Jump to content

Star Wars: The Force Unleashed

Featured Replies

  • Replies 424
  • Views 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może w końcu gra z serii Star Wars będzie lepsza niż przeciętna :D;) Również czekam, bo zapowiada się naprawdę świetnie :lol:

 

P.S.

Ale i tak bym wolał Star Wars Battlefront 3

wiecej niz przecietna? pograj w kotory, jedi knight...

  • 4 months later...

Bedzie multi?

kiedy w koncu premiera? Bo zamieszali i juz nie wiem a zapowiada sie kozak. Ale pewnie i tak bedzie gorsze od tego no, drugiej czesci academy - outcast chyba wlasnie

  • 2 weeks later...
Ciekawe czy ktoś się podnieca ta gra tak jak ja? :P

Nie bój żaby ;) Sam nie jesteś.

  • 3 weeks later...

Niezła sieka się zapowiada, ale martwi mnie że jeszcze ani razu nie widziałem na trailerze żeby po spotkaniu z mieczem świetlnym kumuś odpadła rączka, główka albo cała górna połowa ciała, co wydaje się dziwne jeśli pamiętamy że na filmach można nim wyciąć przejście w metalowych wrotach, a na samych trailerach widać ze można jednym rzutem wykarczować parę dzrzewek.

Trailer ów widziałem już wczoraj, ale nadal jestem pod wielkim wrażeniem. Teraz chyba każdy musi przyznać, że tytuł Force Unleashed jest jak najbardziej na miejscu ;)

 

 

A ile będzie smaczków dla fana obydwu trylogii. Umieszczenie historii SW: FU pomiędzy III a IV episodem wydaje się growym uzupełnieniem sagi o jakim Lucas zapewne myślał od jakiegoś czasu. Nie wydałby przecież jednego filmu aby trylogie połączyć, a gra video spełni tą rolę znakomicie.

Edited by Gooralesko

Graficznie stoi na bardzo dobrym poziomie, gameplay tez prezentuje sie niezle. To musi byc dobra gra.

Mam podobne wrażenia jak Pijany

Co prawda na wrzesień z utęsknieniem nie czekam... ale na nowe SW owszem :D

Eh, pamiętam, jak w zeszłym roku zapowiadali SW na kwiecień, ale od tego czasu uzbroiłam się w cierpliwość. Oby do października, bo gra zapowiada się bardzo interesująco ^^

Eh, pamiętam, jak w zeszłym roku zapowiadali SW na kwiecień, ale od tego czasu uzbroiłam się w cierpliwość. Oby do października, bo gra zapowiada się bardzo interesująco ^^

16 września gra wychodzi ;) Do października zdążysz ja skończyć.

niech juz wyjdzie, pierwszy level gramy Vaderem...

Eh... dziś szczęśliwy wracam do domu z nowym PSX'em i co... jest o nowym SW, a tam data 19 grudnia :mellow:

Pewnie pomyłka. Dziewiętnastka się zgadza tylko miesiąc nie bardzo. W Europie ma być 19 września.

Gooralesko, obyś miał rację ;)

W nowym pe jest napisane, że premiera za kilka tygodni więc na pewno wrzesien

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.