Skocz do zawartości

Fracture


raulos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

demo jest ale SP ;)

 

Wg mnie calkiem niezly shooter sie szykuje, troche zabawy terenem + troche destrukcji (oby w finalowym produkcje byla wieksza), standardowe bronie typu bazooka, proxymine, jakis karabin oraz bron-kret :} - wystrzeliwujemy "pocisk" on leci pod ziemie i lekko ponosi teren i mozemy go zdetonowac w kazdej chwili, jesli natrafi na cos przed czym nie moze przejsc - odbija kierunek przemieszcania. Gra idealna na coopa, ale pewnie go nie bedzie. Wrazenia po demie spoko, lepsze niz po SWFU ;)

Odnośnik do komentarza

Demko odpaliłem dopiero dzisiaj. Nastawiałem się, że demko wyłączę i wyrzucę po 5 minutach. Lecz tak się nie stało :D , demko pozytywnie mnie zaskoczyło. Ale po kolei, grafika dobra, i praktycznie tyle w temacie, chodź np. wybuchy prezentują się elegancko. Muzyka, na nią praktycznie nie zwracałem uwagi, ale za to dźwięki miód, rzucane granaty, strzały, wybuchy, rozwalające się budynki na tutorialu, naprawdę miłe dla ucha. No i najważniejsza rzecz, sama rozgrywka, czyli zniekształcanie terenu, dosyć fajna sprawa, można się pobawić. W demku nie było jakiegoś specjalnego kombinowania z podłożem, ale mogę się założyć, że w pełnej wersji, znajdą się etapy, w których będzie trzeba pokombinować. Bronie też dają radę, chodź w demie jest ich kilka i tu co mnie najbardziej zaskoczyło, niby zwykły średniawy shooterek, za którymi nie specjalnie przepadam. Jednak Fracture sprawia radość, trochę nasza postać porusza się anemicznie niby jest sprint, ale.....brakuje stałego klawisza odpowiedzialnego za bieganie. I co bym jeszcze dodał, to skoki ala z Halo, chodź wtedy nie było by zabawy ze zmienianiem terenu. Ogólnie jest dobrze, przynajmniej po demku, ale mój limit gier do końca roku jest zarezerwowany. Zbyt dużo hitów na Fracture, a szkoda.

Odnośnik do komentarza

No po ściągnięciu demka nie wiedziałem co początkowo o tym tytule myśleć, fakt widziałem trailerki etc. ale zawsze wiadomo że co innego obejrzeć filmik a zagrać samemu, cóż jestem pozytywnie zaskoczony, najbardziej mi się podoba interakcja z otoczeniem no i of course zabawa ze zmianą otoczenia, aczkolwiek czasami wydaje się to lekko niedorobione, ciekawi mnie multi, szkoda że nie wrzucili razem do demka or somethin like that.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zawód na całej linii. Prosty jak drut, bezpłciowy shooter sci-fi, z opcją deformowania terenu wedle potrzeb (lub jak kto woli - zasłaniania sobie widoku kto i skąd strzela). "Bajer" nudzi się/wkurza po kwadransie - a ma bawić przez całą grę ?

Pokazują nam gdzie i jak zdeformować ziemię, którą scianę rozwalić, itepe. Ale strzel metr obok i ściana ani drgnie - podobnie jak reszta otoczenia. To jak w końcu z tą deformacją ? :/

Bez jaj...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...