Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki , a może masz namiary na 60beczek (najlepiej mapka)?

 

Edit: Nieaktualne , 5minut i sam znalazłem. Proszę , napewno komuś się przyda (hmm... Fistachowi? :E) : http://www.cheatcc.com/images/midnight_clu..._barrel_map.jpg

No to zadanie na dzisiejszy wieczór już mam :D

http://www.psxextreme.info/index.php?s=&am...t&p=1678939

A wystarczyło zajrzeć na forum i nie ryzykować trojanami :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to będzie ciężko... ale ferie się zbliżają więc nie zaszkodzi się trochę podenerwować.

 

a może masz zły samochód? weź taki, który ma dobre prowadzenie. Ja na początku tez klnąłem, jak jeździłem Nissanem, ale jak zmieniłem na Mitsubishi Eclipse + spowalnianie czasu to gra zrobiła się dziecinnie łatwa.

Czy to tylko ja tak mam, ale czasami skręt w lewo nie działa, ktos jeszcze to zauważył?

 

EDIT: To że ta gra nie była testowana widać jak na dłoni, juz pomijam wyskakujące znikąd samochody, ale to że policja mnie aresztowała jak stałem na dachu budynku a oni podemną to już lekka przesada :( Inny błąd, jak kupi się 2 takie same samochody, to przy tuningu jednego z nich wartość "trade in" drugiego też się zwiększa, potem można ten drugi, nieztuningowany wymienić na inny. Efekt, łatwa kasa i tanie bryki.

Jeszcze jedno, jak się jeżdzi po miescie to można zauważyć w ruchu ulicznym sporo samochodów jakich nie ma w garażu, m.in. SUV'y. Mogę się założyć, że to własnie modele tych samochodów znajdą się w dodatku. W końcu juz są w grze, jedyne co trzeba zrobić to udostępnić je graczowi.

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedno, jak się jeżdzi po miescie to można zauważyć w ruchu ulicznym sporo samochodów jakich nie ma w garażu, m.in. SUV'y. Mogę się założyć, że to własnie modele tych samochodów znajdą się w dodatku. W końcu juz są w grze, jedyne co trzeba zrobić to udostępnić je graczowi.

 

Praktycznie wszystkie auta z ruchu ulicznego są inne niż te w garażu. Jeżeli będzie Cadi Escalade to z racji wyboru tego samochodu do DLC a nie dlatego że już jest.

Odnośnik do komentarza
czy ktos zwas zagladał na ten cały rockstar social club do zakłądki rate my ride? Widzieliście te syfy które zgarniają max punktów? to chyba jakies ustawki są, bo żeby średnia ocen była 9 dla takich chłamów, litości.

Dokładnie, niektóre są obrzydliwie wiejsko stuningowane. Ale na niektóre miło patrzeć.

 

A tak btw. jest jakiś achiev czy coś za to że dostaniemy ocenę za samochód?

Odnośnik do komentarza

Z mojego poradnika:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turn in the Work

Submit a vehicle to Rate My Ride.

10 Punktów

 

Wrzucić swoje auto do systemu oceniania Rate My Ride.

Wcisnąć Start, przejść do Mode menu i do zakładki Xbox Live. Wybrać Rate My Ride i w tym momencie gra spyta czy chcesz wrzucić swój samochód. Po potwierdzeniu osiągnięcie odblokuje się.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Everyone's a Critic

Rate 25 rides online.

20 Punktów

 

Wystawić ocenę 25 samochodom (graczom) w trybie Rate My Ride.

Wcisnąć START, przejść do zakładki Modes i wybrać Xbox Live i opcję Rate My Ride.

Wybrać Rate Rides i wystawić ocenę 25 samochodom (graczom) według własnego uznania i osiągnięcie odblokuje się.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odnośnik do komentarza

A właśnie że nie

 

Od momentu kiedy pokonasz MISTRZA MIASTA trzeba wygrywać 35 wyścigów danym typem samochodu

35 tuner

35 luxury

35 muscle

itd.

ja tak miałem

dla każdego rodzaju ta sama ilość wyścigów, choć gra ma prawdopodobnie błąd i niektórym osobom mistrz pokazuje się trochę później

za to mistrza od motocykli miałem prawie od razu po pokonaniu mistrza miasta

Odnośnik do komentarza

A właśnie że ja mam dobrze :P Dokładnie przy takich ilościach (i paru egzemplarzom innego forum także) pokazali się mistrzowie. Bike od razu się pokazał z racji tego że tylko nim jeździłem, Tunera musiałem klepać aż do 8x. Fakt, gra czasami po swojemu oblicza wymaganą ilość jednak najczęściej spotykaną jest ta:

 

Exotic - 35

Luxury - 35

Muscle - 55

Tuner - 70

Odnośnik do komentarza

O ogólnej ilości. W karierze najpierw jeździłem tunerem a później motocyklem. Biki mi wyskoczył od razu bo dobre 3/4 kariery nim wygrałem. Tunera też miałem sporo ale jeszcze musiałem trochę dorabiać. Resztę praktycznie od zera nabijałem i takie liczby wygranych potrzebowałem żeby mistrz klasy pofatygował się na wyścig. Sporo osób w necie potrzebowało takich ilości. Tak samo moja jak i brata kariera. Miałeś chyba po prostu fuksa że tak szybko u Ciebie się pokazali.

Odnośnik do komentarza

Gra kolos. Coś pięknego w doznania estetyczne. Warunki pogodowe. Zmienne pory dnia, bardzo sugestywne. Cholera takiego klimatu nie zaznałem jeszcze w żadnej innej ścigałce luźno traktującej o nielegalnych wyścigach.

Istne szaleństwo. Widok z kokpitu jest niesamowity. Tylko w takim jeżdżę bo tylko w tej grze da się bez problemu jeździć z owej kamery.

 

Mógłbym pisać o tej pozycji poematy. Wielki tytuł miażdżący wszystko co do tej pory powstało w tym klimacie. Nawet DUB Edition nie daje rady. Geniusz.

 

BTW. kto wie dlaczego nie dostaję maila zwrotnego ze stronki social club? i na gmail i na interia, ten sam efekt.

 

EDIT. ok zrobione, jakby ktoś miał problem to wyjaśnię.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...