Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ktos znalazl gdzies moze ktora jednostka protossow dostanie skin z edycji kolekcjonerskiej/deluxe? wszystkie sklepy ktore widzialem nie nazywaja wprost a oficjalna strona jakby hintuje ze bedzie to dla ktores nowej jednostki (not sure)

liczylem ze bedzie to collosus skoro poprzednio dostali ultralisk i thor a ze gram protossem to jest to jedyny skin ktory mnie ciekawi ale nie chce brac kota w worku

 

@metoda dostales minusa za to ze twoj post zawieral tylko link ktory juz ja zamiescilem (czyli byl pointles)

a teraz dostajesz kolejne za to ze dupa ci przez to pekla ze jeden dostales i musiales sam z zemsty dac za nic

wiec moze sam posluchaj swojej rady jak tak cie bola te plusy i minusy ze musisz potem zasmiecac forum kolejnym postem nic nie wnoszacym do tematu zamiast wyslac pm

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak ktoś nie zamawiał preorderu a chciałby wypróbować pierwsze 3 misje LOTV to ma teraz taką możliwość:

 

Prolog „Szepty o zagładzie” jest już dostępny dla wszystkich graczy.
Trzy nowe misje wprowadzające do kampanii, które były wcześniej dostępne tylko w wersji beta, są już dostępne dla wszystkich graczy.

 

Ogólnie pojawiło się dużo nowości w patchu 3.0, więcej info tutaj - http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/19913940/starcraft-ii-informacje-o-aktualizacji-30-06-10-2015

Odnośnik do komentarza

No i pękło. 3 misje prologu to godzinka gry. Nielubie tych misji na czas w starcrafcie 2 :/ nie dadzą sie pobawić w budowanie bazy i armii tylko stawiająna rushi mikrowanie. Tak wiem to jest ważne w multi no ale to kampania powinna byc dowolnosc a nie masz 20 minut jak nie przejmieszpunktow kontrolnych nie wazneco masz w bazie przegrasz.

Odnośnik do komentarza

To już raczej norma od czasów WoL. Albo misje na czas, albo jakaś pseudo-moba. Owszem, fajne urozmaicenie i wielu pewnie będzie taki styl misji bardziej odpowiadał, niż spokojna rozbudowa, ale też grając stwierdziłem, że za bardzo jak na mój gust jestem pospieszany przez grę. A jak ktoś celuje w achievementy, to już w ogóle wariactwo.

 

LotV za 130zł w Empiku z darmowym odbiorem osobistym. Czy gdzieś jest taniej?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zaskoczyła mnie reklama w Empiku gdzie napisane było, że Protosi nie wymagają podstawki! Jednak 130-150 zł to bardzo dużo. Dwoma słowami - czy LotV wprowadza coś nowego do StarCraft 2? Co prawda ja utknąłem w połowie WoL, Zergi gdzieś na horyzoncie. Jednak ja za dwupak SII dałem 80 zł.

Odnośnik do komentarza

No miały być trzy części. Wpierw dostaliśmy terran potem zergów a teraz protosi. To co zapowiadają jako dodatkowe dlc to misje dodatkowe nie wpływające na fabułę końcówki. W końcu po zergowej części widać że akcja się zagęszcza i skoro protosi są w sojuszu z kerrigan to znaczy że będzie ostateczna bitwa z wiadomo kim :)

Odnośnik do komentarza

blizzard nie musi nic zostawiac 

jak im sie zachce ciag dalszy to sobie zrobia nawet jesli wszystkie watki beda zakonczone (widocznie sie inspirowali terminatorem 3) 

pozmieniaja sobie wczesniej ustalone fakty zeby im pasowalo i tyle (jak juz to zrobili w starcraft i diablo z kazda czescia)

 

ps. i tak wydaje mi sie ze zamkna historie sc2 w tym expandzie. calego uniwersum juz nie

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...