Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż to był za finał, 7 gier i każda pełną zwrotów akcji :obama:

Ciekawe jak eksport będzie wyglądać za 10 lat, skoro już teraz przyciąga takie tłumy.

Chodzi ci o eksport jabłek? ;)

 

A tak na serio, to Starcraft 2 jako e-sport (mi też słownik próbował zmienić na eksport haha) nie będzie istniał już za 2 lata.

Ta gra potrzebuje zmian w mechanice, ale David Kim jest złym człowiekiem na złym stanowisku.

Zresztą coś musi być na rzeczy skoro ja fan Starcrafta od 1999 grający do niedawna maniakalnie nie kupuje ostatniego dodatku na premierę...

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że 90% kasy z turniejów zgarniają Koreańczycy, dodatkowo ci grający dla Kespa i trenujący po 10h dziennie są poza zasięgiem każdego.

Dlatego na LOLe i podgierki przechodza jak Grubby czy Sase

 

Ale ogólnie SC2 w Korei ma sie coraz lepiej, zainteresowanie wzrasta, nie są to pewnie liczby z Brood Wara, któego ogladały miliony, ale zle nie jest.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Będę w mniejszości jeśli powiem, że w nosie mam ten cały e-sport? Kupuję grę dla singla, kampanii, skirmishów, bo jestem każualem i chcę się tylko dobrze bawić, a nie stresować i dobijać nadgarstek.

 

Tak w ogóle, wchodzę sprawdzić status zamówienia w Empiku, a tam...

 

Zamów przed premierą: 10.11.2015

Planowana data wysyłki: 12 listopada 2015 - 13 listopada 2015

Ja się grzecznie pytam WTF?! Cicho liczę, że mimo wszystko we wtorek będzie już do odbioru...
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co za gra wczoraj zacząłem w nocy i do 3 mnie gra trzymała przy kompie. Fabularnie nieźle ale ja lubię takie sci fi. Fajnie zobaczyć starych znajomych i nawet zadania na czas nie wkurzają bo są zrobione z pomysłem. Cgi jak zwykle mistrzowskie i gram z dubbingiem bo w grach bliza mi to nie przeszkadza.

 

Z kumplem wczoraj 2 mecze online pyknelismy i nawet taki noob jak ja zauważył pewne zmiany. Mam wrażenie że łatwiej mi się gra protosami w multi teraz.

Odnośnik do komentarza

Wiesz nie wiem dokładnie o co ci chodzi ale takich trybów robionych przez graczy jest multum. Ja nie miałem styczności z multi od czasów dodatku zergów i wiem że ten gąszcz będę chciał w pewnym momencie przetestować na razie skupiam się na fabule i tylko 2 meczyki online przy okazji zagrałem z kolegą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...