Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze warto spróbować jazdy innymi samochodami, albo przerzucić się na motocykle. Nie zawsze najszybsze auta są najlepsze, przeciwnicy i tak się dostosują, a tempo wzrasta. Sam najwięcej jeździłem klasą S i motocyklami. Należy też pamiętać o specjalach, polecam ten spowalniający przeciwników.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

signap ten patch już i tak konkretnie obniżył poziom. szczerze to jeżeli jeszcze obniżą samochody zaczną same jeździć a przeciwnicy będą gonić na wstecznym :huh:

próbuj nowych samochodów, trochę determinacji, poznanie trasy, alleluja i do przodu. dla mnie combo ninja + roar było kluczem do sukcesu. na zakrętach samochody wypadały aż miło, na prostych rzucało nimi a motocykliści uczyli się latać :D

 

małe deja vu - jutro DLC

Odnośnik do komentarza

Ukonczylem cala linie fabularna, zostaly mi tylko pucharki, online i inne duperelki. Gierka zacna, sciga sie naprawde fachowo, czuc ten szalony feeling ; )

Wyscigi czasem proste, czasem tak trudne ze wyrywalem sobie wlosy z glowy ale ogolnie na plus ; )

 

Co do grafiki. Po wlaczeniu burnouta zdzwilem sie. Pamietacie jak w Gran Turismo 1 na psx'a byl taki tryb w arcade jakby z lepsza grafa ale mogles tylko sam jechac? Tam byly ostrzejsze textury, wszyskto sie swiecilo jak psu jajca tyle ze brakowalo elementow otoczenia no i ofkoz innych przeciwnikow.

 

Taka wlasnie jest roznica miedzy MC a Burnoutem. MC jest bogaty w detale, miasto zyje chociaz bije czasem po oczach aliasing a i textury sa rozmyte. Zadziwia mnie to ze los angeles wieczorem jest okropne, wszystko jest matowe itp, jednak kiedy pojawia sie sloneczko miasto nabiera nowych efekty i wszystko elegancko wyglada. Deszcz ogolnie rzadko pada a szkoda bo jest fenomenalny a szczegolnie kaluze i wszystkie w nim odbicia, ktore razem tworza genialny efekt.

 

Polecam no ;d

Odnośnik do komentarza

wątpię. brat robił karierę po patchu i nie było żadnych problemów, czy to jechał idealnie czy dawał ciała, bez różnicy. wczoraj pyknąłem sobie turniej po paru tygodniach przerwy i tak samo. jeźdźiłem r8 trochę jak pijany a i tak wygrałem miękką pałą.

 

btw dlc spóźnia się już ładne parę godzin. ogólnie coś się dzieje z xbox.com bo były jakieś cyrki. ponoć są jakieś problemy. może w końcu zrobią porządek i wrzucą. jak tak dalej pójdzie to zanim się sciągnie trzeba będzie iść spać <_<

Odnośnik do komentarza
Właśnie , a na PSN już jest :mellow:

 

 

... i ch.uj!

<_<

ofkors to komentarz do sytuacji, nie odpowiedź dla BesTii, żeby nie było nieporozumień :P

cały czas żyje nadzieją że te spóźnienie wynika z obecnym problemów Live. może niebawem się pojawi. jak nie to znowu będę spał z padem i pierwsze co zrobię po przebudzeniu to sprawdzę marketplace.

 

Jared - o to chodzi. nawet nie wiesz jak się cieszyłem że skończyłem grę przed updatem. fakt, bluzgi latały, nerw był, ale satysfakcja gwarantowana. w zasadzie to niektóre "arkady" pgr4 na srebro/złoto były trudniejsze niż całe mc l.a.

Odnośnik do komentarza

A w ogóle poprawili już listę achievementów? Chyba, że dopiero jak DLC do pobrania w końcu będzie to dorzucą.

