Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piona, mam taki problem opiszę wszsytstko od początku żeby było klarownie :)

przyszła do mnie moja kopia gry, od razu zainstalowałem na hdd coby nie przeciążać napędu szpilaniem :]

sporo czasu siedziałem i katowałem i tylko raz był problem z teksturami, tzn wszystko się 'rozmaśliło' przy predkosci około 200m/h

pędząc przez miasto.

później miąłem dłuższą przerwę w graniu.

zacząłem od początku i już przy średnich prędkościach przelotowych 130-180m/km miasto się rozpływa :|

i dzieje się to tak często że odechciewa się grać. giere już parę razy przeinstalowałem ale cały czasz to samo

ktoś może miał taki problem? że na początku było cacy a później się rozmywało?

jakieś rady?

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
ja zawsze wbijam do garażu, naprawiam furkę co by ładnie wyglądała i była gotowa na następną sesję, wychodzę z garażu, wtedy robi się autosave, guide i do dasha :)

Ok, dzięki za odpowiedź.

 

Co do spraw technicznych to u mnie tylko na początku widać było tzw. zupę zamiast drogi i budynków (zupełnie jak kiedyś w GTA). Pomagało ponowne włączenie mapy i powrót. Teraz wszystko jest okej, ale jak się ładują wyścigi i widać mapę z bliska to połowa budynków jest zupiasta. To oczywiście nie przeszkadza. A podczas ścigania ani razu nie miałem niespodzianek. Zauważyłem że czasem gra chrupie w dziwnych miejscach gdzie teoretycznie powinno być płynnie.

 

Pograłem dłużej i stwierdzam że da się wygrywać, nie jest jakoś specjalnie trudno, ale jest w tej grze coś z masochizmu :) Weźmy takie ściganie się motorkiem. Ile razy zaliczyłem spektakularną glebę to już dawno przestałem liczyć. Ale nigdy się nie poddaję i jadę dalej. Parę razy udało mi się dogonić ziomków, czasem miałem akcję że rozwaliłem się o coś kilkaset metrów od mety. Ta gra boli, ale daje mi mnóstwo radochy. Uwielbiam nutkę chaosu podczas wyścigów. Bardzo pomagają powerupy, lubię zwłaszcza trzaskać błyskawicą :) Hardcorowe i nie do przejścia są dla mnie na razie te misje delivery, za cholerkę nie mogę sobie poradzić. Lepiej to było rozwiązane w TDU, miałeś czasu ile chcesz, ale trasa była długa. Ale to tylko kwestia treningu. A najbardziej w MCLA lubię ściganie po autostradzie, przemykanie między samochodami w korku ma swój urok.

No i gra podoba się dzieciom. W sobotę jeżdziły z mapą szukać beczek i mam za to achievementa. Niestety trafiły na plakat z gołą pupą (taka wypięta laska) i musiałem się tłumaczyć :)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Co do spraw technicznych to u mnie tylko na początku widać było tzw. zupę zamiast drogi i budynków (zupełnie jak kiedyś w GTA). Pomagało ponowne włączenie mapy i powrót. Teraz wszystko jest okej, ale jak się ładują wyścigi i widać mapę z bliska to połowa budynków jest zupiasta. To oczywiście nie przeszkadza. A podczas ścigania ani razu nie miałem niespodzianek. Zauważyłem że czasem gra chrupie w dziwnych miejscach gdzie teoretycznie powinno być płynnie.

 

budynki rozmaślone tak bardzo nie rażą , nie przeszkadzają w jeździe :P

najgorzej jak cała ulica wygląda jak 'droga mleczna' :P już się robi niewygodna jazda :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Hardcorowe i nie do przejścia są dla mnie na razie te misje delivery, za cholerkę nie mogę sobie poradzić.

 

spokojnie, na początku też się z tym męczyłem i wręcz odrzucały mnie te misje. z czasem jak poznasz miasto stanie się to naprawdę banalne. im mniej kombinowania tym lepiej, jak najdłużej prostymi drogami, jak najmniej zakrętów. kilka, kilkanaście sekund będzie zostawać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po sciagnieciu dodatkowej czesci mapy + platnej wersji South Central dodatku mam pewien problem.

 

Otoz wszystko mam, mape, samochody, nowa muzyke jednak Karol do mnie nie dzwoni by zawiadomic mnie o South Central Mechanicu. Kupilem jednego z nowych lowriderow czekam czekam i nic. Poprzednio mialem ukonczone 100% gry, aktualnie zmienilo mi na 84%

 

Chelp!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Siema! Zlinkowalem sobie konto z XBL na stronce social clubu ale gdy chce wybrac driving license to wyskakuje mi info ze nie zlinkowalem jeszcze konta. W ustawieniach widnieja mi dwa zlinkowane konta z PS3 i X360. Przy GTA 4 na PS3 poszlo sprawnie a tu jakis zwis. nie wiem czy trzeba czekac jakis czas czy sie cos zwalilo. Moze komus sie to przydazylo to moglby mi pomoc.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

mam pytanko, a mianowicie czy jak mam wersje gry z Japonii, ale jest to region free, ponieważ działa na mojej europejskiej konsoli, to czy w związku z tym że jest to wersja region free to dodatki będą działać z każdego kraju, czy tylko z Japonii?

troszkę zamieszałem ^_^

Edytowane przez jan szabrownik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...