Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Z dwojga złego to co lepiej wybrać: Dungeon Siege 3 czy Sacred 2 (jeśli chodzi o grę pod co-op'a/split-screen)? Dziwne, że nikt tych tytułów nie wymienił jak pytałem o rozbudowanego co-op'a, są aż tak złe, warto się nimi w ogóle interesować?

 

@Szczurek, dzięki za odpowiedź i za tą stronkę ;) .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Mnie sie te tytuly podobaly, fajnie sie gralo :)

Sacred 2 jest starsze, ma brzydsza grafike, ale jest bardziej rozbudowane i sam rozwoj postaci (ktory mozna naprawde zepsuc inwestujac nie w to, co trzeba) jest o wiele bardziej rozbudowany niz w DCIII.

DSIII jest krotsze, ale ma bardziej spojna historie i jesli nie chcesz za bardzo wnikac w niuanse Sacred 2, o ktorych powyzej wspomnialem, powinienes wybrac ten tytul.

 

Najpierw Dungeon Siege III, pozniej Sacred 2. DSIII bardziej nadaje sie do co-opa, nie wymaga tez takiego zaglebianai sie w gre jak Sacred 2.

 

PS Przestrzegam przed polska wersja jez. Sacred 2. Nie ma patchy, nie jest kompatybilna z innymi wersjami ( w tym najpopularniejsza, ang.), 100 lat za Murzynami, niestety :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LEGACY OF KAIN BLOOD OMEN - baaaardzo staroszkolny tytuł, gra dosyć długa (o ile dobrze pamiętam) i pełna sekretów, bez poradnika czy solucji wszystkiego nie ogarniesz (mi nie udało się odkryć wszystkiego, po zyskaniu nowych umiejętności zmiany postaci trzeba znaleźć niedostępne wcześniej miejsca). Jeśli strawisz pikselozę na lcd lub grasz na crt to bierz śmiało.

 

VAGRANT STORY - też świetna gra, krótsza i nastawiona bardziej na walkę (w przeciwieństwie do Kaina, gdzie pierwsze skrzypce gra fabuła i eksploracja mapy), doskonalenie kombosów i zabawę w tworzenie coraz lepszego ekwipunku. Największą zaletą tej gry jest ciekawy system walki, fajni przeciwnicy i świetni bossowie (jak na tamte czasy :) )

 

Obie gry oferują genialny klimat, jednak ja, na początek brał bym VS, nowszy a przez to przystępniejszy tytuł. Jeśli jednak jesteś maniakiem naprawdę zamierzchłych klimatów bierz LOK:BO

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :D Ja przychodzę tutaj w dość nietypowej (jak na to forum, hehe) sytuacji, otóż od około pół roku w zasadzie całkowicie przestałem grać, jedynie okazyjnie meczyk w fifke albo nieśmiertelne NBA 2k11, w związku z czym mam na półce kilka lekko liźniętych tytułów oraz niemal w ogóle nie orientuję się w najnowszych oraz nadchodzących growych hitach. Mam więc zamiar nadrobić takie produkcje jak Deus Ex niedługo, który kurzy się u mnie już niemal od swojej premiery, no i mam prośbę czy ktoś mógłby mi coś polecić z nowszych gier akcji (podobne w mechanice do Batmana, Uncharted, itd.) niekoniecznie długiego i wymagającego, może być nawet krótsza wciągająca historia (być może Max Payne 3?), ew. z otwartym światem. Główne czynniki na jakie zwracam uwagę to fabuła i oprawa audio, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa, pamiętam, że podobał mi się pod tym względem właśnie Batman: AC. Ewentualnie może w niedługim okresie czasu ( do września/października) ukaże się jakaś interesująca produkcja tego gatunku? Do AC3, raczej nie trzeba mnie przekonywać jakby co, myślę, że na gwiazdkę jest już zaklepany :P

 

Proszę o jakieś porady, bo kompletnie czuję się zagubiony po tej przerwie z graniem i oczywiście z góry dziękuję za każdą pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :D Ja przychodzę tutaj w dość nietypowej (jak na to forum, hehe) sytuacji, otóż od około pół roku w zasadzie całkowicie przestałem grać, jedynie okazyjnie meczyk w fifke albo nieśmiertelne NBA 2k11, w związku z czym mam na półce kilka lekko liźniętych tytułów oraz niemal w ogóle nie orientuję się w najnowszych oraz nadchodzących growych hitach. Mam więc zamiar nadrobić takie produkcje jak Deus Ex niedługo, który kurzy się u mnie już niemal od swojej premiery, no i mam prośbę czy ktoś mógłby mi coś polecić z nowszych gier akcji (podobne w mechanice do Batmana, Uncharted, itd.) niekoniecznie długiego i wymagającego, może być nawet krótsza wciągająca historia (być może Max Payne 3?), ew. z otwartym światem. Główne czynniki na jakie zwracam uwagę to fabuła i oprawa audio, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa, pamiętam, że podobał mi się pod tym względem właśnie Batman: AC. Ewentualnie może w niedługim okresie czasu ( do września/października) ukaże się jakaś interesująca produkcja tego gatunku? Do AC3, raczej nie trzeba mnie przekonywać jakby co, myślę, że na gwiazdkę jest już zaklepany :P

