, że na późniejszych częściach guitar hero i rockband można też śpiewać (a tamten repertuar bardziej mi odpowiada). ogólnie gra na 'plastikowej gitarze mnie aż tak nie interesuje, bo singstara odpalam tylko na jakiś imprezach przy dużej ilości alkoholu, a wiadomo, że na tych plastikowych wiosłach to trzeba umieć grać, i ja bym umiał a reszta towarzystwa dupa. (oczywiście można było by ze stałą, obcykaną ekipą pograć na instrumentach. I teraz pytanie : rockband czy guitar hero (biorąc pod uwagę części na których też można śpiewać) choddzi o interface i rajcownośc i repertuar (choć tu raczej osobiste preferencje są)

Odnośnik do komentarza

W Guitar Hero od GH5 masz do 4 osób śpiewających to samo, w Rock Bandzie od The Beatles: Rock Band masz do 3 osób śpiewających harmonie (zależnie od piosenki, nie wszystkie mają), czyli np. jedna osoba główny wokal, a dwie chórki. RB ma lepszy interfejs i bogatszy sklepik.

 

Ale mimo wszystko kupowanie tych gier dla samego śpiewania to faktycznie trochę padaka.

Odnośnik do komentarza

Naszła mnie ochota na jakiegoś dobrego slashera lub strzelankę. Rozważam następujące pozycje:

- Heavenly Sword (warto to jeszcze kupić?)

- Enslaved

- Bayonetta

- Castlevania: LoS

- Ninja Gaiden SIgma 2

- Vanquish

- GoW Collection Vol. 1, 2

Które z powyższych gier polecacie w pierwszej kolejności? A może macie jeszcze jakieś inne propozycje? Jeśli chodzi o mój gust to grałem wcześniej w GoW 3, DMC 1-4, NGS oraz dwie pierwsze części GoW na PS2 i z wyjątkiem DMC 2 wszystkie z nich mi się podobały.

Odnośnik do komentarza

jak weźmiesz bayonette (bo podobno to jest najlepszy slasher) to nawet nie odpalaj jej na średnim albo niższym poziomie trudności, od razu leć z gróbej rury na najwyższe :D bo inaczej rozgrywka nie będzie mieć smaku. Enslaved bym chyba postawił na ostatnim miejscu bo słyszałem dużo krytyki. Natomiast GoW, Castlevania i Heavenly Sword prezentują bardzo wysoki poziom wykonania i właściwie sugerował bym Ci wybrać którąś z tych wg. własnego 'klimatometru' (ja mam tak, że w zależności od dnia mam ochotę na inny klimat w grach :P ) A Bayonette zostaw sobie na później bo inaczej nie docenisz jej rozbudowanego systamu walki (i pamiętaj aby od razu zaliczyć ja na trudnym poziomie). W NGS 2 nie grałem, ale bodajże w pierwszej części najgorszym przeciwnikiem była kamera i dlatego też jej nie ukończyłem. Rozgrywka była przyjemna (gdyby nie kamera) i wymagająca (tu właściwię dzięki kamerze :D ) i to jest gra z serii dla masochistów, czyli z założenia masz wypluwać flakie zaliczając daną misję po raz n'ty. Vanquish fajne lecz krótkie.

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

A potem płacz, że w grze przez tyle czasu macha się tylko biczem, bo twórcy zapomnieli o różnorodnym orężu. ;] Ja bym z tego zestawienia brał Bayonettę, choć jeśli masz możliwość to na Xboxa, bo jest lepiej dopracowana, ładniej wygląda i płynniej chodzi. Ewentualnie GOW, obojętnie który zestaw.

Odnośnik do komentarza

Shitface...świetny nick 8) .

 

Z całego zestawu wszystko jest warte polecenia. Brałbym w tej kolejności:

 

- Heavenly Sword - krótkie, tanie, niesamowicie intensywne, świetne

- GoW Collection - przeca to Gadywłoo, zabawa jedyna w swoim rodzaju

- Castlevania - mimo ubogiego oręża jednak warto bo po rozwinięciu wachlarza combosów sieczka jest konkretna, poza tym świetni bossowie, świetnie przedstawiona historia i świetne zakończenie

- Bayonetta - specyficzna, albo pokochasz albo znienawidzisz

- Ninja Gaiden Sigma 2 - denerwująca, zajefajna, ale gorsza wersja tego co jest na Xie, lepiej sobie daruj

 

Enslaved i Vanquish to nie slashery, ale jedno i drugie na pewno warto obczaić później.

Odnośnik do komentarza

Witam, nie znalazlem lepszego tematu ( a stwierdzilem, że nowy jest niepotrzebny)wiec zapytam tutaj. Jakis czas temu (spory) gralem na PS3 znajomego w demo gry której nazwy nie moge sobie przypomnieć a google za cholere nie chce mi pomóc. Gierka miala widok z góry ( chyba 2d), walczyly w niej meidzy soba dwa zamki. Gracz wcielal sie w jedną z 3 czy tam 4 klas i atakuje przeciwny zamek, jednoczesnie przynoszac swojej krolowej jedzenei zeby tyła. Tyle pamietam z tej gry, wiem, ze sprawila mi niesamowicie duzo radochy przez to 30 minut ktore gralem, niedawno o niej sobie przypomnialem i chcialbym do niej wrocic. Z góry dzieki!

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Naszła mnie ochota na jakiegoś dobrego slashera lub strzelankę. Rozważam następujące pozycje:

- Heavenly Sword (warto to jeszcze kupić?) <---- za te pieniądze warto chociażby dla świetnej gry aktorskiej

- Enslaved

- Bayonetta <---- ale jeśli idzie o slashera to ta gra jest mega wypasem

- Castlevania: LoS

- Ninja Gaiden SIgma 2

- Vanquish <---- odradzam, mocno średnia gra i strasznie mdła kolorystyka

- GoW Collection Vol. 1, 2

Które z powyższych gier polecacie w pierwszej kolejności? A może macie jeszcze jakieś inne propozycje? Jeśli chodzi o mój gust to grałem wcześniej w GoW 3, DMC 1-4, NGS oraz dwie pierwsze części GoW na PS2 i z wyjątkiem DMC 2 wszystkie z nich mi się podobały.

Odnośnik do komentarza

W najbliższym czasie mam zamiar zakupić sobie jedną z tych gier, a za parę miesięcy może wszystkie...

MGS 4 GoP

God of War 3

Assassin's Creed Brotherhood

Uncharted 2 lub 3

Co polecacie na pierwszy ogień? Oscyluję w granicach 100 zł mniej więcej ...

 

Według nie bierz w takiej kolejności:

1.God of War 3

2.Uncharted 2 ,3

3.MGS 4 GoP

4.Assassin's Creed Brotherhood

Odnośnik do komentarza

Za trochę ponad 100zł można wyrwać na allegro dowolne dwie z tych gier (z wyjątkiem U3). Jeśli chodzi o mnie to proponuję w takim wypadku GoW3 + U2, jeżeli natomiast nie chcesz kupować dwóch gier jednocześnie to bierz U2 bo gierka ryje beret mimo ponad dwóch lat od premiery.

Edytowane przez shitface
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...