Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pykam od wczoraj, gierka zamiata. Takich klimatów szukałem od dawna (niestety NFSy sie popsuły...). Co prawda, faktycznie gra może wydać się trudna, szczególnie osobie nieogranej jeśli o racery chodzi. Sam miałem problemy z pierwszą serią, ale jak ktoś wyżej napisał problemem nie okazał się skill, a samochód.

Muza siada mi jak najbardziej. Obawiałem sie co do tego free-roam (Burnout Paradise po jakimś czasie zaczął być frustrujący - co skrzyżowanie musiałem mapę włączać, żeby sprawdzić gdzie skręcić), jednak Panowie z R* dobrze rozwiązali sprawę, i większość wyścigów można ukończyć bez zerkania nawet na mini-mapę (która jest dużo czytelniejsza niż w Burnout'cie). Duży plus za to, bo w końcu idzie się skupić na wyścigu, bez ciągłego naciskania przycisku "back". Widok z kokpitu to chyba jedyny słuszny w tej grze, w każdym razie moim zdaniem. Rewelacja poprostu. W GRIDzie go jakoś wyczuć nie mogłem, a tu jak raz ustawiłem, tak już nie zmieniłem :S

Co drażni to lolowate patterny uszkodzeń samochodów z trafficu - no kurna... Dwie takie same bryki, porysowane w identyczny sposób obok siebie... Yyyy... Ale to już tak na doczepkę, nie psuje to generalnie zajawki z gry. Sama grafika w Burnout'cie, który przecież wyszedł rok temu, wydaje się być lepsza...

No i napewno miło by było, gdyby w grze pojawiły sie replaye - chciałbym sobie czasami obejrzeć jak wpasowuje się między latarnie a budynek, ślizgając się bokiem, nie zahaczając o żadne z nich. Albo jazdę na pełnym gazie pod prąd, na autostradzie :D

Odnośnik do komentarza

Słyszałem opinie że gra jest bardzo trudna, ktos mi może powiedzieć w którym miejscu? Fakt nie jest łatwa jak nfs'y, ale nie jest tez jakoś super trudna każdy wyścig można wygrać jeśli się dobrze jeździ i w odpowiednich momentach dalej nitro i emp, golfem z początku gry zrobiłem nawet kilka czerwonych i jakoś zbytnio się nie na denerwowałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Alez grafika w Burnoucie jest lepsza, co nie oznacza, ze MC nie spelnia standardow czy jest po prostu brzydki. Kokpitu w Burnoucie tez nie uswiadczysz, tuningu... przekamac moglibysmy sie cala noc
Nie mówię, że Midnight jest brzydki (i żeby nie było, nie wychwalam Burnouta - wręcz przeciwnie, można powiedzieć ;). Poprostu śmiałem zauważyć ten fakt :P

A te replaye zalookam zaraz. Opcja widocznie nie rzuca się w oczy xD

 

Odnośnik do komentarza

No w końcu mam 100% :D W sumie nie wiem jakim cudem ta część to moje pierwsze spotkanie z serią, ale już wiem, że czekam z niecierpliwością na DLC które jeszcze wydłuży i tak długą rozgrywkę. Jak dla mnie wyścigi roku 2008-ładna grafika, długi czas gry i według mnie największa przyjemność z jazdy wirtualnym samochodem w 2k8

Odnośnik do komentarza
No w końcu mam 100% :D W sumie nie wiem jakim cudem ta część to moje pierwsze spotkanie z serią, ale już wiem, że czekam z niecierpliwością na DLC które jeszcze wydłuży i tak długą rozgrywkę. Jak dla mnie wyścigi roku 2008-ładna grafika, długi czas gry i według mnie największa przyjemność z jazdy wirtualnym samochodem w 2k8
QFT

 

Dokładnie moje odczucia. Do tego to pierwsza ścigałka która sprawiła, że zacząłem poważnie rozważać możliwość zakupu, kierownicy do konsoli. Wziąłem tą grę praktycznie w ciemno (mój pierwszy kontakt z seria), i nie żałuję.

 

PS. Może mi ktoś zdradzić tajemnice jak rozłożyć/złożyć dach w samochodach, które mają składany? Widziałem na YT jak kolo się tym bawił w swoim Gallardo, szukałem tej opcji ale jakoś tego znaleźć nie mogę.

 

Odnośnik do komentarza

zabunkrowali tą opcję, menu - settings - option - game. na dole jest Convertible Top

przy okazji z dachem widziałem jeden fajny myk, mianowicie w Cobrze Concept nie moża rozłożyć dachu a na multi spotkałem jednego kolesia który miał rozłożony i nawet kozacko to wyglądało. nie wiem jakim cudem to zrobił, trzeba będzie poszperać za info.

 

edit: co do Cobry to okazało się że automatycznie go nakłada w multi kiedy jest sporo osób.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Gra jest absurdalnie trudna. Nie jestem niedzielnym graczem ale poziom trudności potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. Rekordem było chyba siedzenie 4godziny nad jednym głupim wyścigiem. Co z tego że mam najlepsze częsci w bryce jak przeciwnicy i tak zawsze są dużo do przodu. Jest to po prostu przegięcie ze strony autorów że tak sztucznie wydłużają czas gry. Jak ktoś chce się spokojnie pobawić to z dala od tej gry <_<

Odnośnik do komentarza

Nie no ludzie nie przesadzajcie już z tą trudnością. Jeszcze przed aktualizacją można było wygrać bez problemu jeżeli człowiek się postarał. Odpowiednio dopakowana furka, znajomość trasy i odpowiednie wykorzystanie nitro/speciala. Jak już się ma Kawasaki Ninja to już w ogóle bajka.

Odnośnik do komentarza
Gra jest absurdalnie trudna. Nie jestem niedzielnym graczem ale poziom trudności potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. Rekordem było chyba siedzenie 4godziny nad jednym głupim wyścigiem. Co z tego że mam najlepsze częsci w bryce jak przeciwnicy i tak zawsze są dużo do przodu. Jest to po prostu przegięcie ze strony autorów że tak sztucznie wydłużają czas gry. Jak ktoś chce się spokojnie pobawić to z dala od tej gry <_<

 

Dla mnie gra ma najlepiej zbalansowany poziom trudności z posród wszystkich wyścigów w jakie grałem. Nie za łatwo i nie za trudno po prostu idealnie, to chyba jedyna gra o tematyce nfs'o podobnej która nie jest prosta jak NFS. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...