 

Proszę o jakieś porady, bo kompletnie czuję się zagubiony po tej przerwie z graniem i oczywiście z góry dziękuję za każdą pomoc :)

 

Z otwartym światem to z czystym sumieniem mogę Ci polecić infamous 2, to zdecydowanie najlepiej wyglądający sandbox, MP3 także jest świetne ale nie uświadczysz tam niczego poza strzelaniem, choć jest bardzo grywalny. Polecam jednak nieSławnego.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Panowie,

 

zastanawiam się nad kupnem Space Marine za 50 zł lub Homefronta za 30 zł. Co byście bardziej polecili?

Ja bym zamiast Homefronta wybrał Space Marina. Oie gry to nie ścierwa ale takie na 7/10 lub 6/10. Homefront to kalka CoDa z gorszą grafą, jeszcze głupszą historią i chyba jeszcze kkrótsza bo pękła mi w dwa dni niezbyt intensywnie. Pare plansz robi wrażenie ale ogólnie średnio, za 30 można łyknąć. Tylko rozdziałka jakaś niska tam.

Edytowane przez Square
jak odpowiadasz na coś starego to cytuj wypowiedź
Odnośnik do komentarza

hej chlopy pytanie na temat Armored Core V. przypomnialy mi sie stare dobre czasy ciupania w Mech Warriora i chcialem siegnac po ten tytul. Gral ktos jak wrazenia (tylko i wylacznie single mnie interesuje) Jest jeszcze cos w tym stylu na PS3?

 

No ja (pipi)e przedtem krasnoludki a teraz robociki... wracaj do poważnych tytułów ;)

 

A na serio to jest masz przecież demo Transformersów choć jeśli gra jest jak film to nie liczę na wiele... ;)

Odnośnik do komentarza

Gry na Move , co polecacie?

The Fight - jeśli chcesz się dowiedzieć co to zakwasy w ramionach wywołane konsolą...

House of the Death: Overkill - jeśli chcesz postrzelać sharp-shooterem (tak najlepiej) i drzeć łacha przez 90% czasu gry, czując się jednocześnie jak badass z Kommando czy innego Rambo...

Killzone 3 / Resistance 3 - jeśli chcesz się poczuć jak operator Navy Seals Team Six, który ma zaraz odstrzelić tłuste dupsko Osamie...

PlayStation Move Heroes - jeśli niestraszne Ci gry pisane specjalnie dla cioci Klementyny i nie będziesz wstydził się przyznać, że dobrze bawiłeś się grą dla retardów, ewentualnie dla dzieciaczków; ja się nie boję przyznać ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Jaką grę o tematyce wojennej polecacie? Generalnie nie interesuje mnie tryb single player tylko multi. Mam do wyboru Call od Duty MW 2, Call of Duty Black Ops, Battlefield BC II i Medal of Honor 2010 . Jutro wybieram się na małe zakupy , a nie mogę się zdecydować który tytuł wybrać.

 

Aha i w ogólę jakie gry polecacie na PS3 w trybie multiplayer? Mam już Fifę 12 i jest naprawdę świetne multi. Jeżeli znacie jeszcze jakieś inne tytuł to dajcie znać

 

Pozdrawiam

Edytowane przez michal89a23
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Jaką grę o tematyce wojennej polecacie? Generalnie nie interesuje mnie tryb single player tylko multi. Mam do wyboru Call od Duty MW 2, Call of Duty Black Ops, Battlefield BC II i Medal of Honor 2010 . Jutro wybieram się na małe zakupy , a nie mogę się zdecydować który tytuł wybrać.

 

 

Bierz BC2 - pojazdy, destrukcja otoczenia, calkiem spore mapy, swietne odglosy broni i pojazdow oraz bardzo fajny Vietnam. Co do MW2 i BO - male mapy (przez co rozgrywka wydaje intensywniejsza), perki, ktore sa IMO duzym minusem, strzelajac slyszymy pistolety na kapiszony i brak pojazdow. Multi w MoHu jest podobne do tego z CoDow. Podsumowujac - chcesz FPSa, ktory w miare realistycznie oddaje klimat panujacy na prawdziwym polu walki? Kup BC2. Jesli chcesz natomiast gre, ktora jest skierowana glownie do amerykanskich dzieci - kup cos z serii CoD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...