Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby było jasne - gra jest zajebista, ale takie dwie rzeczy, które mi się nie podobają. Respawnujące się obiekty, o ile respawn TI Fighetrów nie przeszkadza bo w sumie fajnie się nimi rzuca, tak "odnowienie się" drzwi bo ich wcześniejszym rozwaleniu nie jest "cool". Druga sprawa to rzucanie przeciwnikami, cud, miód, ale czemu w momencie kiedy startrooper złapie się jakiejś skrzyni (którą normalnie możemy rzucać) to nie da rady go z nią podnieść? Za ciężko nie jest bo na bank razem nie ważą więcej od TIE FIGHTERA. No i mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie duszenie a'la Vader.

 

 

Nie prawda można podnieść skrzynie, z trooperem, tylko wolniej i ciężej to idzie. Tym bardziej, że pewno, wraz ze wzrostem lvl. będziemy mogli ciskać, coraz większe przedmioty.

 

Ciskanie TIE FIGHTERAMI, to jedna sprawa, ale można wygiąć blachy od konstrukcji, w które wbijają się właśnie T-F.

 

W sumie racja, z tymi TIE FIGHTERAMI się pomyliłem, nie respawnują się tylko po prostu nowe się pojawiają (mam na myśli te w I hangarze). Kurde ostatnim demem, które mnie tak wkręciło było Hogs of War na PSXa. Podobnie, jak kolega powyżej demo przechodzę w kółko od początku. Dobra gra, pewnie kupię na premierę.

 

Odnośnik do komentarza

Dziwne ze outro dema odkrywa wlasciwie wszystkie karty fabuly. Bedzie na pewno ciekawa ale niestety sztampowa z cyklu

zly przechodzi na zla strone i ginie z reki swego mistrza albo pana Jezyny ze szczecina czyli szefa wszystkich zlych szefow

 

 

Pozytywne odczucia mimo wszystko takie God of War z zabawa z mocami i te QTE, normalnie Kratos ze swietlowka.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze mamy troche malo mocy poza lajtinigem i dashem (no i grabem) , moze w fullu bedzie mozna np. jakas wymienic na np duszenie czy miazdzenie jak bylo w JK? Ok, fajnie sie pomiata Storm Trooperami, grafika na tym poziomie jest slaba, duzo wolnego miejsca na korytarzach. QTE b.szybko sie uruchamia przez co nie mozna zdarzyc na reakcje bo mashujesz mieczem i nagle sie wlancza. Zobacze na oceny i recki pelnej wersji

Odnośnik do komentarza

Grafika słaba, no co ty, zobacz jaka dbałość o szczegóły, cały czas coś sie dzieje, na ekranie, wybuchy, nie wybuchy, strzały, itd. i to wszystko przy praktycznie stałej animacji.

 

Z jednej strony, żałuje, że zagrałem w demko, bo mam teraz mega chcice na pełną wersje. Nie mogę w nic innego zagrać, bo chcę tylko SW:TFU.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Gierka fajna, super złapać jednego 'tego białego', potrzymać go trochę w powietrzu zaraz przed sobą co by na naszą facjatę przed śmiercią spojrzał i trzasnąć nim o ścianę :twisted: . Martwi mnie za to poziom trudności. Grałem na średnim i pasek życia zmienił kolor na czerwony dopiero

przy tym robocie na końcu.

Zabiłem go za drugim razem O_o. Albo ja jestem taki mastah albo z grą jest coś nie tak. Grę pewnie kupię jak mi się znudzą te wszystkie nadchodzące gorące pozycje. Ale więcej niż stówę nie dam.

Odnośnik do komentarza
Martwi mnie za to poziom trudności. Grałem na średnim i pasek życia zmienił kolor na czerwony dopiero

przy tym robocie na końcu.

Zabiłem go za drugim razem O_o. Albo ja jestem taki mastah albo z grą jest coś nie tak.

 

 

No grales na normalu to co sie dziwic, jest jeszcze hard i very hard wiec moim zdaniem poziom trudnosci jest dobrze zbalansowany.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja dziś przeszedłem demko 2 razy (w tym jeden raz na 3 poziomie trudności) i mam gra mi się podobała, ale mam pewne zastrzeżenia. Ogólnie gra się bardzo przyjemnie, grafika jest bardzo ładna (jako całość może nie robi piorunującego wrażenia ale są fajne patenty jak np odbicia w podłodze itp.), fizyka i zachowanie postaci kiedy nimi rzucamy też są całkiem interesujące. Sam system walki pozostawia nieco do życzenia, przy czym jego ograniczenia są wyraźnie odczuwalne dopiero na wyższym poziomie trudności. Po pierwsze miecz świetlny i pioruny są zdecydowanie za słabe w porównaniu z damage'em jaki zadają rzucane przedmioty. Do tego żeby z nich korzystać należy się zbliżyć mocno do wroga co tez jest bardzo niebezpieczne i nieopłacalne. Sprawę pogarsza jeszcze fakt że wrogowie dysponują niewyobrażalną wręcz celnością - o ile w Jedi Academy czy w samych filmach było pełno laserów dookoła bohatera, tutaj wszystko leci DOKŁADNIE w niego. Na dodatek wrogowie celują tak szybko ze nawet DASH prawie nic nie daje w większości sytuacji. W efekcie połowę dema spędziłem starając się zabić wszystkich rzucaniem przedmiotów z dużej odległości co na dłuższą metę nie jest zbyt emocjonujące... Myślę, że przejście gry będzie bardzo przyjemne szczególnie na zwykłym poziomie trudności kiedy będziemy biegli przed siebie i w wymyślny sposób rozwalali kolejne watahy wrogów, ale stawianie tej gry obok takich tytułów jak DMC (gdzie gracz ma do dyspozycji masę ciosów, stylów i broni, a wszystko to można elegancko łączyć, a każdy rodzaj przeciwnika i Bossa wymaga innego podejścia) jest herezją. Gra godna polecenia, ale dla fanów Ninja Gaiden czy DMC to raczej lekki tytuł do jednokrotnego zaliczenia :-)

Odnośnik do komentarza

Sterowanie podnoszonymi przedmiotami rzeczywiście mocno kuleje, a przecież to jeden z ważniejszych elementów walki. Ogólnie rozgrywka jest odrobinę zbyt chaotyczna, jednak nadal dostarcza masę zabawy, nawet jak się przechodzi demko po raz piąty. Oprawa graficzna na bardzo dobrym poziomie, aczkolwiek bez większych rewelacji. Muzyki chyba komentować nie trzeba, bo jest taka, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza

Zagralem w demko...podoba mi sie...daje duzo frajdy - od samego poczatku bylo wiadomo ze glownym elementem tej gry bedzie zabawa moca a nie mieczem swietlnym - zreszta wystarczy spojrzec na tytul ;) ...pozycja obowiazkowa...demko smiga plynnie, grafika dobra, sterowanie dobre, zabawa moca - Genialna...nie ma sie nad czym zastanawiac...

 

Nie rozumie porownan do Jedi Academy - przeciez od razu bylo wiadomo ze to bedzie calkiem inna gra...

Odnośnik do komentarza
Nie rozumie porownan do Jedi Academy - przeciez od razu bylo wiadomo ze to bedzie calkiem inna gra...

 

rozumieM chyba, bieganie z mieczem swietlnym, uzywanie mocy i radosny roz(pipi) - no imo dosc to podobne,

 

 

 

"bieganie z mieczem swietlnym, uzywanie mocy i radosny roz(pipi)" to wlasnie przypomina mi JA i sprawia ze czuje sie tak jak te pare lat temu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...