Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon Dogma łyknę na pewno ale na Skyrima poświęciłem 240 godzin i nie ma dla mnie lepszej gry na tą generację. Fakt, że główny quest jest taki se ale tutaj jest tyyyyyle miejsc do zwiedzania, że sam tworzysz sobie opowieść o swoim herosie. Do tego świetne questy dla gildii. Od siebie polecam Skyrima - ale tu potrzeba czaaaasu na rozkoszowanie się grą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam jakichś gier w singlu "na dłużej", co nie kończą się po 5 godzinach x_X Obecnie jeśli o takie chodzi to pogrywam w GT5 i NBA2k13, różne gatunkowo ale mnie więcej pokazuję o jakie gry mi chodzi ;) Miałem też Skyrima, zastanawiam się nad Falloutem NV i Borderlandsami...

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Szukam jakichś gier w singlu "na dłużej", co nie kończą się po 5 godzinach x_X Obecnie jeśli o takie chodzi to pogrywam w GT5 i NBA2k13, różne gatunkowo ale mnie więcej pokazuję o jakie gry mi chodzi ;) Miałem też Skyrima, zastanawiam się nad Falloutem NV i Borderlandsami...

 

Fallout 3 i NV (GOTY) będą Ci starczyć na dziesiątki godzin, to samo ze Skyrimem. Borderlands 2 też podobno jest super, ale trzeba lubić tego typu gry. Ja mam i choć całkiem nieźle się bawię, to nie do końca rozumiem te wszechobecne zachwyty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam jakichś gier w singlu "na dłużej", co nie kończą się po 5 godzinach x_X Obecnie jeśli o takie chodzi to pogrywam w GT5 i NBA2k13, różne gatunkowo ale mnie więcej pokazuję o jakie gry mi chodzi ;) Miałem też Skyrima, zastanawiam się nad Falloutem NV i Borderlandsami...

DARK SOULS. Nie dość, że jedna z najlepszych gier ever to jeszcze zabawy na kilkaset godzin.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To mój pierwszy post więc wypada się przywitać :)

 

PS3 mam 3 miesiące więc świeżak ze mnie. Z gier, które zakupiłem kilka mnie nie wciągło (RDR, GT5, LBP 1) Chyba dałem im zbyt mało czasu. Zostawiam je na przyszłość. Natomiast pierwsza część Batmana spodobała mi się bardzo. Dodatkowo z kolegami grywam w FIFE. Miesiąc temu przyszło mi MK9 przy którym spędzam ostatnio czas na konsoli. Nie jestem wybredny z natury, tylko z racji mojego zawodu brakuje mi czasu więc gram tylko w to co naprawdę spodoba mi się odrazu na starcie. Przed nastepnym zakupem zapytam tutaj - może nowa gra nie dołączy do tych zbierających kurz na półce.

 

Otóż jestem fanem Horrorów (silent hill 2 na PC to było coś). Zaproponujecie mi coś przy czym będę się mógł wystarszyć? Podobno nowe RE i Silent Hille nie są zbyt dobre, stąd moje wątpliwości co do wyboru. Pozostaje otwarty na wszelakie propozycje.

 

Ewentualnie druga opcja - jestem wielkim fanem zombie więć może coś wciągającego z tych klimatów?

 

Byłbym bardzo wdzięczny za propozycje w obu opcjach :)

Edytowane przez CoolPhone
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...