Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co pamiętam domyślnie możliwe było ciachanie, cheat dodawał jedynie krew. Grałem w to dawno, możliwe, że pamięć płata mi figla. Niemniej jednak chciałbym zobaczyć coś takiego w Force Unleashed.

 

 

Swego czasu poświeciłem Jedi Outcast sporo czasu i jestem pewny na 100%, że rozczłonkowanie było dostępne jedynie po wpisaniu odpowiedniej komendy ( g_saberRealisticCombat 1, heh do dzisiaj pamiętam:) ).

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Gorąca temperatura promienia laserowego, nie tylko tnie ale też nadpala materiał przez który przechodzi. Dlatego też krew nie sika na lewo i prawo, nadpalenie ciała ludzkiego tamuje krew, to oczywiste.

 

A wystarczy się przyjrzeć w filmach, że ręce, tułowia i inne części ciała są nadpalone w miejscach cięcia. To samo tyczy się blasterów.

Odnośnik do komentarza
A wystarczy się przyjrzeć w filmach, że ręce, tułowia i inne części ciała są nadpalone w miejscach cięcia. To samo tyczy się blasterów.
Nadpalanie to jedno, ja bym wolał żeby wcześniej kończyny odpadały nawet symbolicznie (losowo?) jak to było w JO/JA, samo "nadpalanie" mi nie wystarcza i wygląda "staroświecko". Nie jestem w stanie zrozumieć co mogło kierować developerem ze nie dodał takiego, jakby nie patrzeć istotnego, szczegółu.

 

Co do walki mam podobne odczucia do Czezare. Kiepsko to wygląda, a w każdym razie nie tak fajnie jak w Jedi Aacademy. No ale nie osadzam tego na razie, pogram to osadzę czy jest fun (tak niesamowity jak w JO/JA) czy go nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ja też wolałbym odcinanie kończyn, ale z nadpalaniem chodziło mi o to, że w filmach, z odciętej ręki krew się nie lała. A do dlatego, że laser nadpalił miąsko, co by nie było za krwiste.

 

Z oceną wstrzymam się do czwartku.

Odnośnik do komentarza
ja bym wolał żeby wcześniej kończyny odpadały nawet symbolicznie (losowo?) jak to było w JO/JA

W JK można było rozcinać przeciwników dopiero po wpisaniu cheatu, normalnie odpadała góra ta symboliczna dłoń a to i tak bardzo rzadko, zabici przeciwnicy najczęściej padali trzymając się za np. gardło lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Wybaczcie moje niedoinformowanie, ale czy w tej grze jest zapowiedziany co-op na jednej konsoli?
Nie. Nie będzie tez multi pod żadną postacią. Chociaż przypuszczam, że po jakimś czasie pojawi się jako DLC :P

A szkoda, takiej grze bardzo by się co-op przydał i być może skłonił mnie bardziej do zakupu a tak to chyba się wstrzymam - wybaczcie fani Star Wars :) .

Odnośnik do komentarza
Wybaczcie moje niedoinformowanie, ale czy w tej grze jest zapowiedziany co-op na jednej konsoli?
Nie. Nie będzie tez multi pod żadną postacią. Chociaż przypuszczam, że po jakimś czasie pojawi się jako DLC :P

A szkoda, takiej grze bardzo by się co-op przydał i być może skłonił mnie bardziej do zakupu a tak to chyba się wstrzymam - wybaczcie fani Star Wars :) .

 

Prawdopodobne wydaje się, że te wszystkie bonusy, które będą w innych wersjach, wcześniej czy później mogą pojawić się jako DLC. Głównie chodzi mi o duel mode i te misje historyczne co mają być na PSP. Oczywiście jeśli gra dobrze się sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzajcie i informujcie, chopaky, bo siedzę tukej w robocie jak na szpilkach. Czekam na info, czy jest i czy ma którąś z blokad (tylko dla goldów albo tylko dla yankee doodle, lolz).

 

A gry pragnę choćby dla samego połączenia silników: Euphoria + DMM + Havok. Toż to będzie dzieło sztuki i miód dla oczu. Wziąłbym szpila nawet gdyby był osadzony w zboczonym świecie Teletubisiów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...