Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekałem na tą grę i przyznam, że demko nie spełniło moich wszystkich oczekiwań. Choć grafika rzeczywiście wygląda średnio, to jednak ja dalej liczę na poziom z Darthem Vaderem (Kashyyyk). Denerwuje mnie też namierzanie celów - czasami trzeba mieć szczęście, żeby zaatakować tego kogo chcieliśmy. Sama walka jest niezła, ale tak jak wielu osobom brakuje mi odcinania kończyn lub przynajmniej ich nadpalania. Wygląda to dziwnie gdy przecinamy metalowego robota, a prawdziwi przeciwnicy po prostu "kładą się" na ziemi. Nie spodobała mi się też walka z mini bossem na końcu demka. Nasz sith powinien z łatwością amputować mu nogi i resztę metalowego ciała. Mimo tych wad i tak kupię TFU w dniu premiery - dlaczego? Szczerze mówiąc, nie wiem :)

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Zagrałem. na początku cięło mi się demo z Vaderem (może dlatego że było z płyty?). Później krótka wstawka i lądujemy już na stacji. Hmm. Zacząłem oczywiście od zabaw rzucaniem czym popadnie, fajnie to wyglądało, trochę jest nieprecyzyjne a w ogniu walki, gdy panuje chaos prawie się nie sprawdza. Podobała mi się "kamehameha" ;) i wyginanie drzwi, walka mieczem świetlnym ok, zwolnienie za bardzo nie przeszkadza. Szybko się kończy, liczyłem po cichu na końcówkę w stylu "walka z dobrym dżedajem". Grafika jest w porządku, muzyka znana i lubiana. A - wywalanie ze ścian różnych pierduł skojarzyło mi sie z "Lego Star Wars" - już chciałem łapać klocki :)

Odnośnik do komentarza

Nie tylko trochę a bardzo nisko. Myślałem, ze będzie to jeden z tych tytułów na 9 ale jeszcze wszystko przed nami. Zoabczymy niedługo jakie będa recki z IGnu, Gamespotu, GameInformera czy EuroGamera.

 

EDIT:

Zagrałem w demo - odczucia mam bardzo pozytywne, zarówno jeśli chodzi o sterowanie, siekanie wrogów jak i grafikę. Brakuje odlatujących części ciała po szarżach mieczem świetlnym. Ale ogółem jest bardzo pozytywnie i gra na pewno do mnie trafi maks dwa tygodnie po premierze (Zobaczymy z jakiego pułapu cenowego wystartuje).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

 

Po demie dałbym może hmmm... 7. Więcej sobie obiecywałem jeżeli chodzi o możliwości "rzucania" mocą. Jak pisałem wyżej w trakcie rozpierduchy trudno jest coś złapać i posłać precyzyjnie w przeciwnika. A zaznaczanie się obiektów... ile ja się nachodziłem żeby w hali złapać tie-fightera. Cóż, nie wiem czy kupię grę zaraz po premierze. Poczekam aż stanieje do stówki.

Odnośnik do komentarza

 

Po demie dałbym może hmmm... 7. Więcej sobie obiecywałem jeżeli chodzi o możliwości "rzucania" mocą. Jak pisałem wyżej w trakcie rozpierduchy trudno jest coś złapać i posłać precyzyjnie w przeciwnika. A zaznaczanie się obiektów... ile ja się nachodziłem żeby w hali złapać tie-fightera. Cóż, nie wiem czy kupię grę zaraz po premierze. Poczekam aż stanieje do stówki.

Mi się jakoś udało trafiać przeciwników bez problemu. Wystarczy podnieść przedmiot, rozpocząć przesuwanie go w stronę oponentów i puścić RT. W takich sytuacjach przeciwnik trafiany jest prawie zawsze.

 

PS: Ja po demie dałbym 8+ lub 9 bo ocena końcowa zależeć będzie również od długości samej gry oraz od atrakcji jakie ona zapewni. W końcu historia dziejąca się pomiędzy III a IV episodem powinna być ciekawa i wciągająca.

 

Odnośnik do komentarza

w sumie daje duza note tylko dlatego ze lubie te universum. Macie racje co do rzutu latwo jest kogos trafic wystarczy rzucic przedmiotem w kierunku ale juz ze zlapaniem konkretnego przedmiotu juz dla mnie byl wiekszy problem (chocby zlapac TIE musialem podbiec i chwile "pobiegac wzrokiem" po TIE zeby zaznaczyl sie co w momencie rozpierduchy nie bylo zbyt madrym posuniecie. Sama gra jest po demku jest dla mnie dobra na mocne 8 za universum, muzyke i podejscie do tematu (ciekaw jestem jak z fabula bedzie). Raczej tez kupie w pierwszych dniach

Odnośnik do komentarza
moce typu grab, lajting,itp beda w grze rozwijalne? Im czesciej uzywasz tym staja sie lepsze/mocniejsze?

Na pewno nie będzie tak, że im częściej używasz tym staja się lepsze. To nie Morrowind i Oblivion ;) Ale polepszać moce i dodawac nowe będzie można zapewne przy zdobywaniu nowego poziomu.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...