 

IMO MC był łatwy, szczególnie po updacie, nawet te czasówki na True Dedication. Najtrudniejsze z wyścigów były platyny w PGR i platyna plus, no i Forza 2 na trudnym poziomie przy najszybszych samochodach wyścigowych (tam odpuściłem). A w MC jak w NFS wszystko było do zrobienia jak na razie.

Odnośnik do komentarza

na xbox.com nawet dział marketplace jest niedostęny. chyba że nie widzę. podepnę się do Live i sprawdzę. na innym forum padło hasło że parę osób na multi gry twierdziło że dodatek pojawi się jutro za dnia. nie ma potwierdzenia więc plota. w hamburgerlandii dopiero popołudnie więc jednak dzisiaj nie spodziewałbym się dlc <_<

Odnośnik do komentarza
Taaa? Ukazuje się komunikat "there are no songs in your custom playlist". A dostępnym przyciskiem jest jedynie B, które w tej grze odpowiada za powrót do poprzedniej zakładki. Więc pomyśl zanim coś napiszesz...

 

łohoho łehehe, casual pełną gębą. Wejdź misiu w tracki, ogólnie - np. w dział Techno - pod guzikiem "Y", taki żółty przycisk na padzie, z prawej strony. Patrząc na ekran, będziesz miał napis obok "Y" - Add song do tej właśnie custom listy.

 

:f :huh:

Odnośnik do komentarza
MAm zrobione 49% kariery,360 GameScora,18godzin na karku i się pytam: ile jeszcze potrzebuję do skończenia singla? Kiedy będę jacyś mistrzowie?

 

jakby nie patrzeć jeszcze trochę. jak w fabule dorwiesz już mistrza miasta to później będzie tylko nabijanie wyścigów daną klasą samochodu i tyle.

 

 

 

edit: http://www.rockstarwatch.net/news/732/MCLA...Delayed-on-360/ <_<

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Oj współczuję napalonym na ten dodatek. Miejmy nadzieję że szybko naprawią. Dzisiaj dostałem wreszcie swój egzemplarz i nawet Resident idzie na chwilę w odstawkę. Dawno nie grałem w ścigałkę, od jakiegoś czasu szukałem czegoś dobrego, czytałem opinie i nakręciłem się na MCLA, mimo że nie znoszę wysokiego poziomu trudności. Czytając ten wątek, widzę że to sprawa mocno dyskusyjna, dla jednych gra koszmarnie trudna, dla innych nie. Zdecydowałem się kupić i samemu się przekonać. Pamiętam sprawę z Dead Rising na którą były narzekania że ultra hardcore i zepsute sejwy, a tymczasem gierka okazała się przyjemna i mega grywalna.

 

Póki co zwiedzam miasto. Model jazdy zasadniczo mi się podoba, ale w zakręty wchodzi się jakoś dziwnie. Miasto jest super, grafa w porządku, choć rażą troszkę ząbale. Najbardziej mi się podoba soundtrack, zwłaszcza rock i hard rock. Na koniec mam lamerskie pytanko (nie bijcie). Jak poprawnie wyjść z gry? Jak wrócić do title screena (o ile taki występuje). Wciskam na padzie 'start' ale nie widzę w menu opcji quit game. Wiem że to drobiazg, ale lubię zawsze wszystko wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Póki co zwiedzam miasto. Model jazdy zasadniczo mi się podoba, ale w zakręty wchodzi się jakoś dziwnie. Miasto jest super, grafa w porządku, choć rażą troszkę ząbale. Najbardziej mi się podoba soundtrack, zwłaszcza rock i hard rock. Na koniec mam lamerskie pytanko (nie bijcie). Jak poprawnie wyjść z gry? Jak wrócić do title screena (o ile taki występuje). Wciskam na padzie 'start' ale nie widzę w menu opcji quit game. Wiem że to drobiazg, ale lubię zawsze wszystko wiedzieć.

Zgadza się, ale tylko na początku gry bo gówniane fury :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...