Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na jakich poziomach trudności gracie?Ja kończe easy na 5 gwiazdek, a potem normal (który jak dla mnie jest łatwiejszy na padzie ;) )

Easy i normal mam na 5* wiec olałem juz dawno, teraz masteruje harda(zaliczony juz, Lou śmierdzi xD) no i mocuje sie z raining bloodem na expercie, ostatnia piosenka jaka mi została, Mosh 1 to masakra

 

btw. testując kamerę w komórce nagrałem filmik z TtFaF ba hardzie, tylko 3* ale piosenka jest w ch.uj ciezka IMO :Phttp://pl.youtube.com/watch?v=fR0kKorNTdk

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza
Co za (pipi) z tej gry! Wczoraj wygrałem walkę ze Slashem na expercie no i było napisane, że zapisało i później grałem z nim Welcome to the Jungle. A dzisiaj co? Włączam sobie karierę i (pipi)! Niby walka nie jest wygrana, następnej piosenki nie ma, WTF?!

Ja miałem gorzej, konsola zacieła mi sie po pokonaniu Lou xD

 

JIN, załóz 2 band i pograj trochę, ja wczesniej grałem na padzie i teraz po wykupieniu juz wszystkiego jestem na plusie 43k

Odnośnik do komentarza

Tez macie tak ze po zagraniu jednej piosenki oczy zaczynaja wysiadac? U mnie, gdy spojrze w jakies miejsce obraz jest tak jakby znieksztalcony, tzn prawdziwe gabaryty sa przeklamane i potrzebuje okolo 3 sekund by zobaczyc przedmiot normalnie, po mrugnieciu znowu tak samo :P Moze to dziwnie zabrzmi, ale miejsce w ktore patrze jakby "zmniejszalo sie" przez 3 sekundy :)

Edytowane przez Zephi
Odnośnik do komentarza
Tez macie tak ze po zagraniu jednej piosenki oczy zaczynaja wysiadac? U mnie, gdy spojrze w jakies miejsce obraz jest tak jakby znieksztalcony, tzn prawdziwe gabaryty sa przeklamane i potrzebuje okolo 3 sekund by zobaczyc przedmiot normalnie, po mrugnieciu znowu tak samo :P Moze to dziwnie zabrzmi, ale miejsce w ktore patrze jakby "zmniejszalo sie" przez 3 sekundy :)

 

Na początku też tak miałem, ale teraz to albo to nie występuje albo nie zauważam tego :/

Odnośnik do komentarza

Hehe no nikt nie jest..tak wychodzi.. :P

Ale ale...pytanie.Moze ze ktos sie wykaze.Zassalem swego czasu dodatek.Nie pamietam nazwy tego packa, ale to byl tez ze straszymi piosenkami..I teraz ciagle go nie widze w zakladce Downloads.Prawie za kazdym razem musze sciagac od nowa ale on i tak znika.Tylko ten...Jesli to ma znaczenie to konsola nie jest podpieta permamentnie do neta, ale w sumie to nie powinno miec nic do rzeczy.Drazni mnie to juz powoli ;/

Odnośnik do komentarza

Ostatnio wypróbowałem demko GHIII i stwierdziłem że już czas go kupić. Jest tylko jeden problem (a może i nie). Jestem leworęczny , czy jest możliwość ustawienia gitary na lewą ręke lub cuś podobnego. Proszę rozwiejcie moje wątpliwości bo gierka jest genialna - piszę to jako osoba słuchająca tylko hip-hopu :blackeye:

Odnośnik do komentarza
Ostatnio wypróbowałem demko GHIII i stwierdziłem że już czas go kupić. Jest tylko jeden problem (a może i nie). Jestem leworęczny , czy jest możliwość ustawienia gitary na lewą ręke lub cuś podobnego. Proszę rozwiejcie moje wątpliwości bo gierka jest genialna - piszę to jako osoba słuchająca tylko hip-hopu :blackeye:

 

Jest taka możliwość ;) Również jestem osobą słuchającą tylko rapu, ale to w ogóle nie przeszkadza. Gra się wyśmienicie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...