Jump to content

Fracture


raulos

Recommended Posts

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Wersje pre-alpha ultra beta only targi version często znacznie odbiegają od finałowego produktu.

Wiadomo, chcą coś pokazać i często jest to tylko "coś". Ja tam czekam na finalną i wtedy pokrytykuję lub pochwalę.

Tak na marginesie, na samych filmikach gra wygląda ciekawie no i pomysły ma fajne, ale poczekajmy.

Link to comment

demo jest ale SP ;)

 

Wg mnie calkiem niezly shooter sie szykuje, troche zabawy terenem + troche destrukcji (oby w finalowym produkcje byla wieksza), standardowe bronie typu bazooka, proxymine, jakis karabin oraz bron-kret :} - wystrzeliwujemy "pocisk" on leci pod ziemie i lekko ponosi teren i mozemy go zdetonowac w kazdej chwili, jesli natrafi na cos przed czym nie moze przejsc - odbija kierunek przemieszcania. Gra idealna na coopa, ale pewnie go nie bedzie. Wrazenia po demie spoko, lepsze niz po SWFU ;)

Link to comment

Demko odpaliłem dopiero dzisiaj. Nastawiałem się, że demko wyłączę i wyrzucę po 5 minutach. Lecz tak się nie stało :D , demko pozytywnie mnie zaskoczyło. Ale po kolei, grafika dobra, i praktycznie tyle w temacie, chodź np. wybuchy prezentują się elegancko. Muzyka, na nią praktycznie nie zwracałem uwagi, ale za to dźwięki miód, rzucane granaty, strzały, wybuchy, rozwalające się budynki na tutorialu, naprawdę miłe dla ucha. No i najważniejsza rzecz, sama rozgrywka, czyli zniekształcanie terenu, dosyć fajna sprawa, można się pobawić. W demku nie było jakiegoś specjalnego kombinowania z podłożem, ale mogę się założyć, że w pełnej wersji, znajdą się etapy, w których będzie trzeba pokombinować. Bronie też dają radę, chodź w demie jest ich kilka i tu co mnie najbardziej zaskoczyło, niby zwykły średniawy shooterek, za którymi nie specjalnie przepadam. Jednak Fracture sprawia radość, trochę nasza postać porusza się anemicznie niby jest sprint, ale.....brakuje stałego klawisza odpowiedzialnego za bieganie. I co bym jeszcze dodał, to skoki ala z Halo, chodź wtedy nie było by zabawy ze zmienianiem terenu. Ogólnie jest dobrze, przynajmniej po demku, ale mój limit gier do końca roku jest zarezerwowany. Zbyt dużo hitów na Fracture, a szkoda.

Link to comment

No po ściągnięciu demka nie wiedziałem co początkowo o tym tytule myśleć, fakt widziałem trailerki etc. ale zawsze wiadomo że co innego obejrzeć filmik a zagrać samemu, cóż jestem pozytywnie zaskoczony, najbardziej mi się podoba interakcja z otoczeniem no i of course zabawa ze zmianą otoczenia, aczkolwiek czasami wydaje się to lekko niedorobione, ciekawi mnie multi, szkoda że nie wrzucili razem do demka or somethin like that.

Link to comment

Dla mnie zawód na całej linii. Prosty jak drut, bezpłciowy shooter sci-fi, z opcją deformowania terenu wedle potrzeb (lub jak kto woli - zasłaniania sobie widoku kto i skąd strzela). "Bajer" nudzi się/wkurza po kwadransie - a ma bawić przez całą grę ?

Pokazują nam gdzie i jak zdeformować ziemię, którą scianę rozwalić, itepe. Ale strzel metr obok i ściana ani drgnie - podobnie jak reszta otoczenia. To jak w końcu z tą deformacją ? :/

Bez jaj...

Edited by Butcher
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...