Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Od sierpnia kisze na swoim koncie stówe, która miała być przeznaczona na CS-a, ale wiadomo, iż go nie ma... :verymad: To trzymanie tej kasy już mnie trochę nudzi, chciałbym w końcu w coś je zainwestować. Mam dylemat.

 

Czekać na CS-a (który nie wiadomo kiedy będzie), kupić mapki zombie do Black Opsa (dosyć niedawno go sobie kupiłem, a w zombie sporo gram. Fajne są tamte mapy, czy z Kino Der Toten nie mają się co równać?), kupić Call of Duty Classic (grałem kilka lat temu na innych platformach i mam miłe wspomnienia, a chętnie bym sobie przypomniał :)), albo może wy mi coś zaproponujecie? Od niedawna mam PS3 (od końca maja tego roku) i bym w sobie coś fajnego popykał, a z PSS jeszcze nigdy nie kupowałem i nie wiem jakie gry są tam jeszcze fajne. :rolleyes:

 

PS Wiecie może czy Dead Island GOTY na PSS jest PL?

Odnośnik do komentarza

Polecacie Joe Danger i Joe Danger 2? Jest dla posiadaczy PS+ pakiet tych obu gier. Całkiem fajne się wydają.

 

Ja grałem tylko w pierwszą część, więc mogę się wypowiedzieć jedynie na jej temat. Dla mnie gra jest kapitalna. Świetna zręcznośćiówka z pomysłem. Ukończyłem ją niemal na 100% - została mi jedynie ostatnia mapka, która jest już strasznie trudna. Świetna gra, aby włączyć ją na chwilę, ale także na dłuższy czas - kłania się syndrom: "zrobię jeszcze jedną próbę". Ja bawiłem się przy pierwszej części kapitalnie, ale musisz sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie. Czy lubisz zręcznośćiówki, gdzie w sumie najważniejsze są zdolności manualne i refleks. Najlepiej zagraj sobie w demo i wtedy ocen, czy gra ci podchodzi. Ja osobiście ją bardzo polecam, a dwójkę pewnie też kiedyś łyknę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest w ogóle na ps3 jakiś fps zbliżony do Blacka? To jest czysty arcade, wymagający, z misjami dłuższymi niż 10 minut, bez tych uproszczeń dla casuali itd.

 

e: Rage albo The Darkness II są takie?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Jest w ogóle na ps3 jakiś fps zbliżony do Blacka? To jest czysty arcade, wymagający, z misjami dłuższymi niż 10 minut, bez tych uproszczeń dla casuali itd.

 

e: Rage albo The Darkness II są takie?

Ne ma takiej gry. The Darkness 2 to mega średniak a Rage to gra bdb jednak daleko jej do Black. W Rage eksploracja ma duże znaczenie i ciężko tu o taką intensywność akcji i parcie do przodu jak w Black. Osobiście uważam, że najbliżej gry od ojców Burnouta jest większość CoDów. Najnowszy jest tak przesycony akcją, że trzeba robić przerwy od grania. Black był po prostu unikatowy, genialny w swojej prostocie i dający mase frajdy z grania na hardzie. Obadaj Bulletstorm - solidna gra.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawe Waszej opinii o wszystkich current-genowych Need for Speedach. Za czasów PS2 zagrywałem się w HP2, Undergrounda 2, Most Wanted i bardzo te gierki lubiłem. Seria jednak wydaje mi się za czasów Carbona zaliczała spadek w dół, potem było Pro Street które mocno zerwało z "nielegalną" twarzą serii, następnie chyba znowu słabe Undercover, a dalej to nawet dobrze kolejności nie znam. Podsumowując - od Most Wanted (z 2005 roku) jestem do tyłu w temacie i ciekawi mnie Wasza (krótka) opinia nt. poszczególnych części, aż do dzisiejszego Most Wanted. Coś mi się obiło o uszy, że Criterion dłubał przy jakichś częściach, ale z drugiej strony też słyczałem, że to tasiemiec i wyciskacz kasy, a z tym wiąże się średnia jakość produktu. Fajne to ścigałki, czy nie?

Odnośnik do komentarza

Hot Pursuit robiło Criterion i jest to świetna ścigałka. Model jazdy jest wymagający żeby powojować w multi, w singlu trochę mniej. Jeżeli chcesz spróbować jakiegoś NFS to polecałbym właśnie HP.

Najnowszy Most Wanted bardzo przypomina Burnout Paradise, w zasadzie jest to bardziej BP2 niż HP2.

 

Po więcej szczegółów zapraszam to odpowiednich tematów o tych grach.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Polecicie jakieś fajne gry FPS/TPP z co-op'em na jednej konsoli ? Mam na oku Kane&Lynch i Resistance 3. Fajnie jakby były też tryby, żeby pobiegać i postrzelać do siebie ;)

 

Modern Warfare 1,2 i 3 że świetnym trybem Spec Ops,Black Ops tryb zombie,borderlandsy

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Mam dwa szybkie pytania odnośnie Uncharted 2. Mianowicie, czy dużo stracę jeśli przygodę z serią zacznę od dwójki? Mam tu na myśli fabułę i wszelkiego rodzaju smaczki, a nie samą rozgrywkę. A po drugie, czy gra posiada swoiste zakończenie, czy będę musiał przejść także trzecią część, by dowiedzieć się wszystkiego?

Odnośnik do komentarza

Lionel - A jak to wygląda w Borderlands ? Głównie chodzi mi o kampanię coop, tryb Spec Ops ograłem już MW 2.

Generalnie otwarty świat z singla. Ktoś z waszej dwójki odbiera zlecenie i lecicie zabić jakiegoś bosika. Całkiem przyjemne. Naprawdę ciężko będzie to przebić.

Ekran ofkos można ustawić horyzontalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Wezmę ją pod uwagę. Lepiej brać pierwszą, czy drugą część ? Generalnie, dopiero na święta będę kupował,bo wtedy mógł pograć z bratem. Dzięki za pomoc ;)

 

W dwójkę jeszcze nie grałam(mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić),ale czytajac recenzja,opinie graczy można dojść do wniosku że jest to bardzo usprawniona 1,z bardziej kolorowym światem i lepszą fabuła ;)

Odnośnik do komentarza

Polecicie jakieś fajne gry FPS/TPP z co-op'em na jednej konsoli ? Mam na oku Kane&Lynch i Resistance 3. Fajnie jakby były też tryby, żeby pobiegać i postrzelać do siebie ;)

Sprawdź Resident Evil 5/6 i Army of Two. No i gry z PSS takie jak Dead Nation, Renegade Ops, Lara Croft i inne, ale to już nie tpp/fpp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...